Günlük burç yorumları: 17 Kasım

Koç Burcu

Canınızı boş yere sıktığınızın farkına varacaksınız. Endişelerinizin yersiz olduğunu anlayacağınız günler çok yakınınızda.

Uplifers önerisi: Endişelerinizin yaşamın tadını çıkarmanıza engel olmasına izin vermeyin: “Endişeli olduğunuzda kendinize karşı iyi davranmanın 4 yolu”

Boğa Burcu

Haklı olduğunuz halde tepkilerinizi kontrol edememeniz haksız durumuna düşmenize neden olabilir. Bu kadar sinirli tavırlar içinde olmanıza ve kendinizi yüksek sesle ifade etmeye çalışmanıza gerek yok.

Uplifers önerisi: Öfkenizi kontrol altına alamadığınızda kendinizi doğru bir şekilde ifade edemeyebilirsiniz: “Öfkenin sizden almasına izin vermeyin: Öfkeyi yenmek”

İkizler Burcu

Suçluluk duygusunu omuzlarınıza çok ağır bir yük olarak yüklemiş, yola devam ediyorsunuz. Oysa ki artık bu duyguyu ait olduğu geçmişte bırakıp önünüze bakarak ilerlemelisiniz.

Uplifers önerisi: Geçmişe ait olan bir suçluluk duygusunun bugün hala sizi üzmesine izin vermemelisiniz: “Suçluluk duygusu ile barışıp hatalardan ders çıkarın”

Yengeç Burcu

Uzak yollardan ziyaretinize gelmeyi planlayan birileri var. Üstelik sizi çok mutlu edecek hediyeler ile birlikte geliyor. Tatlı sürprizlere hazırlıklı olun.

Uplifers önerisi: Kendinizi uzun zamandır hissetmediğiniz kadar iyi hissedeceksiniz, sürprizler neşenize neşe katacak: “Hayatınıza daha fazla sürpriz katmanın olmazsa olmaz 6 yolu”

Aslan Burcu

“Tesadüf” diyerek yeterince önemsemediğiniz bir durum, basit bir tesadüften daha fazlası olabilir. Biraz geçmişi hatırladığınızda o tesadüf deyip geçtiğiniz durumun aslında ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazen bir tesadüf size sandığınızdan çok daha fazlasını anlatmak istiyor olabilir: “Hafife aldığınız ″tesadüflere″ bugün daha yakından bakın: Siz istediniz onlar oldu”

Başak Burcu

İnişli çıkışlı belki biraz zorlayıcı bir sürecin içinden geçiyorsunuz. Olumsuzlukların canınızı sıkmasına izin vermeyin, sonunda her şey sizin lehinize sonuçlanacak merak etmeyin.

Uplifers önerisi: Dalgaları durduramazsınız ama sörf yapmayı öğrenebilirsiniz: “Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak”

Terazi Burcu

Zihninizi toplamakta ve odaklanmakta zorluk yaşadığınız günler geçiriyor olabilirsiniz. Zihninizi sürekli kurcalayan ve bugünü yaşamanıza engel olan geçmişi artık geçmişte bırakmayı öğrenmelisiniz.

Uplifers önerisi: Geçmişin yükünü taşımayı bırakın ve bugünü en iyi şekilde yaşamaya odaklanın: “Kendinle buluşman var, geç kalma: Geçmişi ardında bırakmak”

Akrep Burcu

Hızla değişen dünyada değişime bu denli direnç göstermek, sizi yormaktan öteye geçmez. Değişimin bir parçası olmayı, akışta kalmayı deneyin. Daha iyi hissetmeye başladığınızı fark edeceksiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi değişime direnmek için yormak yerine onu kabullenmeyi deneyin: “Değişimi kucaklamak: Belirsizliğin yarattığı korkulara dair birkaç düşünce”

Yay Burcu

Aceleci davranarak kendinizi boş yere strese sokuyor olabilirsiniz. Adımlarımızı planlamak, daha sakin düşünmek ve güçlü bir şekilde ilerlemek için biraz yavaşlamalısınız.

Uplifers önerisi: İki ayağınızı bir pabuca sokmamak için biraz ağırdan almalısınız: “Yaşamın her alanında yavaşlamak ve dengeyi bulmak için öneriler”

Oğlak Burcu

Ne istediğinize karar vermekte zorluk yaşıyor gibisiniz, duygularınız, düşünceleriniz çok karışık bir hal almış. Biraz kendinizi dinlemeye zaman ayırmalısınız.

Uplifers önerisi: Gerçekten ne istediğinizden emin olmak için iç sesinize kulak vermelisiniz: “Kendine vakit ayırabilme sanatı: Ben zamanı”

Kova Burcu

Günlerinizin monoton geçmesi can sıkıntınızın ve kendinizi mutsuz hissetmenizin en temel nedeni olabilir. Yaşamınıza biraz farklılık katmanın tam zamanı.

Uplifers önerisi: Monotonluk zincirini kırmak için değişiklik yapmanız şart: “Akşamları ne yapsak: Monotonluktan uzaklaşmak için 8 öneri”

Balık Burcu

Ailenize ve yakın arkadaşlarınıza zaman ayırmak için uygun bir hafta olabilir. Sevdiklerinizden sitem işitmemek ve ilişkilerinizi güçlendirmek için onlara değer verdiğinizi hissettirmelisiniz.

Uplifers önerisi: Zamanınızı neden sevdiklerinize ayıramadığınızı düşünmenizin zamanı gelmiş olabilir: “Çok meşgul olduğunuzda sevdiklerinize zaman ayırabilmek için kendinize sormanız gereken 3 soru”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!