Enstrümanların etnik dansı: Peter Broderick ve David Allred Cappadox’ta

“Dünyadan Çıkış Yolları” temalı Cappadox 2017, müzik programı içerisinde barındırdığı birbirinden eşsiz performanslarıyla geliyor. 

Birlikte ürettikleri “The Ways” parçasında daha iyi bir dünyaya dair umutlarını dile getirip müziği görsel sanatlarla bir arada kullanan Peter Broderick ve David Allred, Allred & Broderick projesiyle ilham verici bir performans için 19 Mayıs’ta Güray Müze’de Cappadoxlularla buluşacak.

Peter Broderic / David Allred

Akustiği ve dokusuyla Cappadox’un sıra dışı konserlerine ev sahipliği yapan Bezirhane’ye ise 20 Mayıs günü Peter Broderick konuk olacak.

Birçok enstrümana hakim olan Peter Broderick, piyano ağırlıklı klasik kompozisyonların yanı sıra, farklı enstrümanlarla folk müziğe de uzanan deneysel üretimlerde bulunuyor. Film müziklerine ve modern dans parçalarına da imza atan Broderick, klasik piyanoyu deneysel tarza taşıyor. Kariyerinde yeni bir zirve olarak nitelendirilen yedinci solo albümü Partners’ı 2016’da yayınlayan sanatçı aynı sene Grunewald Kilisesi’nde bir gecede kaydettiği parçalarla bir senede iki albüm yayınladı.

“Woods” isimli albümünü 2016 sonunda yayınlayan David Allred ise vokal ve gitarın yanı sıra, kontrbas, trompet, keman ve perküsyonu da ustalıkla kullanıyor.

Peter Broderick
Cappadox’ta ilham verici bir müzik deneyimi sizleri bekliyor

Cappadox 2017’nin müzik programında Rhye, Emma Shapplin b2b Mercan Dede, Acid Pauli, Kaan Tangöze, Peter Broderick & David Allred Duo, Ah! Kosmos, Kalben, Kuan, Büyük Ev Ablukada, Oceanvs orientalis vs İlhan Erşahin, Dead Combo, Lars Danielsson Duo ft. Gregory Privat, Yasmine Hamdan, Akın Sevgör ve Kubalas yer alıyor. Benzersiz ve bitmesini istemeyeceğiniz bu müzik deneyimini, açık hava yürüyüşleri, yoga ve meditasyon gibi birçok farklı etkinlikle birlikte yaşayabileceğiniz Cappadox’a sayılı günler kaldı.

Bu yıl 18 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında “Dünyadan Çıkış Yolları” teması altında üçüncüsü düzenlenen Cappadox hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız tüm programa buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarına da göz atabilir ve takipte kalabilirsiniz..

İlginizi çekebilir: 

Cappadox 2017’de İskandinav ezgileri: Lars Danielsson ve Gregory Privat 
Cappadox 2017’de İskandinav ezgileri: Lars Danielsson ve Gregory Privat
Festivale sabahın ilk ışıklarıyla başlayın: Cappadox açık hava programı
Cappadox 2017: Çağdaş Sanat Programı belli oldu
Dünyadan çıkış yolları: Cappadox 2017
Cappadox 2017: Kapadokya’nın kültürel mirası yaratıcılığın sınırlarıyla buluşuyor

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!