Marka Yogası başlıyor: Marka olmak, markanızı büyütmek, sevdiğiniz işi kurmak için bir program

Yoga, sadece matta yaptığımız bir dizi hareketten ibaret değildir. Matta deneyimlediğimiz her şey aslında bir yaşam pratiğidir. Orada dirençlerimizle yüzleşir, sınırlarımızı keşfederiz. Sınırlarımızı aşmadan onları genişleterek yaşama açılmayı deneyimleriz. İşten ilişkilere kadar yaşamımızdaki her alana yoga ile ışık tutmak nasıl olurdu? O zaman hayatımız nasıl değişirdi?

İşin, sadece para kazanmak için bir ofise gidip gelmekten çok fazlası olduğunu; işin aslında bizim dünyaya katkı sağlama şeklimiz olduğunu anlardık.

İş yaparken huzur, keyif ve neşe ile dolardık. Paranın neşeyi takip ettiğini bilirdik, neşenin parayı değil! Ve biricik zamanımızı para peşinde koşmak yerine neşe ile doldurmaya harcardık. Paranın da -var olan her şey gibi- bir enerji olduğunu bilir, onu yargılamak yerine onu tanımak için bakar ve yaşamımıza davet ederdik. Paranın bir ihtiyaç değil, ihtiyaç ve isteklerimizi karşılamanın onlarca çözüm yolundan sadece biri olduğunu fark ederdik.

Karşımıza, engeller ve zorluklar çıkmasının her zaman doğal olduğunu bilir, bu engellerin bizim iç dirençlerimizden kaynaklandığının farkında olurduk. Dolayısıyla, birilerine kızmak, suçlayacak birileri aramak veya şikâyet ederek enerjimizi boşa harcamak yerine; muazzam yaşam enerjimizi engelleri aşabilmenin yaratıcı yollarını bulmaya yönlendirirdik. Engelleri aşmak bir oyuna dönüşürdü!

Yaptığınız iş size neşe vermiyor ve çalıştıkça çoğalmak yerine tükendiğinizi hissediyorsanız… Sevdiğiniz işi yapmak istiyor ama onu nasıl bulacağınızı bilemiyorsanız… Sevdiğiniz işi buldunuz ama bir türlü o ilk adımı atamıyorsanız… İşinizi seviyor ama her şeyi tek başınıza yaptığınız için sıklıkla yorgun düşüyor ve bırakma noktasına geliyorsanız… Çok çalışıyor ama para kazanamıyorsanız marka yogası size iyi gelecek!

Marka ve iletişim alanındaki 10 yıllık birikimimi yoga ile harmanlayarak, 3 aylık bir marka programı tasarladım. Bu programda hayalinizi birlikte büyüteceğiz. Ben çok heyecanlıyım, siz de heyecanlandıysanız hadi buluşalım!

Kendi markasını kurmak, markasını büyütmek, sevdiği işi kurmak ve sevdiği işten para kazanmak isteyen herkes katılabilir. Henüz ne yapmak istediğinizi bulamamış ama dünyaya katkı olmak için büyük bir heyecan içindeyseniz siz de katılabilirsiniz, birlikte bulacağız.

Tanışmak ve programdan beklentilerinizi öğrenmek için bir ön görüşme yapıyorum. Sınırlı sayıda kişi ile çalışabileceğim için ilgiliyseniz,  [email protected] adresime programa katılma niyetiniz ve iletişim bilgilerinizi e-mail atın. Size hemen geri dönüş yapacağım.

 

Katılımcılar Ne Dedi?

“Hayatımda işlerden sıkışıp nefes alamadığım günlerde kendi yolumu çizmeye karar vermiştim. Diğdem ile yollarımızım kesişmesi de tesadüf değildi. Marka Yogasına başlamaya karar verişim; bu iki zıt kavramı birleştirmesiyle sunduğu yolculuğa olan merakım ve heyacanımdı. Marka Yogası kendinizle gerçek bir yolculuğa çıkmadan önce açacağınız kapıları size sunarken Diğdem ise doğru kapıların anahtarlarını bulmanızda sizi cesaretlendiren ve motive eden inanılmaz pozitif bir rehber. Hayatımı bütünsel olarak değerlendirip kendimi duymayı, gözlemlemeyi ve neler istediğimi fark etmem konusunda bana oldukça yardımcı oldu. Diğdem ile Marka Yogası serüvenine çıkmanızı gönülden tavsiye ediyorum. Kendinizle en uyumlu olanı size bulduracağına ve hayatın akışında tüm varlığınızla akmanıza yardımcı olacağına güvenebilirsiniz.”

Elif – Mimar (Marka Yogası Katılımcısı, 2020)

“Diğdem’le çalışmak kendinizin en destekleyici haliyle çalışmak gibi. Çünkü sizinle birlikte sizin hedefinize kendi hedefiymiş gibi koşmaya ve bunu gerçekleştirmeye odaklı biri ile çalışıyorsunuz. Bunu öyle bir samimiyetle yapıyor ki…  Tecrübelerini, deneyimlerini, birikimlerini sakınmadan ihtiyacınıza göre sizinle paylaşıyor ve hedeflediğiniz yolda ilerlemenize destek olurken yolun manzarasını güzelleştirmeyi başarıyor. Eğer sizin de gerçekleştirmek istediğiniz bir hayaliniz ve yolda sizi ileriye taşıyacak desteğe ihtiyacınız varsa varsa pozitif, enerjisi, güler yüzü ile o yolda her zaman sizinle olacak bu yetenekli ve akıllı kadınla mutlaka çalışmalısınız.”

Birce – Yoga Eğitmeni (Marka Yogası Katılımcısı, 2020)

“Marka yogası programıyla karşılaşmam tam da yeni bir şeye başlamak istediğim ama nereden başlayacağımı bilemediğim bir dönemde oldu. Duyuruyu gördüğümde hiçbir fikrim yoktu ama iç sesimi dinleyip Diğdem’e mesaj atarken buldum kendimi:) Programa başlamamızla birlikte çocukluğumdan sonra tozlu raflarda kapalı kalmış yaratıcılığımı tekrardan ortaya çıkardık. İleride kendi işimi yapmak ve hayat coşkusuyla dolmak için gerekli birçok adımı atarak üretkenliğimi ortaya çıkardım. Diğdem program boyunca sadece ne yapmak istediğimize odaklanmakla kalmıyor, bizim kendimizin daha iyi versiyonu olmamıza ve kendimize karşı şefkat ve güvenimizi de ortaya çıkarmamıza yardımcı oluyor. Ben her şeyden önce içimdeki yaşam coşkusunun tekrar ortaya çıkmasından dolayı çok memnun kaldım. Mevcut durumundan  memnun olmayan veya herhangi bir nedenle hayatını değiştirmek isteyen herkese öneririm.”

Sibel – Marka Yöneticisi (Marka Yogası Katılımcısı, 2020)

“‘Nasıl olacak bu iş?’ dediğiniz işleri olduruyor. Denedik, başardık.”

Erman – Yazar&Yönetmen (Marka Yogası Katılımcısı, 2020)

 

Hakkımda daha fazla bilgi için: www.digdemgirici.com

İlginizi çekebilir: Neşe dolu bir yoga pratiği: Kaybolma, sensiz 1 eksiğiz

Diğdem Girici Yoga Eğitmeni
İnanıyorum ki doğru bilgiye ulaşabilen ve bu bilgiyi hayatında doğru şekilde kullanmayı öğrenen her insan hayal ettiği yaşamı yaratabilir. İşte bu yüzden yazıyorum, yaşamımı ... Devam