Yves Saint Laurent Google Glass kullanarak kişisel makyaj eğitimlerine başladı

Kişisel bloglardan, youtube videolarından ya da faklı yerlerden takip ettiğiniz görsel makyaj eğitimlerini unutun; şimdi size bambaşka bir kişisel makyaj desteği yöntemi sunuyoruz.

Perakende sektöründeki dijital yarış gittikçe büyüyor ancak; Yves Saint Laurent’in Google Glass kullanmasıyla, rakiplerine bir hayli geride bıraktığını söyleyebiliriz.

ysl 3

Online makyaj videolarının ne kadar Popüler olduğunu bilen markanın aklına şık ve biraz lüks bir fikir geldi: Google Glass kullanılarak, müşterilerini kendi bireysel ve bire-bir makyaj danışmanlığı vermek.
İlk kez markanın Avrupa baş makyözü Fred Letailleur Londra’da tanıttığı kampanya ile, Google Glass kullanarak YSL’nin diğer makyaj ustalarına digital gelişmiş makyaj dersleri verdi.

ysl

Markanın makyaj ustalarının 45 dakika süren çalışması filme alınarak, makyaj tekniklerini öğrenmek isteyen müşterilere profesyonel ve öğretici bilgiler veriliyor. 20 dakika içinde kişisel mailinize iletilen “Yves Saint Laurent tarafından verilen makyaj dersinizi teslim aldınız. Kişisel makyaj dersinizi izleyerek görünümünüzü yeniden yaratmayı öğrenin” mesajı alıyorsunuz.

YSL2

Ayrıca çekim öncesi ve sonrasında kayıtları, sizi direkt alışveriş bağlantılarına iletecek YSL ürünlerinin listesi de size iletilecek. Tüm bu hizmetleri, 30£ karşılığında ulaşabiliyorsunuz.

Kaynak:

Telegraph 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!