Avrupa’nın en iyi CrossFit atletleri Turkish Throwdown’daydı

17-18 Ekim tarihlerinde Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu’nda gerçekleşen Turkish Throwdown CrossFit yarışması, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi CrossFit atletlerinin mücadelesine sahne oldu.

Muscle Up Sport tarafından organize edilen ve CrossFit 34‘ün atletik danışmanlığı ile RockTape, Progenex, Popworkers, Fellas Beef Jerky, Kasguru ve High Intensity Photography sponsorluğunda gerçekleşen yarışmada Elite, Scaled ve Masters olarak 3 farklı kategoride yüzlerce atlet ter döktü.

Elite kadınlarda 1.liği 2 kez “Fittest Woman on Earth” (dünyanın en fit kadını) ünvanını kazanan İzlandalı Annie Thorisdottir elde ederken, Elite erkeklerde Lukas Högberg kürsüde ilk sırada yerini aldı.

Elite kategorisinde Antrum CrossFit’in sporcuları Utku Tuncer erkeklerde 4.lüğü ve Hatice Yılmaz kadınlarda 8.liği elde ederek sıralamalarındaki ilk Türkler oldular.

Toplam 43.500 € ile Avrupa’nın en yüksek ödüllü CrossFit yarışmaları arasında yerini alan Turkish Throwdown’ın tüm sonuçlarına Wodcast’ten ulaşılabilir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!