Festivale sabahın ilk ışıklarıyla başlayın: Cappadox açık hava programı

Hızla yaklaşan Cappadox 2017, artık programlarını açıklamaya başladı. Önceki yazılarımızda bahsettiğimiz çağdaş sanat programı gibi, Cappadox açık hava programları, festivalin gözde aktivitelerinden olacak gibi görünüyor. 

Cappadox / Aşk Vadisi Yürüyüşü

Kapadokya’nın mistik ve masalsı görünümüne sabahın erken ve sessiz saatlerinde şahit olmaya başlayabilecek, bu atmosferi spiritüel yoga ve meditasyon seanslarıyla ödüllendirebilecek ve sonrasında biraz da tempo arttırarak; koşu, bisiklet sürme ve yüksek yürüyüş gibi aktivitelerle güne devam edebileceksiniz.

Cappadox / Sessiz Yürüyüş

Cappadox 2017’de çağdaş sanat programındaki çeşitli aktivitelerle birlikte jeoloji gezisi, flora yürüyüşleri ve koşularla aynı sırada deneyimleme şansına sahip olacaksınız. Kapadokya’nın benzersiz atmosferini, coğrafyasını ve tarihinin tüm detaylarını Doç. Dr. Evren Çubukçu’yla birlikte “Jeoloji Gezileri”nde daha iyi kavrayıp inceleyebilecek. Ayrıca Flora Yürüyüşü ile Kapadokya’nın görkemli ve etkileyici jeolojik yapısının gizlediği florasına bakılacak. Gomeda Vadisi’nde gerçekleştirilecek bu turda; kültürel ve bilimsel olarak bölgenin sahip olduğu bitkileri ve bölgenin inanış, gelenek ve pratiklerindeki izleri inceleme şansına sahip olacaksınız.

Cappadox 2017 Açık Hava Programı
Cappadox Açık Hava Programı

Katılımcılarına birbirinden benzersiz deneyimler sunacak olan Cappadox 2017’nin tüm programına buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda detaylı bilgi için Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarına göz atabilirsiniz.

Uplifers olarak daha önceki senelerde deneyimlediğimiz Cappadox etkinliklerine göz atmak için aşağıdaki yazılara tıklayabilirsiniz:

Cappadox Festivali’nde outdoor deneyimini Columbia yaşatıyor

Cappadox’da yürüyüş ve egzersizler esnasında Columbia ile outdoor deneyimi

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!