Bana auranın rengini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

Geçen hafta auranın bilimsel olarak ne olduğundan, ışıldayan bir aura için neler yapılması gerektiğinden bahsetmiştim. Aura, biyolojik ve nörolojik olduğu kadar fiziksel olarak da zihnimiz, bedenimiz, duygularımız ve ruhsal anlamda içeriye aldığımız ve dışarıya yaydığımız enerjetik frekansları içerir.

CERN (The European Organization for Nuclear Research) çalışmalarında tanrı parçacığında anlatıldığı ve Einstein’ın da söylediği gibi, “Herşey enerjidir ve birbirine bağlıdır. Düzenli enerji titreşimleri döngüler oluşturur”. Fiziksel ve fizik ötesi boyutlarda gerçek olan tek şey dalga boyları ve titreşimlerdir.

Bana auranın rengini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim
Duygularınız ve davranışlarınız üzerinizdeki enerjiyle alakalı olabilir

Aura rengi nasıl bulunur?

Her şey enerjiyse ve her gün davranışlarınız, düşünceleriniz ve duygularınız ile döngüler yaratıyorsanız acaba şu anda hangi enerji dalga boyunda titreşiyorsunuz? Ve bütünsel enerji dalga boyutunuzun rengi ne? Bu renk ne anlama geliyor? Bu titreşimler ilişkilerinizi, işinizi, sağlığınızı nasıl etkiliyor? Tüm bu soruların cevaplarını UCLA ve North Carolina üniversitelerinde psikolojik araştırmalarda kullanılan, döngülerinizin formüllerini bilgisayar ekranında gösteren ve enerjetik aktivite resminizi çeken Aura Video Station ile bir uzman aracılığı ile görüntüleyip, kendiniz ile ilgili 30 sayfalık raporlama almanız mümkün.

Bana auranın rengini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim
Enerjetik aktivite resminizin çekilmesiyle, kendiniz hakkında raporlar almanız mümkün olabilir

Bu rapor sadece ve sadece Bütünsel Enerjetik Aktivitenize odaklı verileri içerdiğinden, Auranız ile ilgili alabileceğiniz en derin raporlamadır. Yaşam misyon ve vizyonunuz ile ilgili de veriler içerir ama öncesinde auranızın renkleri ne anlama geliyor onu bildirir:

Kırmızı: Aktif, güçlü, enerjik, zinde, rekabetçi, galip, seksüel, tutkulu,
fiziksel beden ile bağlantılı, gerçekçi, ayakları yere basan, aktif, yüksek irade gücü

Turuncu: Yaratıcı, üretken, maceracı, cesur, duygular ile bağlantılı, güven, yaratıcı güç

Sarı: Yaratıcı, zeki, oyunbaz, hafiflik, iyimser, rahat, yaşam enerjisi ile bağlantılı, analitik düşünen, yaratıcı, bilimsel, ayrıntı odaklı, mükemmeliyetçi

Yeşil: Öğretmen, sosyal, haber verici, insanları, hayvanları ve doğayı seven, konuşkan, kalpten yaratan, hızlı düşünen, hedef odaklı, somut, organizatör.

Mavi: Şefkatli, duyarlı, sevecen, yardımsever, sezgisel, diğerlerine yardım etmeyi seven, şifacı, terapist, duyarlı, huzur, sakinlik, şefkatli, sadık, derin duygular

Mor: Sezgisel, sanatsal, büyüleyici, modern, idealist, taç ile bağlantılı, üçüncü göz ile bağlantılı, görsel, hayal gücü, öngörülü, hayalperest

Beyaz: Spritüel, üstün, yüksek boyutlar, ruhani ve fiziksel olmayan nitelikler, ruhani

Bana auranın rengini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim
Auranızın renkleri kişiliğiniz hakkında fikirler verebilir

Aura renkleri ne anlama gelir?

Aurada kırmızı

Kırmızı, yaşamın başlıca hayati enerjisini gösterir. Aktif hareketlerde bulunmak size iyi geliyor. Açık berrak kırmızılar fizikseldir, güçlülük ve canlılık sergilerler. Güçlü irade ve rekabet edebilme sizin özelliğiniz. Bu renkle projelerinizden kesin sonuçlar almayı bekleyebilirsiniz. Koyu bulanık kırmızılar, stresi ya da dengesiz sinirsel enerjiyi belirtir ve hastalık göstergesi olabilir. Kırmızı, birinci ya da kök çakra, cinsel organlar, bacaklar, iskeletin yapısı, dolaşım ve kalp ile ilişkili olan renktir. Kendinize şu soruları sorun:

Yaşamınızda olumlu yüksek hedefleriniz var mı?

Sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşamınız var mı?

Duygularınızı ifade etmek size zor geliyor mu?

Aurada turuncu  

Turuncu, duygusal ve yaratıcı enerjileri temsil eder. Hatırlayın, turuncu kırmızı ve sarının bir karışımıdır. Kırmızı dinamik enerji ve hareketken, sarı zekâ ve keskin odaktır. Açık ve parlak turuncu, yaratıcı bir renktir ve özgüveni ve güçlü bir kişiliği yansıtır. Diğerlerine çekici gelirsiniz ve sıcak ve sempatik bir kalbiniz vardır. Koyu ve bulanık turuncu, duygusal açıdan içe kapandığınız ya da yaratıcılığınızın engellenmesi anlamına gelebilir. Turuncu ikinci ya da cinsel çakra, üreme organları, bağırsaklar, adrenaller, dalak ve böbrekler ile ilişkili olan renktir.

Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade ediyor musunuz?

Fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarınızla ilgileniyor musunuz?

