Marka Yogası başlıyor: Marka olmak, markanızı büyütmek, sevdiğiniz işi kurmak için bir program

Yoga, sadece matta yaptığımız bir dizi hareketten ibaret değildir. Matta deneyimlediğimiz her şey aslında bir yaşam pratiğidir. Orada dirençlerimizle yüzleşir, sınırlarımızı keşfederiz. Sınırlarımızı aşmadan onları genişleterek yaşama açılmayı deneyimleriz. İşten ilişkilere kadar yaşamımızdaki her alana yoga ile ışık tutmak nasıl olurdu? O zaman hayatımız nasıl değişirdi?

İşin, sadece para kazanmak için bir ofise gidip gelmekten çok fazlası olduğunu; işin aslında bizim dünyaya katkı sağlama şeklimiz olduğunu anlardık.

İş yaparken huzur, keyif ve neşe ile dolardık. Paranın neşeyi takip ettiğini bilirdik, neşenin parayı değil! Ve biricik zamanımızı para peşinde koşmak yerine neşe ile doldurmaya harcardık. Paranın da -var olan her şey gibi- bir enerji olduğunu bilir, onu yargılamak yerine onu tanımak için bakar ve yaşamımıza davet ederdik. Paranın bir ihtiyaç değil, ihtiyaç ve isteklerimizi karşılamanın onlarca çözüm yolundan sadece biri olduğunu fark ederdik.

Karşımıza, engeller ve zorluklar çıkmasının her zaman doğal olduğunu bilir, bu engellerin bizim iç dirençlerimizden kaynaklandığının farkında olurduk. Dolayısıyla, birilerine kızmak, suçlayacak birileri aramak veya şikâyet ederek enerjimizi boşa harcamak yerine; muazzam yaşam enerjimizi engelleri aşabilmenin yaratıcı yollarını bulmaya yönlendirirdik. Engelleri aşmak bir oyuna dönüşürdü!

Yaptığınız iş size neşe vermiyor ve çalıştıkça çoğalmak yerine tükendiğinizi hissediyorsanız… Sevdiğiniz işi yapmak istiyor ama onu nasıl bulacağınızı bilemiyorsanız… Sevdiğiniz işi buldunuz ama bir türlü o ilk adımı atamıyorsanız… İşinizi seviyor ama her şeyi tek başınıza yaptığınız için sıklıkla yorgun düşüyor ve bırakma noktasına geliyorsanız… Çok çalışıyor ama para kazanamıyorsanız marka yogası size iyi gelecek!

Marka ve iletişim alanındaki 10 yıllık birikimimi yoga ile harmanlayarak, 3 aylık bir marka programı tasarladım. Bu programda hayalinizi birlikte büyüteceğiz. Ben çok heyecanlıyım, siz de heyecanlandıysanız hadi buluşalım!

Kendi markasını kurmak, markasını büyütmek, sevdiği işi kurmak ve sevdiği işten para kazanmak isteyen herkes katılabilir. Henüz ne yapmak istediğinizi bulamamış ama dünyaya katkı olmak için büyük bir heyecan içindeyseniz siz de katılabilirsiniz, birlikte bulacağız.

Tanışmak ve programdan beklentilerinizi öğrenmek için bir ön görüşme yapıyorum. Sınırlı sayıda kişi ile çalışabileceğim için ilgiliyseniz, lütfen en geç 15 Haziran’a kadar [email protected] adresime programa katılma niyetiniz ve iletişim bilgilerinizi e-mail atın. Size hemen geri dönüş yapacağım.

Hakkımda daha fazla bilgi için: www.digdemgirici.com

İlginizi çekebilir: Neşe dolu bir yoga pratiği: Kaybolma, sensiz 1 eksiğiz

Diğdem Girici
İnanıyorum ki doğru bilgiye ulaşabilen ve bu bilgiyi hayatında doğru şekilde kullanmayı öğrenen her insan hayal ettiği yaşamı yaratabilir. İşte bu yüzden yazıyorum, yaşamımı ... Devam