Ateş yürüyüşü, yumurtalık kisti ve Meta Health University’nin ortak noktası nedir?

Ve önümüzdeki hafta Türkiye’den bir grup ile önce Anthony Robbins ile canlı 4 gün eğitime, ateş yürüyüşü ve hayalleri gerçeğe dönüştürmeye, ardından Meta Health University konferansında konuşma yapmaya Hawaii’ye gidiyoruz. Heyecan dorukta…

 

Ateş yürüyüşü, yumurtalık kisti ve Meta Health University’nin ortak noktası nedir?
Ateş yürüyüşü zihinsel bir hazırlık gerektirir

Bundan 7 yıl önce hayal olarak yazdıklarımın bugün gerçek olacağını bilseydim, hayal gücümü zorlardım sanırım. En azından bu sefer ki İçindeki Gücü Uyandır etkinliğinde olasılıkların ötesinde, hayal gücümün ötesinde bir yaşam için yürüyeceğim ateşin üzerinden.

Bu katıldığım 12. Asistanlık tecrübesi olarak Anthony Robbins etkinliğinde. Her hangi bir Anthony Robbins etkinliğine katıldığınızda ömür boyu geri dönüp ücretsiz aynı etkinliğe katılıp, organziasyon için asistanlık yapabiliyorsunuz. Yani binlerce kişinin yaşamlarının dönüşümü için aracı oluyorsunuz. Bir taraftan da asistanlık süreçlerinde ileri seviye bilgiler edinip, her gidişinde kendinizle ilgili bir konu üzerinde çalışabiliyorsunuz. Bu yıl hedef: Hayallerin ötesine geçmek.

Ateş yürüyüşü, yumurtalık kisti ve Meta Health University’nin ortak noktası nedir?
Antony Robbins etkinliklerine yüzlerce insan katılıyor

21 Ekim günü İstanbul’dan direkt Los Angeles’a uçup, kiraladığımız şimdiden adını “red sonia” verdiğimiz arabamız ile 4 günlük eğitim ve ateş yürüyüşünün yapılacağı LA Convention Center’a gideceğiz. Orada Dünya’nın birçok ülkesinden katılımcıların yaşamlarını dönüştürmek için gelen 250 ile 400 arasında kişi olacak. Etkinliğe katılan kişi sayısı 6500! Hep birden yaratılacak güzel enerjiyi bir düşünün. Gecenin geç saatlerine kadar asistanlık toplantılarının süreceğini ve sabah 6 gibi erkenden başlayacağını önceki deneyimlerimden bildiğimden havaalanı ile toplantılar arasına bir de Kore Spa’sında masaj ekledim. Henüz sevgilim Tolga’nın bundan haberi yok, ta ki bu yazıyı okuyuncaya dek.

Etkinlik oldukça yoğun zihinsel, duygusal ve fiziksel süreçlerden oluştuğundan fiziki anlamda bedeni hazırlamak çok önemlidir. Sağlıklı yiyecek içecek, bol su alış verişi ve masaj randevumuzun ardından ver elini dünyayı bir araya getiren Anthony Robbins İçindeki Gücü Uyandır etkinliği. Tüm katılımcılarımıza önceden bilgilendireme yapıp böyle bir etkinlikten en yüksek faydayı sağlayabilmeleri için şunları önerdik:

Etkinliğe nasıl hazırlanabilirsiniz?

Ateş yürüyüşü, yumurtalık kisti ve Meta Health University’nin ortak noktası nedir?
Etkinliklerden herkes farklı bir sonuç elde edebilir

Tony Robbins ile “İçindeki Devi Uyandır” etkinliğinden en iyi tecrübelerle ayrılmanız için birkaç tavsiye:
– Her gün etkinliğe gelirken yiyecek bir şeyler getirin (meyve, tahıl barları, krakerler, vb)
– Her gün 1 yemek molası olacak.
– Yanınızda mutlaka su getirin çünkü etkinlik boyunca susuz kalmamalısınız.
– Rahat giyinin çünkü salonda çok uzun süre kalacaksınız.
– Ayrıca kitaplarınız ve yiyecekleriniz için küçük bir çantanız olsun
– Seminer malzemelerinizin üzerine adınızı yazın, kaybolabilirler.
– Kayıt sırasına kalmamak için erken gelin.
– İyi dinlenmiş bir şekilde gelin çünkü ekstra enerjiye ihtiyacınız olacak.

Etkinlikten almak istediğiniz sonuçlarla ilgili net olmalısınız

Tavsiyemiz etkinlik öncesinde biraz zaman ayırıp bu program sonucunda elde etmek istediğiniz amaçları belirlemeniz:

– Hayatınızı daha iyi bir noktaya getirmek için ne yapardınız?
– Neyi öğrenirdiniz?
– En güçlü ve zayıf yanlarınız neler?
– Amaçlarınız ve almak istediğiniz sonuçlar hakkında öncesinde net olmanız, Tony Robbins ile geçireceğiniz zamandan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar.
– Kendinizde birçok şeyi aştığınız, istediğiniz kişiye dönüştüğünüz, hayatınızı değiştirdiğiniz olağanüstü bir zaman geçirmeye hazır olun.

Bugüne kadar katılan tüm katılımcıların yaşamlarında müthiş dönüşümler oldu. Belki ilerleyen yazılarda onların yaşamlarından dönüşüm hikayeleri paylaşırım. Ama öncelikle şayet bu yazı gözüne takıldı ise, bence tesadüf değil, sen de bizimle beraber 22-25 Ekim’de Los Angeles’ a Anthony Robbins ile İçindeki Gücü Uyandırmaya gelmek istersen bana e-mail atabilirsin: [email protected] / [email protected]

Yumurtalık Kisti … 2006 yılında doktorların “Ameliyat olmazsan ölebilirsin.” dedikleri kanamalı kist tecrübemi, Anthony Robbins teknolojileri ve Meta Health University yaklaşımları ile iyileştirmiştim. Zaman içerisinde Meta Health Univeristy’de eğitmen oldum ve bu sene 2.  kez Meta Health Konferansında dünyaca ünlü doktor ile aynı sahnede “Yumurtalık Kisti ve Dişi Enerji Bilinci” üzerine bir konuşma yapıp ardından bir workshop vereceğim.

Kalifornia’ya gelmişken bir de Hawaii’yi göreyim dersen hadi gel. Biz 21 Ekim’de yola çıkıyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Farkındalığı yüksek erkekleri nasıl çekersin?

Yüksek performansta fark’An’da ol, stresini yönet!

Bana auranın rengini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

Muse Yeliz Rüzgar
İzmir doğumlu ve uluslararası tanınırlığı olan Yeliz Rüzgar, Bütünsel Yaşam Koçu ve Enerji terapistidir. Yurt dışı ve yurt içinde ortağı olduğu koçluk ve danışmanlık ... Devam