Mutluluğun basit anahtarı: Yapmak istediğiniz şeyi yapın

“Asla başarısız olmadınız, daima öğrendiniz…”-Ramtha

Son zamanlarda bolca korku illüzyonuna düşüyoruz insanlık olarak. Salgınlar ve iklim değişikliğinin getirdiği doğal afetler ile başlayan süreç, dünyadaki ekonomik tablonun da etkisiyle bizleri daha derin korkulara açık hale getirdi. Zihinlerimiz doldu, pozitif duygular yerini yoğun endişelere bırakmaya başladı.

Sahi, biz insanlık olarak tekrar nasıl “MUTLU” olacağız? Kendimiz olmanın, kendimizi gerçekleştirmenin bir yolu yok mu?

Bakın Sevgili üstat Ramtha “Sihirli Kitap”ta ne diyor?

“Sevgili üstatlar, birçoğunuz ailelerinizin iyi bir fikir olduğunu düşündükleri şeyleri yapmaya zorlanmışsınızdır ama onlar sizin hakkınızda ne biliyorlar ki? Onlar sizi dünyaya getirdikleri için sizin kaderiniz üzerinde kontrole sahip olabileceklerini düşünür ve buna karşı çıkmanızı asla istemezler.

Eğer bir varlık onu istiyorsa, başarı ve serüvenin ne olduğunu ne belirler ? İstek sizin size verdiğiniz -ve yaptığınız şeyin doğru olduğunu gösteren- en açık işarettir. İradelerine aykırı şeyler yapmaya zorlanan varlıklar tüm hayatları boyunca mutsuz olurlar, çünkü onların istedikleri gibi davranma iradeleri ellerinden alınmıştır. Onlar ailelerini ve başka kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemezler.

Mutluluğun anahtarı sizin sizi mutlu eden, size heyecan veren, bir serüven duygusunu yaşatan şeyi yapmanızdır. Evet, istek anahtardır. Size yapmanız gereken ve zaten bilmediğiniz bir şeyi söyleyebilecek tanrısal bir Kaynak yoktur, çünkü siz, yani yaratıcı, onu önce düşünmüş olmadıkça, kimse size yapmanız gereken bir şeyi söyleyemez.

Sevgili varlıklar, kesinlikle başkaları için yaşamayın. Herkes size sizin nasıl olmanızı istediğini ve bunun onları mutlu edeceğini söyleyebilir. Ama sonuçta, o sizi mutlu etmedikçe, boşunadır. Bu kattaki varlıklar – korkmaları ve suçluluk duymaları sağlanarak- kendilerinden istenileni yapmaya alışmışlardır.

Kaderinizi tekrar kendi ellerinize alın. Başkalarına görüşlerini sormayın. Kendinize sorun. Eğer izin verirseniz, kendi benliğiniz sizi muhteşem kılabilir. Eğer izin verirseniz, kendi benliğiniz size huzur verebilir.”

İlk adım: Korku illüzyonunuzdan özgürleşin!

Lütfen kendinize şu soruları sorun: Korkularınız olmasa şimdi olduğunuz yerde olur muydunuz? Şu anda yaptığınız işi yapıyor olur muydunuz? Bugün aldığınız kararları yine de alır mıydınız?

Sizlere kendi korku illüzyonunuzdan çıkmanızda ve yepyeni bir gerçekliğe adım atmanızda çokça hizmet edecek olan Thetahealing, Regresyon ve Jean Adrienne Arınma Sistemi yöntemleri ve seansları, ve Healy frekans cihazı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve seminer takvimimize www.esindemir.com sitesinden ulaşabilir, hediye çalışmalarımdan ve grup seanslarımdan faydalanabilmek için Instagram ve YouTube hesabımı takip edebilir ve her türlü sorunuzu [email protected] mail adresim üzerinden bana iletebilirsiniz.

Tekrar görüşünceye dek

Sevgiyle kalın…

İlginizi çekebilir: Endişelerinizi geride bırakın: Evrenin Schumann Frekansı ile uyumlanın

Esin Demir Thetahealing Eğitmeni
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Spiritüel gelişim merakı 2009 yılında, Japonya’ya bir yaz stajı programı ile gittiğinde başladı. Bu ilginç ... Devam