Cappadox Festivali’nde outdoor deneyimini Columbia yaşatıyor

Pozitif Live tarafından hayata geçirilen müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava festivali Cappadox’da yapılacak tüm açık hava etkinliklerinin sponsoru Columbia markası oldu.

cappadox columbia 1

Kapadokya’nın global çekim gücünden faydalanarak 16-18 Mayıs tarihleri arasında bu yıl ilki Üçhisar’da gerçekleşecek festival; tüm kültür, tarih ve doğa severleri Kapadokya’ya çağırıyor. Festival kapsamında düzenlenecek açık hava etkinliklerinde doğa yürüyüşleri, vadi koşuları, vadi bisikleti turları, sessiz yürüyüşler, yoga, pranayama, meditasyon seansları ve müzikli asanalarla katılımcılar, coğrafyayı sportif aktivitelerle Kapadokya’nın büyüleyici coğrafyasını keşfetmeye davet ediliyor.

columbia kolaj

Üç gün boyunca Aşk Vadisi, Zemi, Meskendir ve Güvercinlik vadilerine yayılan trekking, koşu ve bisiklet etkinliklerinde katılımcıları, rotalarının sürpriz noktalarında akustik doğa konserleri ve piknik sofraları tasarım ve teknolojinin mükemmel harmanıyla hem açık hava aktivitelerine hem de şehir hayatına uyum sağlayabilen Columbia ürünleri ile Cappadox patikalarında Kapadokya’nın yoğun enerjisi deneyimlenecek. Uplifers yazarlarının da keşfedeceği yeni teknolojili Columbia ürünleri hakkındaki deneyimlerimizi de sitemizde paylaşıyor olacağız.

cappadox columbia 2

Cappadox Festivali’nde Columbia tutkunlarının maceraları Gittim Gördüm Geldim sitesinden takip edilebilecek.  Cappadox’a katılmak için hala geç değil! Program detaylarına ve etkinlik biletlerine festivalin websitesinden ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!