Sevdikleriniz için en güzel hediyeleri seçebileceğiniz 6 yılbaşı alışveriş etkinliği

Aralık ayı, yeni yıla doğru hızla ilerlerken sevdiklerimiz için en özel hediyeyi seçip onları sevindirmenin artık bir gelenek haline geldiği bir dönem… Ancak sevdiklerimiz en özelini ve güzelini hak ettiği için elbette sıradan ve basit şeyler yerine özel ve anlamlı bir hediye seçmek hepimizin öncelikli olarak tercih edeceği bir şeydir. Sevdiklerinize en özgün hediyeyi bulmak içinse bu yılbaşı etkinliklerini keşfedebilirsiniz… 

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri (14, 15, 16 Aralık)

Bir yandan yeni yıl alışverişinizi yapıp bir yandan da etkinlik boyunca devam edecek DJ performansı, happy-hour ve birçok sürprizle keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Etkinlik saat 10.00 ve 20.00 arasında Volkswagen Arena, Uniq İstanbul’da olacak. 

Detaylar için: ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri

Circuit Kış Pazarı (16- 17 Aralık)

Kadıköy’ün keyifli semti Yeldeğirmeni’nde de keyifli bir pazar kuruluyor. İstanbullu tasarımcıların bir araya geldiği etkinlikte sevdiklerinizi için hediyeler seçerken sıcak şarabınızı yudumlayıp koro performansının keyfini çıkarabilirsiniz. Saat 13.00 ve 18.00 arası uğrayabilirsiniz.

CIRCUIT’ın sürdürülebilir yaratıcılık misyonu doğrultusunda bu pazar, olabildiğince sürdürülebilir tasarımlara ve sorumlu markalara odaklanmıştır; ileri dönüşüm ya da geri dönüşüm yoluyla üretilen ürünler, olabildiğince doğal malzemelerle yapılmış tasarımlar, ikinci el giysiler ve vejeteryan, vegan mutfağından lezzetler bunların içinde yer alıyor.

Detaylar için: Circuit Holiday Bazaar

Galeries Lafayette Yeni Yıl Kermesi (19, 24 Aralık)

Birbirinden başarılı, modaya damgasını vuran 16 Türk tasarımcının ağaçları, bu sene, sanat ve moda severlerle Galeries Lafayette’te buluşacak. 19- 24 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek “Galeries Lafayette Yeni Yıl Kermesi” 3rd Culture Project, BelzHome, Christian Lacroix, Daillance, Eccolo, Galeries Lafayette Private Label, Kahve Dünyası, Maroon Chocolate, Monkeybiz, Morikukko, Nida Bulut, Knitss, Knock Knock, Pera Palace, Suvla markalarının katılımıyla gerçekleşecek.

Detaylar için: Galeries Lafayette Yeni Yıl Kermesi


Hilton Bomonti Yeni Yıl Alışveriş Festivali (22, 30 Aralık)

25’ten fazla çok sayıda büyük ve butik markanın yer alacağı festivalde ziyaretçiler, organik ürünlerden, hediyelik eşyalara, seramik ürünlerden kıyafet ve aksesuara, yiyecek ve içeceklerden kitaplara kadar çok sayıda hediye alternatifi bulabilecekler. Hilton İstanbul Bomonti’nin lobisinde gerçekleşecek ve sabah 11.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Girişler ise ücretsiz.

Kanyon Hediye Pazarı (22-28 Aralık)

Birbirinden farklı tasarımcıların ürünlerini bulabileceğiniz bir diğer durak ise Kanyon. Yalnızca yeni yıl hediyeleriniz için değil Aralık ayı boyunca keyifli zaman geçirmek için Kanyon’un diğer etkinliklerine de göz atabilirsiniz.

Detaylar için: Kanyon Hediye Pazarı

Zorlu Yeni Yıl Köyü (31 Aralık’a kadar)

Türkiye’nin ilk yeni yıl köyü olarak bilinen Zorlu Yeni Yıl Köyü, hem yetişkinlere hem de minik ziyaretçilere hitap eden rengarenk etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Zorlu Yeni Yıl Köyü’nde, Atölye Biz, Atölye 11, A&A Clutches etc., Begart, By Eda Çetin, Gufo Jewelry, Hello Sweetie, King Naked, Köfteco, Linens, Lucky Culture, Mazura, Monjoie, Moms Granola, Parti Dünyası, Pembedecia, PSM, Riceteia, Safiye Sabun, Takıl ve Zek Tasarım katılacak markalar arasında yer alıyor.

Detaylar için: Zorlu Yeni Yıl Köyü

 

İlginizi çekebilir: Sevdiklerinizi mutlu etmek için: Paranın satın alamayacağı 8 yılbaşı hediyesi

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!