İglo şeklindeki saydam çadırla yıldızları izleyerek uyumanın tadına varın

Bugüne kadar birbirinden ilginç tasarımlara sahip oteller gördük. Bunlar arasında, daha önce Dünyanın en yaratıcı mimarisine sahip otelleri başlıklı galerimizde yer verdiğimiz, Finlandiya’da bulunan camdan iglo şeklindeki otel de vardı. Ancak, çılgın tasarımcılar artık işi o kadar ileri boyuta götürüyor ki, artık saydam bir iglo çadırda konaklamak bile mümkün.

saydam çadır 1

Holleyweb markasının tasarımcıları, PVC diye bilinen dayanıklı polinivil klorür isimli malzemeyi kullanarak saydam bir iglo tasarladı. Su geçirmeyen, ateşe dayanıklı ve havası indirilip tekrar şişirilebilen bu çadır, 4 metre genişliğinde ve aynı anda iki kişiyi ağırlayabiliyor.

saydam çadır 2

Gece yıldızları izleyerek uyuyabileceğiniz, ya da yağmurun çıkardığı sesleri keyifle dinleyebileceğiniz bu saydam çadır; birçoğumuz için kesinlikle otel yerine tercih edilebilir özellikte. Üstelik yağmurun, karın, gökyüzünün ve yıldızların keyfini çıkarmak isteyen, dışarıda olmayı seven biriyseniz, bu çadır size 5 yıldızlı otellerin sağlayacağından daha fazla konfor ve keyif sağlayabilir.

saydam çadır 3

saydam çadır 5

saydam çadır 4

İlginizi çekebilir: Ev dekorasyonunda eğlenceli ve zekice düşünülmüş tasarımlara yer açın

Kaynak:

fancy.com

boredpanda.com

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!