Suçluluk duygusunu bırakın: Daha fazlasını istemek güzeldir

Daha başarılı olmak istemek, daha çok mekan bağımsızlığı istemek, daha özgür ve yaratıcı bir hayat istemek, daha çok neşe ve kahkaha istemek, daha az çalışmak istemek, daha çok para kazanmak istemek, daha çok kişi tarafından tanınmak istemek doğal.

Maalesef içinde bulunduğumuz çağda çoğumuz “daha fazla”sını istediğimiz için suçlu hissetmeye koşullandık. Bu koşullanma altındayken; “daha fazlasını” isteyen ve bunu cesaretle dile getiren birilerini gördüğümüzde onu “şükretmeyi bilmemekle” yargılamamız da bundan. Daha fazlasını istemek, şükretmeyi bilmediğiniz anlamına gelmez ki.

Senin daha başarılı olman kimseyi daha az başarılı yapmaz. Gerçekten başarılı insanlar enerji ve vaktini asla başkasının başarısını baltalamak için harcamaz.

Daha çok para kazanmak istemek seni şeytan yapmaz. Hatta daha çok para kazandığında istek ve ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilir ve daha çok insanın özgürleşmesine katkı olabilirsin.

Daha çok kişi tarafından tanınıyorsan, bu şöhret peşinde koştuğun anlamına gelmez. Kendini çok daha etkin şekilde ifade etmeyi öğrenmişsin demektir.

Daha az çalışmak seni tembel yapmaz, daha verimli çalışmayı öğrenmiş olabilirsin.

Daha çok neşe istemek, üzüntü ve kederi yok saymak değildir. Zor duyguları taşımayı öğrenmiş, duyguların sen olmadığını anlamış ve duyguların kölesi olmaktan özgürleşmiş olabilirsin. Artık neşenin gelip seni bulmasını beklemene gerek kalmamış ve onu içeriden üretebilecek kadar güçlenmiş olabilirsin.

“Daha çok” seni merkezinden çıkartıyorsa, bu aynı zamanda konfor alanının sınırlarını genişletmek için de bir fırsat değil midir?

Marka Yogası ile tanışın!

Tutkularına ve hayallerine sahip çıkan, kendini küçük kalıplara sıkıştırmaktan yorulmuş ve hayalleri yolunda emin adımlarla yürümek isteyenler için “Marka Yogası” isminde yeni bir program tasarladım. Marka ve iletişim alanındaki 10 yıllık birikimimi yoga ile harmanlayarak oluşturduğum bu programda hayalinizi birlikte büyüteceğiz. Kendi markasını kurmak, markasını büyütmek, sevdiği işi kurmak ve sevdiği işten para kazanmak isteyen herkes katılabilir. Henüz ne yapmak istediğinizi bulamamış ama dünyaya katkı olmak için büyük bir heyecan içindeyseniz siz de katılabilirsiniz, birlikte bulacağız.

Tanışmak ve programdan beklentilerinizi öğrenmek için bir ön görüşme yapıyorum. Çalışmaları bireysel yürüttüğüm için sınırlı sayıda kişi ile çalışabileceğim. İlgiliyseniz [email protected] adresime e-mail atın. Size hemen geri dönüş yapacağım.

Geçtiğimiz hafta “Hemen yola çıkalım!” diyen kişilerle çalışmaya başladık bile. Bu çağrıyı kalbinizde hissediyorsanız ancak başlamak için şüpheleriniz varsa detayları konuşmak için lütfen bana ulaşın. Sadece bu ön görüşme bile aklınızda bir çok kapıyı aralayabilir…

Hakkımda daha fazla bilgi için: www.digdemgirici.com

İlginizi çekebilir: Marka Yogası başlıyor: Marka olmak, markanızı büyütmek, sevdiğiniz işi kurmak için bir program

Diğdem Girici Yoga Eğitmeni
İnanıyorum ki doğru bilgiye ulaşabilen ve bu bilgiyi hayatında doğru şekilde kullanmayı öğrenen her insan hayal ettiği yaşamı yaratabilir. İşte bu yüzden yazıyorum, yaşamımı ... Devam