Boğaz’da 130 kişilik yoga buluşması: OYSHO Yoga’nın uluslararası turu ilk kez İstanbul’da

“Yoga üç şeyin toplamıdır; enerji, güç ve beden – zihin – ruh bütünlüğünün güzelliği.”Amit Ray

Yoga zamansızdır, her an her yerde özüne ulaşabilmenin ve zihnini yavaşlatabilmenin en güçlü ve etkili yoludur. Yoga bedeninle kurduğun eşsiz bağdır. Yoga yüzlerce kişiyle aynı odada bulunup, aynı hareketleri uyguladığın halde kendinle baş başa kalabilmektir. Yoga hem bütüne ait olmak hem de kendini bilmektir. 

14 Ekim Cumartesi günü, yağmura, soğuk havaya aldanmadan nefes aldık, nefes verdik, esnedik. 

Geçtiğimiz hafta 14 Ekim Cumartesi günü Uplifers olarak biz de keyifli bir yoga etkinliğine dahil olduk. Aynı anda 130 kişiyle İstanbul Boğazı’na karşı yoga yaptık. Yağmura, soğuk havaya aldanmadan nefes aldık, nefes verdik, esnedik. 

Instagram fenomeni ve yoga eğitmeni Elvin Levinler de OYSHO Yoga’ya katıldı.

Koleksiyonları ile tüm kadınların vazgeçilmezi olan OYSHO, birkaç senedir dünyada hızla yayılan sağlıklı yaşam ve açık havada spor konseptini herkesin deneyimlemesi için ücretsiz yoga eğitimleri düzenliyor. Paris, Barselona, Madrid, Milano, Şangay, Dubai ve Moskova gibi 16 ülkede 30.000’den fazla insana ulaşan OYSHO Yoga, ilk kez Türkiye’de, 14 Ekim Cumartesi günü İstanbul’un etkileyici silüetini sunan Feriye Palace’ta gerçekleşti. Yogayı hayatının bir parçası haline getirmiş olan 130 kişilik heyecanlı bir grup, yoga eğitmeni Gizem Özdem liderliğinde açık havada yoga yaptı. 

Serin Boğaz havasına aldırmadan kendini yogaya adayan 130 kişilik grup, dersin sonunda Cumartesi sabahını lezzetli bir kahvaltıyla taçlandırdı. 

Yoga eğitimi başlangıç seviyesinden başlayarak, sonlara doğru biraz daha zorlayıcı hareketlerle devam etti ve keyifli bir seansın sonunda yoga eğitmeni Gizem Özdem eşliğinde meditasyon yapıldı. Tüm bu süreç boyunca serin Boğaz havasına aldırmadan kendini yogaya adayan 130 kişilik grup, dersin sonunda Cumartesi sabahını lezzetli bir kahvaltıyla taçlandırdı. 

Oysho, etkinliği indirimle kutluyor

OYSHO YOGA, etkinliğinin ilk kez Türkiye’de gerçekleştiği tarihin online alışverişin Türkiye’de birinci yılına denk gelmesini, Oysho indirimle kutluyor. OYSHO, www.oysho.com adresinde 18 Ekim saat 22:00’de başlayıp, 19 Ekim 00:00’a kadar yapacağınız tüm alışverişlerde geçerli %20’lik indirimi tüm “Oysho severlere” sunuyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!