Günlük burç yorumları: 10 Ocak

10 ocak 2013 Burç Yorumları
10 ocak 2013 Burç Yorumları

Koç

İşle ilgili önemli projelerinize kolayca odaklanabileceğiniz bir gün. Çevrenizdekilerin de desteğini almak işinizi kolaylaştıracak.

Uplifers önerisi: Önemli olan çok çalışmak değil, verimli çalışmaktır. İşinize ayırdığınız enerjiyi daha etkin kullanabilmek için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Boğa

Bir sertifika programı ya da eğitime katılmak için harika bir gün. Gelecekte daha iyi bir pozisyonda yer almak için adımınızı bugünden atın.

Uplifers önerisi: Hedeflediğiniz kariyer pozisyonuna ulaşabilmek için, kendinizi ve yeteneklerinizi bu doğrultuda geliştirmek yararınıza olacaktır. Tercihlerinize uygun seminerlere ya da sertifika programlarına katılmak için araştırmalara başlayın.

İkizler

Potansiyelinizi açığa çıkarabilmek için çok zorlu yollarda yürümek zorunda değilsiniz. Ancak şu an sizi kısıtlayan şeylerden kurtulabilmek için yeni şeyler denemeye ihtiyacınız olabilir.

Uplifers önerisi: Aslında gücünüzün yeniden farkına varabilmeniz için ihtiyacınız olan şeyler çok büyük değişiklikler olmak zorunda değil. Farklı bir yerde çalışmak, yeni bir teknik denemek ya da işinize biraz eğlence katmak da yenilenmenize yardımcı olabilir.

Yengeç

Önemli görüşmeler ve fikir alışverişleri için zaman ayırın. Bugün yapacağınız anlaşmalar ve buluşacağınız ortak paydalar, ilerde size yarar sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Yapacağınız görüşmeler, kendi fikirlerinizi desteklemek ya da güçlendirmenizi sağlamanın yanı sıra; karşılıklı fikir alışverişiyle yeni ve ortak çalışmalarda bulunmanıza da yardımcı olabilir.

Aslan

En büyük zenginlik sağlıktır ve siz bugün kendi sağlığınızı geliştirmek için yeni yollar keşfedeceksiniz. Stresten kurtulmak ve yoğunluğunuzu hafifletmek için yeni yollar arayın.

Uplifers önerisi: Spor yapmak, hem zihninizi boşaltmanıza, hem de daha sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirmenize yardımcı olur. Bahanelerinizi bir kenara bırakın ve bugün spor yapmaya başlayın.

Başak

Bugün işinizde, aşk hayatınızda ya da ilişkilerinizde; en samimi duygularınızı daha iyi ifade edebilme şansı bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Kendinizi ifade edebilmek ve karşınızdakini anlayabilmek, daha sağlıklı ve daha tatmin edici ilişkiler kurabilmenin ilk kuralıdır. Diğer kurallar için; “İyi bir ilişkinin formülü

Terazi

Evinizi daha rahat ve keyifli bir hale getirmek için tekrar dekore etmeyi düşünüyorsanız, bugün karara varıp çevrenizdekilerden yorum almak için doğru gün.

Uplifers önerisi: Eğer evinizde rahatlığın yanı sıra farklı bir dekorasyon istiyorsanız, kararınızı vermeden önce son bir kez ilham almak için; “James Hopkins: Sanatçı ya da illüzyonist?

Akrep

Merkür ve Mars’ın az rastlanan burçlar arası yer değişikliği sayesinde, kendinizi çevrenizdekileri kolayca etkileyebileceğiniz bir pozisyonda bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Aslında sadece bugün değil, her gün çevrenizdekileri etkileme gücüne sahipsiniz. Yeter ki kendinize güvenin.

Yay

Yeni bir işe başlayarak gelirinizi arttırmak istiyorsanız, başarıya ulaşmış bir girişimcinin hikayesini okumak size ilham verebilir.

Uplifers önerisi: Günümüzde oldukça popüler bir iş alanı olan internet dünyasının başarılı girişimleri ve ortaklıklarıyla adından söz ettiren ismi Ersan Özer’le başarı ve motivasyon üzerine yaptığımız röportaj aradığınız kaynak olabilir.

Oğlak

Bugün, sizin için yeni bir dönemin başlangıcı olacak. İş ve aşk konularında olumlu gelişmeler yakın.

Uplifers önerisi: Yeni döneminizin mutluluk ve başarı getirmesi için; sizi olumsuz etkileyen şeyleri hayatınızdan çıkartın.

Kova

Bugünü iş hayatınızla ilgili görüşmelere ayırın. Kova burcundaki Mars sayesinde, daha güçlü duracak ve rakiplerinizi kolaylıkla geride bırakacaksınız.

Uplifers önerisi: Görüşmelerdeki başarınızı ve etkileyiciliğinizi daha da arttırabilmek için, beden dilinin inceliklerini öğrenmeniz şart. “Beden diliniz ne anlatıyor?

Balık

Bugün aşk hayatınızda olumlu gelişmelerin olacağı bir gün. Var olan ilişkinizde yeni bir anlayışa ulaşacaksınız. Eğer bir ilişkiniz yoksa, ortak zevkleriniz sayesinde bir araya geleceğiniz biriyle tanışacaksınız.

Uplifers önerisi: Duygusal olarak önemsediğiniz biri için daha özel hatta vazgeçilmez olmak istiyorsanız;  “Karşı konulmaz olmanın yolları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!