Wellness otelleri: Yaz bitmeden dinlenmek ve yenilenmek isteyenlere özel etkinlik önerileri

Yaz mevsiminin neredeyse sonuna gelmek üzereyiz. Büyük bir çoğunluğumuz uzun bayram tatilini fırsat bilerek ve yıllık iznimizi kullanarak tatil yapmış olsak da, bazılarımız için hem pandeminin hala devam ediyor olması, hem ülkece deneyimlediğimiz zor zamanlar hem de iş yoğunluğu nedeniyle tatile gitmek ve dinlenmek mümkün olmadı. Kendine vakit ayırmak ve yazın kalan kısmını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlerin öncelikli seçimiyse wellness otelleri ve SPA merkezleri.

Gündelik koşuşturmadan biraz olsun uzaklaşarak kendine tazelenmiş bir “ben” hediye etmek ve sonbahardan önce tüm yüklerinden arınmak isteyenler için Six Senses Kaplankaya, Vitalica Wellness ve TheLifeCo, ağustos sonundan kasım ayına kadar yogadan meditasyona, ayurvedik detoks programlarından biohackinge çeşitli wellness etkinlikleri düzenliyor. Eğer neye ihtiyacınız olduğuna karar veremediyseniz, etkinliklerin içeriklerini ve tarihlerini inceleyebilir, size en uygun olanlar için geç kalmadan yerinizi ayırtmayı düşünebilirsiniz.

TheLifeCo, Zayıflama Kampı ile venüs terapi, ses şifası ve çok daha fazlasını bir araya getiriyor

TheLifeCo, ‘’Başlamak için mükemmel olmak gerekmez, ancak mükemmel olmak için başlamak zorundayız.’’ diyerek sizleri 24-30 Ağustos’ta gerçekleşecek TheLifeCo ile Sağlıklı Zayıflama Kampı’na davet ediyor. TheLifeCo Zayıflama Kampı, kısa sürede, kalıcı ve sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza ulaşmanız ve bedeninizin yenilenme sürecine şahit olmanız için sizi çağırıyor. Doğal terapilerle ve TheLifeCo’nun profesyonel ekibi eşliğinde matrix ritim, venüs terapi, lenf drenaj ve ozon sauna gibi mucizevi uygulamalarla dolu dolu bir program sizleri bekliyor. Durmadan devam edebilmeniz için programda yer alan meditatif dans, ses şifası, yoga seansları ve sağlıklı yaşam atölyeleri eşliğinde keyifli bir hafta geçirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayabilirsiniz.

Six Senses Kaplankaya, moleküler seviyede yenilenmenin anahtarını sunuyor

Six Senses Kaplankaya, ruhsal ve fiziksel iyileşmeyi bir bütün olarak ele aldığı holistik wellness felsefesi ışığında, alanında dünya çapında ünlü uzmanları ve yepyeni terapileri misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Her biri bir hafta sürecek programlarla 27 Eylül- 19 Ekim tarihleri arasında ( 27 Eylül- 3 Ekim, 4-10 Ekim, 13-19 Ekim)  Six Senses Kaplankaya, misafirleri ile buluşacak olan dünyaca ünlü şaman ve terapist Dr. Alberto Villoldo’nun tecrübeleri ışığında hazırlanan Grow a New Body programı yepyeni ve sağlıklı bir hayatın ilk adımlarını sunuyor. 

Grow a New Body programı dahilinde;  özel beslenme programı; wellness izleme, şaman ve enerji seansları,oksijen seviyesi eğitimi , mitokondriyal stimülasyon ve onarım LED uygulamaları, Vitamin ve mineral takviyeleri, Antioksidan ve glutatyonlar ve SPA uygulamaları ile fark yaratıyor. Dr. Alberto Villoldo tarafından verilen özel eğitimlerle kalıcı hale getirilen sağlıklı ve keyifli yaş alma programında yogai meditasyon ve yürüyüşlerle ruhsal ve bedensel iyileşme her safhasıyla ele alınıyor. Dr. Villoldo her biri bir hafta sürecek programlarla, 27 Eylül- 19 Ekim tarihleri arasında zihnini ve bedenini yenilemek isteyen konukları bekliyor.

Daha fazla bilgi için tıklayabilirsiniz.

Vitalica Wellness, eşsiz manzaraya karşı kusursuz bir deneyime davet ediyor

Eylül ayında, Vitalica Wellness Bodrum’da yoga, meditasyon ve doğanın iç içe geçeceği harika bir yoga kampına katılmak ister misiniz? Daha canlı ve pozitif bir “ben”i uyandırırken; insan ruhunun doğal bileşeni hoşgörü ve mutluluğu pekiştirmek için Vitalica Wellness ile buluşabilirsiniz. Eylül, ekim ve kasım aylarında gerçekleşecek yogadan mindfullnessa, biohacking ve bootcampten, ses banyosu terapisine kadar birçok farklı ve yenileyici etkinlik sizleri bekliyor. Tüm bu büyüleyici etkinliklerle, Vitalica Wellness’ın “sağlıklı yaşam” odaklı geleneksel ve modern tıbbın en etkili uygulamalarını içeren, geliştirilmiş ve yenilenmiş master detoks, intensive detoks, ayurvedik detoks, biohacking ve post covid wellness terapi ve tedavileriyle rahatlarken, stresten arınıp adeta yeniden doğacaksınız. Kamp sayesinde, stres ve kaygı düzeyinizi düşürebilir, mutluluğun tadını çıkabilir, zihinsel ve fiziksel sağlığınızı iyileştirerek hayata daha olumlu açıdan bakabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: “Önce Zihnin Doysun”la Alaçatı’da mindful bir sonbahar tatili

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!