Her an kontrol altında olma gereği hissediyor musunuz?

Aurada sarı

Sarı, güneş ışığının ve rahat bir mizacın rengidir. Açık berrak sarı, zekâyı ve öz-farkındalığı gösterir. Mantıksal anlayışın ve bilimsel düşünmenin rengidir. Koyu ve bulanık sarı, sinirli bir tabiatı ve karışık düşünmeyi gösterir. Bu nitelikler yalnızlığa ve egoizme ya da güç ya da kariyer takıntısına yol açabilir. Sarı, üçüncü, solar pleksus çakra, mide, karaciğer, ince bağırsaklar ve sindirim ile ilişkili olan renktir.

Yaşamınızda yeteri kadar eğlence, keyif ve mutluluk var mı?

Bağımlılık yaratan eğilimleriniz var mı?

Şiddetli hislerle başa çıkmak sizin için zor oluyor mu?

Aurada yeşil

Yeşil, gelişimin rengidir ve sevgi dolu bir kalbi, anlayışlı tabiatı ve yaşamı neşe ile yaşamanın güçlü bir onayını yansıtır. Açık parlak yeşil, yardım etme arzusunu ve doğa ana ile olan bağlantıyı gösterir. Yoğun zümrüt tonları şifa yeteneklerini ve insanlığa olan aşkın şefkatli bir yapı ile bileşimini gösterir. Koyu bulanık yeşil, şifaya duyulan ihtiyacı ve dünyevi, esnek olmayan bir kişiliği gösterir. Yeşil dördüncü ya da kalp çakra, akciğerler, bağışıklık sistemi, lenfatik ve solunum sistemleri ile ilişkili olan renktir.

Aile ve arkadaşlarınız ile olan ilişkiniz tatmin edici mi?

Düşünce ve duygularınızı paylaşmak üzere yakın biri var mı?

Kendinize güveniyor musunuz?

Aurada mavi

Mavi, güçlü bir huzur ve sakinlik duygusunu gösterir. Açık parlak mavi, kibarlığı ve hassas bir doğayı gösterirken, daha koyu mavi iletişim kurma yeteneğini ve konuşmayı sevmeyi gösterir. Bulanık olan koyu mavi, enerji azlığını gösterir ve yalnızlık, depresyon ve melankoli duygularını açığa çıkarır. Kendini izole etme ve terk edilme duygusu olabilir. Mavi beşinci ya da boğaz çakra, boyun, kulaklar, sinüs ve solunum sistemi ile ilişkili olan renktir.

Kendinizden çok diğerleriyle mi ilgilisinizdir?

Sınırları belirlemek ve HAYIR demek size ZOR geliyor mu?

Sağlıklı, sevgi dolu ve şefkatli bir ilişkiyi sürdürebiliyor musunuz?

Aurada mor

Mor, ateşli dinamik kırmızı ile soğuk dingin maviyi bir araya getirir. Genellikle içerde oldukça yoğun heyecanlandırıcı bir güce, soğukkanlı dışadönük bir görünüş eşlik eder. Parlak mor, ruhsal bilgi ve sezgisel yeteneklerle birlikte yüksek bir zihinsel düzeyi gösterir. Açık parlak mor ve macenta insanlığa yönelik bencil olamayan güçlü bir sevgiyi gösterir. Koyu mor, derin içsel hissedişleri ve mükemmeliyetçi eğilimleri belirtir. Gizemli sırlara, inisiye öğretilere duydukları aşk ve mistik eğilimleri morların güçlü bir ruhsal yolda kalmalarını sağlar. Mor yedinci taç çakra, otonom sinir sistemi ve beyin epifizi ile ilişkili olan renktir.

Vizyonunuzu bulup, bu hayattaki kaderinizi henüz gerçekleştirmediniz mi?

Kendi evrensel yaşam enerjinize bağlanmak için ne tür bir meditasyon yapıyorsunuz?

Hiç aynı anda birden fazla projeye dağıldınız ya da dahil oldunuz mu?

Bana auranın rengini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim
Auranızın rengine göre kendinize bazı sorular yöneltebilirsiniz

Aurada beyaz

Beyaz, mükemmel bir uyum ve denge ile tüm renkleri içerir. Üstün, ruhsal ve yüksek boyutlu bir varoluşu gösterir. Beyaz, ilahi enerjiye bağlı aydınlanmış bir hali gösterir. Beyaz bazen çok göksel ve ruhsaldır ve bundan dolayı fiziksel bedene tam tutunamayan birini gösterebilir. Parlak beyaz, yıllardır uygulanmakta olan meditatif uygulamayı ve ruhsal disiplini belirtir. Beyaz yedinci ya da taç çakra, epifiz bezi, baş, merkezi sinir sistemi ve ruhsallık ile ilişkili olan çakradır.

Duyarlı fiziksel bedeninizle nasıl ilgileniyorsunuz?

Aile ve arkadaşlarınızla doyurucu ilişkileriniz var mı?

Doğaya bağlı mısınız?

 

Yeliz aura rengim ne? Eril enerjim mi yoksa dişil enerjim mi daha yoğun titreşiyor, hep aynı ilişkileri yaşamıma çekiyorum, auram ile ilgili olabilir mi gibi soruların cevaplarını merak ediyorsan yaz bana, sana özel bir seans düzenleyelim.

Mail: [email protected] / [email protected]

Muse Yeliz Rüzgar
İzmir doğumlu ve uluslararası tanınırlığı olan Yeliz Rüzgar, Bütünsel Yaşam Koçu ve Enerji terapistidir. Yurt dışı ve yurt içinde ortağı olduğu koçluk ve danışmanlık ... Devam