Günlük burç yorumları: 18 Mart

18 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
18 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Son zamanlarda düşüncelerinizi paylaşmaktan normalden daha fazla çekiniyorsanız, yakın zamanda fikirleriniz hakkında yeniden coşkuyla konuşmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Düşüncelerinizi geliştirmek ya da planlarınızla ilgili destek almak için, fikir alışverişi yapmaya ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Ancak paylaşırken dikkatli olmanızda fayda var; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Boğa Burcu

İnternetle ilgili yeni bir proje üzerine çalışmaya başlayabilirsiniz. Başkalarına ilham verme gücünüz oldukça yüksek.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekilere ilham verebilmenin de, yapacağınız işte başarılı olabilmenin de yolu, kendinize inanmaktan geçiyor; “Kendimize olan inançsızlığımız

İkizler Burcu

Bugün, hedeflerinizden birini kağıt üzerine dökmeye karar verebilirsiniz. Başladıktan sonra, devamının daha kolay geldiğini göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Yazmak, fikirlerinizi detaylı şekilde değerlendirmenize ve daha gerçekçi planlamalar yapmanıza olanak sağlar. Hadi, kağıt kalemi elinize alın ve başlayın.

Yengeç Burcu

Seyahate çıkmayı planlıyorsanız, ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza aldığınızdan ve önemli belgeleri unutmadığınızdan emin olmak için, iki kez kontrol etmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Hazırlıklarınızı tamamladıysanız, ancak seyahatiniz sırasında bir yardımcıya ihtiyacınız varsa; “Seyahat edenler için mobil uygulamalar

Aslan Burcu

Finansal konularda planlamalar yapmakta zorlanıyorsanız, konuyla ilgili bilgisi olan ya da uzman birinden yardım istemek işlerinizi kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi: Zorlandığınız konularda çözüme daha kolay ulaşabilmek için, yardım istemekten çekinmeyin. Meşgul değil, üretken olmanın diğer yolları için; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Başak Burcu

Siz düşüncelerinizi aktarmaya çalışırken, karşınızdakinin sizi dinlemediği hissine kapılıyor olabilirsiniz. Ancak bu durum geçici.

Uplifers önerisi: Düşüncelerinizi aktarırken, karşı tarafın ilgisini çekebilmek için önerilere ihtiyacınız varsa; “Beden diliniz ne anlatıyor?

Terazi Burcu

Uzun bir zamandan sonra, çalışma alanınızı yeniden düzene sokabilirsiniz. Güne başlar başlamaz, zihniniz açılacak.

Uplifers önerisi: Çalışma alanınızı kendi zevkinize ve sisteminize göre düzenlemek, daha verimli çalışmanıza yardımcı olacaktır. Konuyla ilgili öneriler ve yaratıcı fikirler için; “Çalışma alanınızı kişiselleştirin

Akrep Burcu

Yaratıcılığınızın üzerindeki engeller kalkıyor. Bugün itibariyle, yeni fikirler üretmeye yeniden başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni fikirler üretmek konusunda zorlanıyorsanız, yeni bir teknik denemek işinizi kolaylaştırabilir; “Her derde deva 100’lük liste

Yay Burcu

Eğer çevrenizde bir süredir devam eden anlaşmazlıklar söz konusuysa, bugün, konuyla ilgili çözüm önerileri sunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Anlaşmazlıklardan uzak durmanın ve tartışmaları çözmenin en etkili yollarından biri, empatiye başvurmaktır. Sunacağınız çözüm önerisi bu yöndeyse, fikir almak için göz atmanızda fayda var; “Empati nedir, ne değildir?

Oğlak Burcu

Eğer bir anlaşmaya imza atmak üzereyseniz, bugün anlaşmaya varmadan önce aklınızdaki soruları sormak için uygun bir zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Önemli bir karar aşamasında, daha sonra belirsizlikler ve pişmanlıklar yaşamamak için, kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmanız şart. Aklınıza takılan konuları sormaktan çekinmeyin.

Kova Burcu

Eğer yazı yazmakla ilgileniyorsanız, bu yeteneğinizi kullanabileceğiniz bir iş aramaya başlayabilirsiniz. Bu yolla, kendinize ek gelir sağlama ihtimaliniz oldukça yüksek.

Uplifers önerisi: Hobiler, bir yandan hayatınızı renklendirirken, siz kendinizi geliştirdikçe para kazanmanıza da olanak sağlayabilir; “Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın

Balık Burcu

Bir süredir karar almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bugünlerde yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Vereceğiniz kararlar hayatınızın akışını değiştirebileceğinden, zorlanmanız oldukça doğal. Konuyla ilgili öneriler için; “Karar verme zorluğu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!