Heyecan, mücadele ve spor dolu iki gün: Battle of Bosphorus

Sporu hayatının bir parçası haline getirenler, tüm soğuk havaların ve kapalı alanlarda geçirilen uzun saatlerin acısını keyifle çıkartabileceğiniz bir etkinliğe ne dersiniz?

Reebok Fitness Fest / Battle of Bosphorus

Spinning, yoga, pilates ve Les Mills gibi farklı spor dallarıyla iki gün boyunca sportif yaşama dair birçok disipline ev sahipliği yapacak olan Reebok Fitness Fest’in ana organizasyonu “Battle of Bosphorus” seyircilere heyecan ve mücadele dolu iki gün yaşatmaya hazırlanıyor.

Battle of Bosphorus’ta sizleri neler bekliyor?

13-14 Mayıs tarihleri arasında Caddebostan Etkinlik Alanı’nda düzenlenecek olan, Türkiye’nin ilk Crossfit organizasyonu Battle of Bosphorus, üç haftalık ön eleme antrenmanlarını tamamlayarak yarı finale kalmayı başaran ilk 90 kadın-erkek yarışmacı ve takımların mücadelesine ev sahipliği yapacak.

Reebok Fitness Fest / Battle of Bosphorus

Fitness sektörünün ulusal ve lider markası olan Muscle Up Performance, 2014 yılında ilk defa Türkiye’de düzenlenen Crossfit organizasyonu Battle of Bosphorus’un ana sponsorluğunu yapmış, 2016 senesinden itibaren daha geniş kitlelere seslenmek amacı ile Reebok Fitness Fest’in içerisinde yer almaya başlamıştır.

Zaman içinde sektörün hızla gelişen altyapı ihtiyacını karşılayarak aynı zamanda fitness tutkunlarına sunduğu uluslararası seviyede organizasyonlarıyla da adını duyuran Muscle Up Performance, bu yıl da Reebok Fitness Fest’in ana tedarikçisi olarak yer alıyor.

Reebok Fitness Fest / Battle of Bosphorus

İki gün boyunca sporun kalbinde olmak ve Muscle Up Performance markasını yakından tanımak için 13-14 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Reebok Fitness Fest, spor tutkunları için kaçırılmaması gereken bir etkinlik.

Detaylı bilgi için etkinliğin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Avrupa’nın en iyi CrossFit atletleri Turkish Throwdown’daydı
CrossFit camiasında bir aile: Antrum

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!