Günlük burç yorumları: 8 Ocak

8 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
8 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

İş ortamında, ekibinizin sergilediği yüksek performansı yeniden yakalayabilmesi için ihtiyacı olan motivasyonu sağlayabileceğiniz bir gündesiniz.

Uplifers önerisi: Planınızı yaptıktan sonra, hem kendinizin hem ekibinizin zamanını ve enerjisini doğru yönlendirmeyi başarabilirseniz; istediğiniz verimi yakalamamanız söz konusu olamaz.

Boğa

Venüs, Yay burcuna doğru yol aldıkça, siz de elinizdeki projeleri tamamlayarak ilerlemeye hazır olacaksınız.

Uplifers önerisi: Elinizdeki projeleri tamamlamak için verimli çalışabileceğiniz bir iş planı hazırlayın ve uygulayın, sorumluluğu Venüs’e bırakmayın.

İkizler

İçinde bulunduğunuz koşulları hemen değiştirecek güce şu an sahip olmasanız da, ayın ikinci yarısından itibaren engellerin tümü ortadan kalkacak.

Uplifers önerisi: Hoşnut olmadığınız durumları hayatınızdan çıkarabilmek için; neleri değiştirmek istediğinize karar vermeli ve süreci başlatmak için harekete geçmelisiniz. İhtiyacınız olan güç, içinizde.

Yengeç

Bugün sizin için oldukça hızlı geçecek. Sizi, sormadan planlarına dahil eden kişilere hayır demek zorunda kalabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer gününüzü, biyolojik saatinize uygun şekilde planlarsanız; tüm programlara yetişebilir, kimseyi reddetmek zorunda kalmayabilirsiniz.

Aslan

Güvenilir bir yolda ilerlemek için yakın çevrenizdeki bir kaç kişiye güvenebilirsiniz. Gün içerisinde önemli bir kaç karar almanız gerekecek.

Uplifers önerisi: Karar verme aşamasında çevrenizdekilerden fikir almak kimi zaman yolunuzu aydınlatsa da; hayatınız için önemli kararlar vermeniz gerektiğinde, sizi iyi tanıyanlara güvenin.

Başak

Bugün kendinize zaman yaratıp hobilerinize tekrar vakit ayırmanız gerekiyor. İçinizdeki çocuğu bırakın ve yaratıcılığın kapılarını aralayın.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınızla ilgili endişeleriniz varsa, “Eat, Pray and Love” kitabının yazarı Elizabeth Gilbert’in bu konudaki ilham verici konuşması size iyi gelebilir.

Terazi

Bugün sahip olduğunuzdan fazlasını harcamamak için, yeni projelere başlamadan önce, hesaplarınızı iyi yapın.

Uplifers önerisi: Harcamalarınızı önceden planlamak, kendinizi sandığınızdan çok daha iyi hissetmenizi sağlar. Bütçe hazırlamak dışında bilgi sahibi olmanız gereken diğer şeylerin listesi için; “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey

Akrep

Bugün programınızın işleyebilmesi için, gün boyu aktif ve disiplinli olmanız gerekiyor. Dikkatinizi dağıtacak durumlar söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi:  Gün içerisinde her an aktif olabilmek ve tüm planlarınıza yetişebilmek için; “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Yay

İş ilişkilerinizi geliştirmeye devam edin. Önümüzdeki pazartesiden itibaren, bağlantılarınızla iletişiminiz, çıkarlarınıza hizmet edecek şekilde artacak.

Uplifers önerisi: Gerek iş hayatınızda, gerekse sosyal hayatınızda, çevrenizdekilerle iyi ilişkiler geliştirmeye özen gösterin. Kimin ne konuda faydalı olacağını ya da size nasıl yardımı dokunacağını bilemesiniz.

Oğlak

Elinize geçen beklenmedik bir miktar parayı nereye harcayacağınız konusunda kararsız olacaksınız. Aynı anda hem tutumlu hem de cömert olmaya çalışıyorsunuz.

Uplifers önerisi: Eğer paranızı nereye harcayacağınız konusunda bir fikriniz yoksa; geleceğinizi de hesaba katarak birikim yapmak iyi bir fikir olabilir.

Kova

Çevrenizdekilerin saldırgan olarak nitelendirebileceği bir tutumunuzla ilgili misillemelerle karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi dile getirmeden önce iyi tartmanız gerekiyor.

Uplifers önerisi: Gerginlik yaratacak herhangi bir durumla karşılaşmamak için, konuşmadan önce bir kez daha düşünün. Eğer birilerini kırdıysanız, haklı olsanız bile özür dilemekten zarar gelmez.

Balık

Perde arkasında dönen ve sizi yakından ilgilendiren konuların farkına varacağınız bir gün. Finansal gelişmeler ya da işle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekilerin sizin için düşündüklerini ya da planladıklarını kontrol edemeseniz de, kendiniz ve yapacaklarınız üzerindeki kontrolünüz sizde. Hayatta neyle karşılaşacağınızı seçemeseniz de, nasıl bir tavır sergileyeceğinizi seçebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!