Günlük burç yorumları: 10 Nisan

10 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları
10 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Koç burcunda bulunan beş ana gezegenin verdiği gücü, akıllıca kullanmanızda fayda var. Yeni bir şeylere başlamak için en uygun zaman.

Uplifers önerisi: Yeni bir işe başlamadan önce size yol gösterecek bir plan yapmayı ihmal etmeyin. Başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak ipuçları için; “Başarıya ulaşmanın yolları

Boğa Burcu

Kötü alışkanlıklarınızdan sonsuza dek kurtulmanın tam zamanı. Bugün sahip olduğunuz enerjiyi, yeni bir başlangıç yapmak için kullanmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Daha sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayat sürmenize engel olan, istenmeyen alışkanlıklarınızdan kurtulabilmek için irade en önemli faktör. Bu yolda sizi destekleyecek diğer yöntemler için; “Kötü alışkanlıklardan kurtulma rehberi

İkizler Burcu

Bugün, amaçları ve ilgi alanları sizinkilere çok benzer biriyle karşılaşabilirsiniz. Böylece, işbirlikleri kendiliğinden gelişebilir.

Uplifers önerisi: Size ilham veren, hedeflerine odaklanmış ve destekleyici kişilerle yapacağınız işbirlikleri, başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Doğru insanlarla vakit geçirmenin önemi için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Yengeç Burcu

Bugünlerde alacağınız terfi ya da sorumluluklarınızın artması, sahip olduğunuz gelişim potansiyeli sayesinde, statünüzü tahmin edemeyeceğiniz şekilde yükseltebilir.

Uplifers önerisi: Donanımlı olmak ve kendinizi geliştirmek, karşınıza çıkacak fırsatları da arttıracaktır; “Hayatınıza yatırım yapın

Aslan Burcu

Eğitim ve seyahat alanınızı etkisi altına alan beş ana gezegenin etkisiyle, maceracı ruhunuz bugünlerde ön plana çıkabilir.

Uplifers önerisi: Maceracı ruhunuzu tatmin etmenize yardımcı olacak keşifler yapmak için, “Explore up” kategorimize bir göz atın.

Başak Burcu

İçinde bulunduğumuz dönem, finansal konularla ilgili sorumluluklarınıza eğilmek için oldukça uygun. Bankalarla olan işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Finansal konularla ilgili sorumluluklarınızı asla ihmal etmeyin. Maddi konularda kazandığınız özgürlük, hayatınızın diğer alanlarında da özgür olabilmenizi sağlar.

Terazi Burcu

Kişisel ilişkilerinizide heyecan dolu bir döneme giriyorsunuz. İletişim becerileriniz yükselişte.

Uplifers önerisi: İletişim becerilerinizi geliştirebilmek için, beden diliniz üzerinde çalışmanız da şart. Beden dilinin sırlarını keşfetmenize yardımcı olacak öneriler için; “Beden diliniz ne anlatıyor?

Akrep Burcu

Çalışarak geçirdiğiniz uzun saatler, sizi zorluyor olabilir. Ancak doğru insanlar çabalarınızı fark ettiğinde, yaptıklarınızın karşılığını alacaksınız.

Uplifers önerisi: İş yaşamındaki başarı oldukça tatmin edici olsa da, başarılı bir hayat sürebilmek için hayatınızın tüm alanında dengeyi yakalamış olmanız gerekiyor. Konuyla ilgili öneriler için; “İş – yaşam dengesini sağlamanın yolları

Yay Burcu

Yaratıcılığınız yükselişte. Bu dönemde uzun süre aklınızdan çıkmayacak macera ve deneyimler yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bilinen ve deneyimlenmiş olan daha güvenli hissettiriyor olsa da, kendinizi tanıyabilmek ve hayatın tadını çıkarabilmek için, yeni deneyimlere açık olmanızda fayda var; “Karar verme zorluğu

Oğlak Burcu

Evinizdeki dekorasyon ve tadilat işleri, uzun süredir devam ediyor olsa da, bittiği zaman sahip olacağınız rahatlık uzun süreli olacak.

Uplifers önerisi: Evinizi dekore ederken, sahip olduğunuz alanı en verimli şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak önerilerimize bir göz atın; “Çalışma alanınızı kişiselleştirin

Kova Burcu

Basın ve reklamla ilgili işlerinize yoğunlaşmak için oldukça uygun bir zaman. Tüm adımları tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey beklemek.

Uplifers önerisi: Yapmanız gereken her şeyi yaptıysanız, hedefinize ulaşmanız için gereken tek şey zamandır. Sabırlı olun.

Balık Burcu

Finansal konularda beklenmedik ya da öne çıkmaktan hoşlanmayan birinden destek alabilirsiniz. Seçeneklerinizi iyi değerlendirin.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve rahat bir yaşam sürebilmek için, maddi anlamda özgür olmanız da şart. Sizi destekleyecek kişiler her zaman etrafınızda olmayabilir, bu nedenle birikim yapmayı öğrenmenizde fayda var; “Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!