Sağlıkla ilgili ne varsa A’dan Z’ye konuşulacak bir etkinlik: “Sports Nutrition Weekend”

Mutlu ve iyi bir yaşam sürmek için sağlığımıza özen göstermek, bedenimize ve zihnimize iyi bakmak çok önemli. Sağlıkla ilgili püf noktalarını öğrenip hayatımıza uygulayabilmek ise daha sağlıklı bir kişiye dönüşmek için atmamız gereken adımların başında geliyor. Neyse ki ülkemizde de artık sağlıkla ilgili konuları yakından takip edebileceğimiz, uzman görüşleri alabileceğimiz etkinliklerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bunlardan biri de Uplifers olarak bizim de sponsor olarak desteklediğimiz “Sports Nutrition Weekend”.

Türkiye’de alanında bir ilk olacak Turkey Health and Sports Forum, “Sports Nutrition Weekend”, zengin ve farklı içeriğiyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatacak. 27 Ocak 2018 tarihinde İstanbul Radisonblu Otel Şişli’de düzenlenecek olan Türkiye’nin en kapsamlı zirvesi, sektörün anahtar isimlerini bir araya getirerek sektörün ihtiyaçlarına göre yeni bir konseptle gerçekleşecek.

Türkiye’de alanında bir ilk olacak Turkey Health and Sports Forum, “Sports Nutrition Weekend”, zengin ve farklı içeriğiyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatacak.
Bir bütün olarak sağlık, beslenme ve spor 

Her yeni güne mutlu ve zinde başlayabilmek ancak doğru ve bize en uygun beslenmeyle sağlanabilir. Turkey Health and Sports Forum Beslenme Zirvesi, spor beslenmesi adına tüm enstrümanları tek çatı altında buluşturarak, farklı bir organizasyona imza atacak. Birbirinden önemli konuların konuşulacağı etkinlik, sektörün kilit isimlerini de bir araya getirecek. 

Etkinlik boyunca gerçekleştirilecek olan workshoplar, ara aktiviteler ve sahne şovları katılımcıları hem yenilenmeye hem de zinde kalmaya davet ediyor olacak. Ünlü isimlerin de katılacağı etkinlikte, beslenmeye dair tüm konular ele alınacak ve püf noktalar katılımcılarla paylaşılacak. 

Birbirinden farklı sürprizler bu etkinlikte!

Etkinlikte katılımcıları birbirinden farklı sürprizler de bekliyor olacak. Dünyanın en önemli ve en büyük spor fuarı olan FIBO 2018’e ücretsiz giriş bileti, Deloitte 2017 Beslenme Raporu, AB onaylı Türkiye’nin ilk Uluslararası Sporst Nutrition katılım belgesi, etkinlik alanında gerçekleştirilecek yarışmalarla katılımcılara sunulacak sürprizler arasında. 

Sektörün önde gelen isimleri bir arada

Türkiye’de sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda alanında uzman isimlerin konuşmacı olacağı paneller, sporcu beslenmesinin bilimsel yönlerinin aktarılacağı oturumlar ile oldukça ses getirecek olan etkinlik, Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Yasin Bölükbaşı’nın açılış konuşmasıyla başlayacak, Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat Baş, Marmara Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi Spor Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Turgay Biçer, Haliç Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aysel Pehlivan, İstanbul Üniversitesi Moleküler Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ümit Zeybek gibi isimler programda yer alacak. 

Workshoplar ve birbirinden farklı aktivitler bu etkinlikte

Etkinlik boyunca birbirinden farklı ve keyifli workshoplar ile aktiviteler katılımcıları bekliyolar olacak. Ayşegül Demirsoy ile Zumba, Murat Bür ile BÜR-60-90, Orkun Karagöz ile Yoga aktivitelerinin yanı sıra, eğitici ve eğlenceli workshoplar da katılımcıları şaşırtacak. 

2017 National Sports Nutrition Awards ile ödüller sahiplerini bulacak

Sektörün önde gelen değerli isimlerini bir araya getiren etkinlikte, farklı kategorilerde sektöre yön veren isimler ödüllendirilecek. 

Sports Nutrition Weekend ile hem spor beslenmesi adına tüm enstrümanları öğrenecek, hem beslenme adına A’dan Z’ye ne varsa öğrenecek, hem de aktivitelere katılarak yenilenip zinde hissedebileceksiniz. Ayrıca Uplifers okuyucuları yüzde 40 indirim hakkına sahip! İndirim kodu: THSF2018. Biletix üzerinden bu kodu girip indirimli olarak biletinizi alabilirsiniz. Etkinlikte görüşmek üzere!

Uplifers takipçileri yüzde 40 indirim hakkına sahip!

Sports Nutrition Weekend ile ilgili detaylı bilgilere ve etkinlik programına  buradan ulaşabilirsiniz. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!