Pandora’nın yeni global marka elçisi: Ashley Park

Pandora’nın yeni Global Marka Elçisi moda, sinema ve müzik dünyasının ikonik karakterlerinden olan ve kendine özgü kişisel tarzıyla dikkat çeken Ashley Park oldu!

İlk Pandora bilekliğini çocukken bir doğum gününde hediye olarak aldığını ve o zamandan beri sakladığını söyleyen Ashley Park; “Bir sanatçı olarak Pandora’nın benzersiz yaratıcı dünyasına ve her anıyı hikayeleştirerek eşsiz kişisel tarz seçenekleriyle kişiye özel kılmasına hayranım. El yapımı elmaslarla süslenen mücevherle hem özel günlerde, hem de her ana uyum sağlayabilecek günlük tasarımlar kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir markanın parçası olduğum için minnettarım ve kendi tarzımı Pandora’yla ifade edebileceğim için mutluluk duyuyorum. Pandora ile çalışmak gerçekten büyük bir onur.” diyor.

Ashley Park, Netflix’in popüler dizileri Emily in Paris ve Beef’le tanınıyor. Yeni çıkan Joy Ride filminde ve yakında gösterime girecek olan Hulu dizisi Murders in the Building’de de önemli rollere sahip. Aynı zamanda Broadway’de Mamma Mia, Mean Girls ve The King and I gibi prodüksiyonlarda da yer aldı.

Ashley Park, Pandora’nın global etkinlikleri ve medya içeriklerinde yer alacak. Park, verdiği ilhamla markanın yaratıcılığını, tarzını ve bireyselliğini destekleyerek Pandora’nın dünya çapındaki etkisini daha da güçlendirecek.

İlginizi çekebilir: Güneşin İzinde: Yaz ışıltısını Pandora Moments Koleksiyonu ile yakalayın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!