Bodrum’un ilk wellness festivali WellFest’te yer alan uzman konuşmacılar ve atölyeleri keşfedin

Yenilenmek için: Bodrum’un ilk wellness festivali WellFest’te yer alan uzman konuşmacılar ve atölyeleri keşfetmeye hazır mısınız?

İlginizi çekebilir: Bodrum’un ilk wellness festivali WellFest 22 Eylül’de Casa Dell’Arte & Casa Hermanas’da

Kısaca fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak iyi hissetme hali olarak tanımlayabileceğimiz “wellness” konsepti, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de iyi hissedip iyi yaşamak isteyenlerin heyecanla takip ettiği pek çok trendi içinde barındırıyor. Sağlıklı beslenme trendleri, farklı spor ekolleri, meditasyon gibi pek çok farklı konuda başlığa sahip olan wellness, bütüncül bir iyi hissetme deneyimi sunuyor.

Wellness tutkunları, wellness odaklı üretim yapan ve sağlıklı aşamayı ön planda tutan markalar ise bu yıl 22 Eylül’de Bordum’da bir araya geliyor. Bodrum’un ilk wellness festivali olma özelliği taşıyan WellFest, bu yıl 22 Eylül tarihinde Bodrum’un en seçkin otellerinden Casa dell’Arte ve Casa Hermanas’ta gerçekleşiyor. Festival, daha iyi bir yaşam sürmeyi hedefleyenler için tek günlük bir “ruhsal ve zihinsel arınma programı” sunuyor. Bodrumlular, WellFest’te yogadan meditasyona, astrolojiden sağlıklı beslenmeye, detokstan pilatese pek çok farklı panel, seminer ve atölye ile merak ettikleri konularla ilgili sağlıklı bilgileri ilk kaynaktan alma fırsatı buluyor.

Tüm gün boyunca wellness konseptini farklı yönlerden deneyimleme fırsatı bulmak, etkinlik boyunca Türkiye’nin alanında uzman isimlerinden en etkili wellness önerilerini dinlerken Türkiye’nin en iyi wellness markalarıyla da tanışmak ve tüm gün boyunca Bodrum’un eşsiz denizinin keyfini çıkarmak için WellFest’te buluşalım.

Peki WellFest 2018’de, hangi uzmanlar yer alıyor? Seminer ve atölyeler hangi konuları kapsıyor? İşte WellFest 2018’in uzman konuşmacıları.

Festival biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilet satın almak için tıklayın.