Günlük burç yorumları: 11 Şubat

11 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
11 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Planlarınızı sonuca ulaştıracak ya da yeni planlar için harekete geçmenize yardımcı olacak önemli bir anlaşmayı sonuçlandırmanız söz konusu olabilir. Sözleriniz ve davranışlarınız büyük önem taşıyor.

Uplifers önerisi: Önemli gelişmelerin arifesindeyken, doğru kararları aldığınıza yardımcı olacak öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Boğa

Finansal konularda fikir alışverişine açık olacaksınız. Dikkatli davranmanızda yarar var.

Uplifers önerisi: Fikir alışverişinde bulunmak, çoğu zaman karar alma sürecinizde yardımcı olsa da; fikir alışverişi yapacağınız ve danışacağınız kişileri seçerken dikkatli davranın.

İkizler

İletişim kurarken, kelimelerinizi dikkatli seçmeye ve açık olmaya özen gösterin. Bu tutum, güvenilirliğinizi arttırmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Karşınızdakine güvenebilmek için, nasıl açık olmalarını bekliyorsanız; güven uyandırmak istediğiniz kişilere karşı siz de aynı şekilde davranın. Empati yapmak, doğru tutumu sergilemenize yardımcı olacaktır. “Empati nedir, ne değildir?

Yengeç

İlişkilerinizi ilerletmek konusunda güveneceğiniz en önemli şey sezgileriniz olacak. Fiziksel yakınlaşmalar, partnerinizle lan ilişkinizin güçlenmesine yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Partnerinizi etkilemek ve havaya sokabilmek için yardımcı olabilecek öneriler; “Sevgililer Günü’ne özel iç çamaşırı önerileri

Aslan

Evinizle ilgilenmek, yapmak istediğiniz değişiklikler ve yenilikler için ihtiyacınız olan coşkuyu kazanmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer evinizde değişiklikler yapmanız söz konusuysa, pratik önerilerimize göz atmak isteyebilirsiniz. “Evinizin havasını değiştirecek, masrafsız ve pratik öneriler

Başak

Yeni şeyler denerken, yaratıcılığınızı göz ardı etmeyin. Yaratıcılığınız, yeteneklerinizle birleştirdiğinizde daha ürerken olmanızı sağlayacak bir yöntem keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni yönteminizi oluştururken, yakın zamanda üretkenlik ve verimlilik üzerine yapılan araştırmalara göz atmak isterseniz; “Daha verimli çalışmanın yolları

Terazi

Bütçenizi aşmamak için fazladan çaba göstermeniz gerekebilir. Konuyla ilgili öneriler almak için finansal danışmanınızla ya da yatırım planlayıcınızla görüşmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer ihtiyaçlarınızın tamamını kapsayan bir bütçe planlayamıyorsanız, konuyla ilgili uzman görüşü almanın yardımı dokunabilir.

Akrep

Ailenizle ilgili detaylı bir araştırma sürecine girebilirsiniz. Eski belgeler ve fotoğraflar gün yüzüne çıkacak gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: Edindiğiniz bilgileri sizden sonraki kuşaklara daha etkili şekilde aktarabilmek için, “Hafızanızı geliştirmenin yolları

Yay

Amacınız, kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bir bütçe planlaması yapmak. Planlarınızı, nasıl işlediklerini görmek için uygulamaya geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sizin için en iyi şekilde işleyen planı henüz bulamadıysanız, farklı şeyler denemek isteyebilirsiniz. Yeni fikirler üretmenize yardımcı olacak etkili bir yöntem için; “Her derde deva 100’lük liste

Oğlak

Her zaman yalnız çalışan biri olabilirsiniz. Ancak bu dönemde, işbirlikleri içine girmek; daha başarılı olmanıza yardımcı olacak gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: Karşılıklı anlayış, sadece romantik ilişkilerinizde değil; beraber vakit geçireceğiniz herkesle kuracağınız bağın sağlam olabilmesi için gerekli. Yapmanız gerekenler ise; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Kova

Eğer dikkatinizi işinizle ilgili yeni girişimlere ve deneylere verebilirseniz, gösterdiğiniz çabaların karşılığını alabilirsiniz. Detaylara dikkat etmek yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Başarısızlıkla ilgili kaygılarınızdan kurtulmak, sizi başarıya bir adım daha yaklaştıracaktır. Konuyla ilgili uzman görüşü için; “Başarısız olma kaygısı

Balık

Takviminiz, seyahat planlarıyla dolmaya başlayabilir. Diğer yandan işinizle ilgili sağlam ilerlemeler göstermeniz söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Küçük ve sürekli gelişmelere odaklanmak ve gelişiminizi takip etmek, başarıya ulaşmanın en önemli etkenlerindendir. Diğerleri için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!