Günlük burç yorumları: 18 Ekim

Koç Burcu

Hayatınızda bir değişim gerektiğinin farkındasınız. Ancak aynı zamanda bu değişimin beraberinde zor bir dönemi getireceğinin de farkındasınız. Sevgili Koç, bu zorlu döneme hazır hissetmeseniz de, hayatınızda yaratacağınız değişim için her şeye değer. Onun için bir an evvel odaklanın ve aradığınız değişim için kolları sıvayın. 

Uplifers önerisi: Değişim belirsizlik demektir, belirsizlik ise çoğu zaman kaygı. Değişim dönemlerini daha kolay karşılayabilmek için yapabileceğiniz bazı şeyler var. “Değişim nasıl gerçekleşir: Kendinize sorabileceğiniz 5 soru

Boğa Burcu

Yakın zamanda değer verdiğiniz biri size biraz kötü davranmış olabilir. Ancak hemen karşı bir tepki geliştirmek yerine bu insanın size neden bu şekilde davranmış olabileceği üzerine düşünün. Onun davranışlarını analiz etme sürecinize şefkat eşlik ederse, aslında konunun sizinle değil, yaşadığı stresle alakalı olduğunu göreceksiniz. Ne olursa olsun, nazik davranın. İletişiminizin çok daha iyi olacağına emin olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kırgınlıkları, yanlış anlaşılmaları çözmenin en kısa yolu şefkatten geçer. “Şefkatli iletişim: Düşüncelerin ötesine gidip duygulara ulaşmak

İkizler Burcu

Zihninizde dönüp duran kaygılar mutluluğunuzun önünde duran en büyük engel olabilir. Çünkü kaygı, parlak güneş ışınlarının hayatınıza sızabileceği tüm aralıkları tıkayan bir şeydir. Yapmanız gereken ne mi? Kaygılarınızın yanı sıra pek çok olumlu senaryo da ihtimal dahilinde biliyorsunuz. Dikkatinizi olumlu olana yönlendirdiğinizde, güneş ışınlarının içeri nasıl coşkuyla sızdığını ve tüm ruhunuzu sarmaladığını göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Zihninizden geçenler evrene gönderdiğiniz bir davet gibidir. O halde olumlu şeyleri hayatınıza çekmek için zihninizi olumluya odaklayın. “10 adımda pozitif düşünme alışkanlığı edinmenin yolları

Yengeç Burcu

Hayatınızda daha çok iyi insanın, daha fazla fırsatın belirdiğini, hayallerinize her gün daha çok yaklaştığınızı hissediyor musunuz? Belki de bunu fark ediyor ama yalnızca hayal gücünüzün bir ürünü olduğunu düşünüyorsunuz. Hayır, sevgili Yengeç. Bunların hiçbiri hayal ürünü değil. Evrene gönderdiğiniz dilekler birer birer size geri dönüyor. Evrenin cömert hediyelerini fark edin ve kollarınızı açarak kucaklayın onları. 

Uplifers önerisi: Evrenin hediyelerini kabul edebilmek için önce onları hayatımıza davet etmeyi öğrenmeliyiz. Olumlama ise bu davetin en kolay yollarından biri. “Olumlamaları unutun “Büyülü Cümleler” yazmanın 10 püf noktasıyla başarıya ulaşacaksınız!

Aslan Burcu

“Her şeyden bırakıp, kaçıp gidesim var!” aşamasına gelmiş gibisiniz. Bu cümle aşırı yorgunluk, yoğunluk nedeniyle kurulur çoğu zaman. Bu aşamaya gelmenizi engellemek için yapabileceğiniz şeyler var. Kendinize dinlenmek için alan açmak üzere proaktif bir tavır sergileyerek bu ruh halini daha ortaya çıkmadan yok edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dinlemek günlük hayatın stresiyle başa çıkabilmek için en etkili yöntemdir. Dinlenmeye zaman ayırmayı unutmayın. “Dinlenmeyi unutmayın: Dinlenmek için neler yapabilirsiniz?

