CrossFit camiasında bir aile: Antrum

Reebok partnerliği ile Muscle up Sport ve Supplementler‘in destek verdiği Antrum CrossFit, kapılarını açtığı Kasım 2014’ten beri ev sahipliği yaptığı çeşitli etkinlikler ile misafirlerine farklı olanaklar sunmaya devam ediyor.

antrum6

Bu etkinliklerin ilki olan ve 27 Aralık’ta yapılan Yılbaşı etkinliğinde İstanbul’daki pek çok CrossFit box’ından sporcuların katıldığı ve box kurucuları da izleyici olarak destek verdiği bir takım etkinliğinde CrossFit camiasını bir araya getirdi. Reebok, Muscle up Sport ve Gravity’nin destek verdiği etkinliğin ilk kısmında Antrum eğitmenleri benchmark WOD’lardan seçtiklerini gerçekleştirirken, ikinci kısmında 3 kişilik takımlar halinde yarışan misafirlerinin hakemliğini yaptılar.

Ayrıca CrossFit atleti İpek Yaşar tarafından oluşturulup organize edilen, Antrum’un baş antrenörü ve 2014 yılının CrossFit Asya 8.si Utku Tuncer tarafından programlanan “CF Challenge Girls” CrossFit yarışma serisinin ilkine 10 Ocak’ta ev sahipliği yaptı. Katılmak isteyen tüm kadınlara açık olan yarışmanın ilkinde tam 13 kadın zorlu WOD’ları tamamlayarak sıralamada kendilerine yer edindiler. İki haftada bir farklı farklı box’larda organize edilmeye devam eden CF Challenge Girls etkinliklerine Tuncer’le birlikte Antrum’dan diğer eğitmenler de destek için hazır bulunuyorlar.

antrum3

Milli güreş takımından bazı sporcuların kondisyonerliğini üstlenen baş antrenör Utku Tuncer, aynı zamanda Dünya ve Avrupa ağır siklet şampiyonu İbrahim İnal ve Checkmat Brazilian Jui-jitsu takımının katıldıkları turnuvalarda performanslarını en üst seviyeye çıkarmak için CrossFit antrenmanlarını programlıyor. Ayrıca bünyesinde pek çok milli takım sporcusuna destek veren Antrum ekibinin kardeş kulübü Checkmat İstanbul’da judo milli takımı antrenmanları yapılıyor.

antrum-kolaj

Misafirlerinin hem spor yapıp, hem de kendilerini aile ortamında hissettirmeyi hedefleyen Antrum, gelecek dönemlerde de yeni etkinlik ve işbirliklerine imza atacak.

antrum5

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!