Yürüyüş ve koşu ayakkabılarına The North Face güncellemesi: VECTIV™ sistemi ile tanışın

Pandemi döneminde yürüyüş ve koşu belki de hiç olmadığı kadar gündemimize girdi. Koşu ve yürüyüş deneyiminde ayakkabılar çok önemli bir yer tutuyor elbette. The North Face de koşu ve yürüyüş deneyiminize yepyeni bir boyut katmaya hazır. Yeni VECTIV™ sistemi, ağırlığı azaltmak ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış sekiz koşu ve yürüyüş ayakkabısı ile The North Face’in teknolojisini sunuyor.

The North Face, spor odaklı bir ayakkabı sistemi olan VECTIV™’i tanıtmaktan mutluluk duyar. Araştırma ve geliştirmeye yapılan iki yıllık yoğun yatırımın, 6.000 milden fazla testin ve kanıtlanmış saha başarılarının ardından The North Face, teknik, dağlık alanlarda koşu ve yürüyüş ihtiyaçlarına göre ayarlanmış bu devrim niteliğindeki koleksiyonu ile gurur duyuyor.

Bugünden itibaren tüketiciler, VECTIV™ serisindeki en hızlı koşu ayakkabısı olan Flight VECTIV™’i satın alabilecekler. Üçüncü partiler tarafından yapılan araştırmalara göre, Flight VECTIV™ darbeyi yüzde 10 azaltarak koşucuların daha rahat bir şekilde koşmasına olanak tanır.

İnanılmaz derecede hafif, rahat ve koruyucu bir ön kısmın altına konumlandırılan VECTIV™, taban, 3D VECTIV™ plakası, ince ayarlanmış bir VECTIV™ kavisli orta taban ve SurfaceCTRL dış tabandan oluşan bir dizayna sahiptir. Bu benzersiz yapı, enerji verimliliğinden ödün vermeden üstün denge, kavrama ve şok emilimi sağlar.

The North Face, geleneksel olarak düz yol koşu ayakkabılarına ayrılmış olan karbon fiber ve kompozit plaka teknolojisini patika koşusu ve yürüyüşlerine uygun hale getirmek için eşsiz bir fırsat gördü. Bu inovasyon, The North Face’in sürekli olarak yeniliğin sınırlarını zorlama taahhüdünün de bir parçası.

The North Face’in koşucusu Kaytlyn Gerbin, “Flight VECTIV hızlı, hafif ve duyarlı. Plaka, ayakkabılara duyarlı ve yüksek performans getiriyor ve aerodinamik üst kısım, ayakkabının ayaklara uyumunu arttırırken, hafifliğini de koruyor. Kuzeybatı Pasifik’teki 93 millik Wonderland Trail’den 80 millik Transgrancanaria parkuruna kadar, beni desteklemesi için bu ayakkabılara güvendim” dedi.

VECTIV™’in ön çalışmalarından bu yana, The North Face ekibinden 14 sporcu dünya çapında 17 rekor kırdı. Bu rekorlara şunlar dahil: Kaytlyn Gerbin’in Wonderland Patikasında 18 saat, 41 dakika, 54 saniye; Coree Woltering’in Buz Devri Patikasında 21 gün, 13 saat ve 35 dakika; ve Pau Capell’in 21:17:18’lik solo UTMB girişimi.

The North Face koşucusu Pau Capell, “Flight VECTIV hızla en sevdiğim yarış ayakkabım haline geldi,” dedi. “Hızlı hissettirirken aynı zamanda inişlerde gerçek bir denge ve kavrama sağlıyor. Bunlar gerçekten büyük fark yaratan özellikler.”

The North Face, serinin en premium modeli olan Flight VECTIV™ ile başlayarak, 1.249 TL ile 2.449 TL arasında değişen fiyatlandırmalarla koşu ve yürüyüş için sekiz temel modeli piyasaya sürecek.

Bugünden itibaren, Flight VECTIV™’i www.thenorthface.com.tr adresinden ön sipariş verebilirsiniz.

Tüm VECTIV modelleri Şubat 2021’de, The North Face aracılığıyla online olarak ve mağazalarda satışa sunulacak. Daha fazla ayrıntı için www.thenorthface.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

The North Face® hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini en aza indiriyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!