Girişimciler ve mentorlar altıncı kez daha bir arada: GBA Mentor Clinic 29 Mayıs’ta

Günümüzde hem Türkiye’de hem de global çapta en önemli konu başlıklarından biri girişimcilik. Yerelde doğup globale yayılan birbirinden başarılı girişimciler için en önemli anahtarlardan biriyse fikirlerini sunmasının sonuncunda mentorunu bulması.  

Türkiye’deki melek yatırımcılığın öncülerinden olan Galata Business Angels’ın 2012 yılından beri gerçekleştirdiği ve Türk girişimcilik ekosistemindeki mentorluk ihtiyacına dikkat çekme amacıyla düzenlediği GBA Mentor Clinic, girişimcileri ve ekosistemin değerli mentorlarını altıncı kez bir araya getiriyor.

Girişimciler ve mentorlar altıncı kez daha bir arada: GBA Mentor Clinic 29 Mayıs'ta

Girişimcilerin sabah seansında ilham verecek konuşmacıları dinleme fırsatı bulabilecekleri öğleden sonra ise diledikleri kişilerden, birebir mentorluk alabildikleri, fikirlerini ve sorunlarını paylaştıkları bir ortam sağlayan GBA Mentor Clinic bu sene “From Startup to Scale Up” temasıyla 29 Mayıs’ta Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. Konuşmacıları arasında, dünyanın önemli MBA okullarından olan IE Business School’un “Scaling” konusunda uzman hocası Joe Haslam da yer alacak. Ekosistemin değerli 50’ye yakın mentorunun yer alacağı etkinlik girişimcilere kendilerini tanıtma, fikirlerini tartma, sunum kabiliyetlerini geliştirme ve girişimleri için yapıcı geri bildirim alma imkanı tanıyor.

Etkinliğin detayları şöyle:

Tarih:  29 Mayıs 2019

Saat: 09.00 – 17.30                                                                                                                                          

Yer: Point Hotel Barbaros

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!