Başak Burcu

Umut da bir enerjidir, umutsuzluk da. Ve her ikisi de hayatınıza belli başlı olayları, duyguları çekmek gibi bir güce sahiptir. Bugün umuda odaklanmayı deneyin. Modunuzu yükseltmek için ihtiyacınız olan her şeyi bu iyimser tavır size kolayca sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: İyimserlik hayata karşı bir bakış açısıdır. Üstelik yalnızca bir bakış açısı değil, aynı zamanda bir davettir de. Bu davet ile evren size başarı, neşe ve huzur getirir. “İyimserlik: Başarıya açılan kapının altın anahtarı

Terazi Burcu

Ekip çalışması ile işleyen projelerde bir aksaklık olduğunda hatayı bir kişiye yükleme eğilimi gösterebiliriz. Bu davranış hiçbir olumlu sonuç getirmez. Aksine ekip arkadaşımızın kendini kötü hissetmesine neden olur, ortamda negatif enerji oluşur ve gerilim doğar. Bugün, böyle bir duruma denk gelirseniz, birini suçlamak yerine soruna nasıl bir çözüm bulabileceğinize odaklanın. 

Uplifers önerisi: Ekip çalışması tek başına çalışmaya pek benzemez. Dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Peki bunlar neler mi? “İyi bir ekip arkadaşı olmak istiyorsanız bu 15 şeye dikkat edin

Akrep Burcu

Sizin için çok iyi olacağına inandığınız bir fırsatı kaçırmak, hayatı kaçırmışsınız hissi uyandırabilir. Oysa kaçan şansları yakalamak mümkün olduğu gibi, karşımıza çıkacak yepyeni fırsatları da yakalama şansımız var. Bugün, hayıflanmak yerine hayatı kaldığı yerden yakalamayı deneyin. 

Uplifers önerisi: “Keşke”lere takılmak yerine “iyi ki”lere odaklanmayı deneyin. Geçmiş geçti ve bitti. Ancak elinizde şimdi ve gelecek var. Onların kıymetini bilin. ““İyi ki”lerin pişmanlıklardan fazla olması için: Hayatı yakalama sanatı

Yay Burcu

Şu an bulunduğunuz noktada hangi yöne devam etmeniz gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Belki birazcık yolunuzu kaybetmiş hissediyorsunuz. Böyle anlarda yapabileceğiniz en iyi şey nedir, biliyor musunuz sevgili Yay? Bilen birine sormak. Başkalarından yardım istemek size korkutucu gelse de, hayatın her an bir şeyler öğrendiğimiz bir deneyim olduğunu unutmayın. Yardım istemekten çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Yardım etmek çoğu zaman yardım istemekten daha zordur. Oysa her iki durum da insana dairdir. Yardım istemekten korkmanız veya çekinmeniz için hiçbir neden yok… “Yardım istemek bazı insanlar için neden çok zordur?

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, kendinizi yabancı hissettiğiniz bir durumun tam ortasında bulmuş olabilirsiniz. Bu yabancılık hissinden bir an evvel kaçıp uzaklaşmak istiyor olabilirsiniz. Ancak bir başka yol daha var: Bu yabancılık hissini tanıdıklık hissine dönüştürmek. Bugün yaratıcılığınızı kullanarak bu yeni duruma alışmanın yollarını keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yenilik demek aynı zamanda bilinmezlik demektir. Değişimler en çok da bu yüzden zorlar bizleri. Peki bunu yapmanın daha kolay bir yolu yok mudur? “Değişimi kucaklamak: Belirsizliğin yarattığı korkulara dair birkaç düşünce

Kova Burcu

Dağınık bir zihin bazen yaratıcılığa giden yolun başlangıcı olsa da, bugün bu durum sizin için geçerli değil. Bugün, her ne üzerinde çalışıyorsanız, başarılı olmak için hem çalışma alanınızı hem zihninizi düzene sokun. 

Uplifers önerisi: Günlük işleri yoluna koyabilmek ve hayatı yakalayabilmek için düzen çok önemlidir. Düzene ihtiyacınız olduğunu biliyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, sizin için bazı önerilerimiz var… “Daha düzenli bir yaşam için: Hayatınızı düzene sokmanın 50 yolu

Balık Burcu

Sevgili Balık, hayal gücünüz sizin en büyük gücünüz. Bir hayal kurduğunuzda onu gerçekleştirmek sizin için diğer insanlara göre çok daha kolay. Bugün, kurduğunuz hayallere ilerlerken biri cesaretinizi kıracak olursa, kulak asmayın. İçinizdeki gücü hatırlayın ve yolunuza emin adımlarla devam edin. 

Uplifers önerisi: Hedeflerimize doğru ilerlerken motivasyonumuzu korumak her zaman mümkün olmayabiliyor. İşte bu yüzden bu zorlu yolculukta kendinizi motive etmenin yollarını bulmanız gerekiyor. Sizin için bazı önerilerimiz var. “Hedeflere giden zorlu yolda sağlam durmanın 5 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!