Kolektif House’ta birlikten kuvvet doğar, ekim ayına ne çok etkinlik sığar

Çalışanlar için yeni ve yaratıcı çalışma alanlarının sayısı her geçen gün artıyor. Kolektif House ise, bu çalışma alanlarından birçok yönüyle ayrılarak çalışanlara aynı zamanda sosyalleşebilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri aktivitelerle, iş yaşamının kalbinin attığı bir yer olmayı hedefliyor.

Her şeyin ve her herkesin yaratıcı olduğu, ortak çalışma ve ofis alanı Kolektif House, ekim ayını ilham verici, kafa açıcı ve serinletici etkinlik serileriyle kutluyor. Birbirinden keyifli röportajların, partilerin, sohbetlerin gerçekleşeceği Kolektif House’daki etkinliklere gelin birlikte göz atalım:

Ofis çıkışı nefis durak: Kolektif After Work

Kolektif After Work

İş gününün yorgunluğunu atmaya, kafa dağıtmaya ve kaynaşmaya, Geyik Coffee&Cocktails’ten leziz kokteyller ve food truck, Crossed Fingers’ın lezzetlerini deneyimlemeye bekleriz.

Mekan: Kolektif House Levent

Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No:5 Levent, Istanbul

Tarih: 6 Ekim Perşembe

Saat: 18.30-22.00

Not: Giriş ücretsiz, içecek ve yiyecekler ücretlidir.

Girişimcilerin, startup’ların sesi: Kolektif Explore

Kolektif Explore

Parlak girişimcilerle tanışmak, projelerinden ilham almak ve fikir alışverişi yapmak için işte aradığınız platform. Zomato ve Mekanist’in kurucularından Ali Servet Eyüboğlu’yla gerçekleştirilecek açılış röportajını takiben, yaşam koçu ve kişisel gelişim uzmanı Uplifers ve Segmentify, ürünlerinin hikayesinden ve keşif sürecinden bahsediyor. Ürün, yenilik ve teknoloji meraklıları için bulunmaz bir içerik.

Uplifers’ın kurucusu ve genel yayın yönetmeni Eda Günay’ın deneyimlerini paylaşacağı bu eşsiz sohbete tüm Uplifers okuyucularını bekliyoruz 🙂

Mekan: Kolektif House Sanayi  

4.Levent Sanayi Sitesi, Huzur Mh., Beyazıt Cd. No:15

Tarih: 13 Ekim Perşembe

Saat: 19.00-22.00

Not: Giriş ücretsizdir.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Günlerden: Kolektif Jammin’

Kolektif Jammin

Jam Sessions Turkey ekibi; “Enstrümanını kapan gelsin, herkes bu session’a istediği müzikle ortak olsun” çağrısı yapıyor. Konuk müzisyenler ve müzikseverler gerekli cevabı yaratıcı müziklerle yapıyor. Sahne senin, istediğin gibi kullan.

Mekan: Kolektif House Sanayi  

4.Levent Sanayi Sitesi, Huzur Mh., Beyazıt Cd. No:15

Tarih: 15 Ekim Cumartesi

Saat: 20.00-00.00

Not: Giriş ücretsizdir.

Ayın en güzel pazarı: Kolektif Brunch

Kolektif Brunch

Aslen Cihangirli, şimdilerde Leventli Geyik Coffee Roastery’den sağlıklı kahvaltılıklar, ‘can yakmayan’ tatlılar, mutlu insanlar, rahat müzikler, bir takım sanatsal etkinlikler… Pazar rehavetinizi uzatacak, gününüzü hafif kılacak her şey bir arada.

Mekan: Kolektif House Levent

Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No:5 Levent, Istanbul

Tarih: 30 Ekim Pazar

Saat: 11.00-15.00

Not: Giriş ücretsiz, kahvaltılıklar ücretlidir.

Kolektif House’un etkinlikleriyle ilgili detaylı bilgiye Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!