Kullanıcı deneyimi dediğin böyle olur: North Face’ten unutulmayacak sürpriz

Alışveriş yapmak için gittiğiniz bir mağazada taban birden ayağınızın altından kaymaya başlasa kendinizi nasıl hissederdiniz?

Ekran Resmi 2014-10-17 16.00.04

Güney Kore’deki bir North Face mağazası, müşterilerine macera dolu, korkutucu ve bir o kadar da eğlenceli bir sürpriz hazırlamış. Mağazaya giren müşteriler ürünleri incelerken mağazanın tabanı birden ayaklarının altından kaymaya başlıyor ve aşağı düşmemek için duvara tutunmak zorunda bırakılıyorlar. Bir süre sonra yukarıdan bir North Face ürünü iple müşterinin ulaşamayacağı bir uzaklığa sarkıtılıyor ve 30 saniyelik bir zamanlayıcı beliriyor. Sonrasında müşteriden oldukça zorlu bir görev isteniyor. İşte o korku dolu dakikalar ve devamında olanlar;

Bu arada The North FaceAkasya Acıbadem’de kapılarını açacağı yeni mağazası şerefine, 17-18-19 Ekim tarihleri arasında buz kırma etkinliği düzenleyerek sürpriz, eğlence ve macera dolu dakikalar yaşatacak. Bu orijinal etkinlikte, markanın klasik modellerinden “Base Camp” çantaların yer aldığı buz kütlelerini kırmaya çalışarak ürünlere ulaşan ve dışarı çıkaran yarışmacılar kıran kırana bir mücadeleye ortak olacak.

Üstün teknolojisini modern dokunuşlarla bütünleştiren markanın birbirinden renkli yeni sezon koleksiyonunun sunulacağı yeni mağazada, hem DJ müzik performansı hem de konsepte uygun olan organik meyveli içecekler misafirlere ikram edilecek. Eğlence, lezzet ve müziğin bir araya geleceği etkinliklere katılmak isteyenler, 17-18-19 Ekim’de The North Face’in Akasya Acıbadem’deki yeni mağazasına uğrayabilir.

The North Face Buz Kırma Programı:

17  Ekim Cuma :         15:00- 20:00 saatleri arasında

18  Ekim Cumartesi:  11:00- 19:00 saatleri arasında

19 Ekim Pazar:           11:00- 19:00 saatleri arasında

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!