Seyahat etmeyi seven herkesin mutlaka takip etmesi gereken Snapchat hesapları

Seyahat blogları Snapchat uygulaması hayatımıza girdiğinden beri büyük bir değişim içerisinde. Snapchat, kullanıcılarının dünyanın her yerinden kısa video serilerini yüklemelerine olanak sağlıyor. Seyahat blog yazarları için bunun anlamı, takipçilerinin blog yazarının maceralarını anlık olarak takip etmelerine yardımcı olması. İşte seyahat etmeyi seven her insanın mutlaka takip etmesi gereken Snapchat hesapları:

1.  The Broke Backpacker

P1030997

Profesyonel maceraperest olan Will, sadece sırt çantasıyla en uzak ülkelere bile gidecek kadar uzman bir gezgin. Henüz 3 yıldır gezgin kimliğiyle seyahat etmesine karşın uçak kullanmadan İngiltere’den Papua Yeni Gine’ye kadar neredeyse tüm dünyayı gezmiş durumda.

Will, son zamanlarda Tinder’dan tanıştığı kız arkadaşıyla tüm İran’ı otostopla gezdi, Pakistan’da çılgın bir partiye katıldı ve Hindistan’da triportör kullandı. Eğer kaçık ve eğlenceli bir gezginin dünyadaki maceralarını izlemek isterseniz, Will’i mutlaka takip etmenizi öneririz.

Snapchat’ta Will’i @wthatton adresinden takip edebilirsiniz.

2. Travel Tom Tom

İlginç sokak lezzetlerine ve rodeo aletine binmeye meraklı Tom, gelmiş geçmiş en iyi işi yapıyor ve lüks otelleri inceliyor. Tom gittiği yerlerde genellikle yerel halktan sarhoş kişilerle röportaj yapıyor ve ormanlarda elinde harita olmadan, tedbirsiz bir şekilde maceradan maceraya koşuyor. Tom’un 2016 hedefi Güneydoğu Asya ve Hindistan’ı keşfetmek.

Snapchat’ta Tom’u @TravelTomTom adresinden takip edebilirsiniz.

3. Nomadasaurus

Jarryd-Alesh

Jazza ve Lesh bir hostelin barında tanıştıkları günden bu yana beraber yolculuk ediyorlar ve seyahat masraflarını seyahat bloglarından, freelance yazarlıktan ve fotoğrafçılıktan kazanıyorlar. Yakın zamanda Batı Avrupa’ya ilham verici bir seyahat gerçekleştirdiler. Nomadasaurs dünyada en çok takip edilen blog sitelerinden biri olarak biliniyor.

Snapchat’te Jazza ve Lesh’i @Nomadasaurus adresinden takip edebilirsiniz.

4. Evo Terra

Evo bize yeni bir ülkeye ayak basmanın ne demek olduğunu ve yabancı ülkedeki hayat tarzını mükemmel bir şekilde anlatıyor. Evo’nun eğlenceli videoları aynı zamanda oldukça bilgilendirici.

Snapchat’te Evo’yu @EvoTerra adresinden takip edebilirsiniz.

5. Teacake Travel

teacake travel fotoğraf

Gülünç danslarıyla tanınan, dövüş sanatları ustası, fotoğrafçı ve blog yazarı Alice, dünya üzerinde yaşayan en korkusuz gezgin kadın olabilir. İngiltere’den hayır işi için gemiyle Moğolistan’a giden Alice, geçtiği ülkerde hakkında Snap’ler çekerek, yaşadığı maceraları takipçileriyle paylaşıyor. Ateşli bir feminist olan Alice’in birçok kadın hayranı mevcut.

Snapchat’te Alice’i @TeacakeTravels adresinden takip edebilirsiniz.

İlgili yazı: Seyahatseverler için harika bir uygulama: Passport Index

6. Travel Dave

Travel Dave oldukça fazla kişi tarafından bilinen İngiliz bir blogger. Dünyayı gezmeye on beş yaşlarında başlayan ve on yıldır blog yazmaya devam eden Dave yaklaşık seksen ülkeyi gezdi ve snap’lerinde gezdiği yerlerle ilgili esprili yorumlar yapmaya devam ediyor.

Eğer takip etmek istersiniz Snapchat’te @DAVEBRETTUK ismiyle arama yapmanız yeterli.

7. Flora The Explorer

flora the explorer

Son zamanlarda kutup dairelerini ziyaret eden Flora, sıfırın altındaki sıcaklıklarla ve 24 saat süren güneş ışınlarıyla mücadele etmekle meşgul. Yaklaşık bir senedir seyahatte olan ve gezdiği yerlerle ilgili düşüncelerini blogunda da paylaşan Flora’yı Snapchat’te takip etmek isterseniz @ExplorerFlora ismiyle arama yapabilirsiniz.

Kaynak:

matadornetwork.com

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!