Günlük burç yorumları: 6 Eylül

Koç Burcu

Koç burcunun en bilinen özelliklerinden biri; hayatta tek bir şeye değil, birden fazla şeye ilgi duymasıdır. Ancak bugün bir şeyi seçip ona odaklanmanız gerekebilir. Hayatınızda bir şeyleri değiştirmek ve bunun için çaba harcamak gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızda bir şeylerin dağılması her zaman kötü değildir. Dağılanları toplarken insan, sahip olduklarının envanterini yapar. Parçalar resimden kopup savrulmuşken etrafa, artık resme uymayan parçalar kendilerini ele verir, tıpkı yeni gelen parçalar gibi. Resme artık yabancı kalan parçaları ve resimde yer açması gereken yepyeni parçaları keşfeder insan. “Yenilik zamanı geldiğinde: Dağılanları toplayıp, değişime doğru yelken açmak

Boğa Burcu

Yeni kapılar açılıyor. Bu kapılardan geçebilmek, yeniliklerin farkında varabilmek için sizin de zihninizi açık tutmanız gerekiyor. Ay’ın konumu pratik zekayı, başarıyı, çabayı simgeliyor. Hayatınızda yeni bir başlangıç söz konusu olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlık olarak bilincimiz her geçen gün evriliyor. Değişiyoruz, gelişiyoruz. Duyduklarımız, okuduklarımız ve deneyimlerimiz varlığımıza bambaşka boyutlar kazandırıyor. “Yeni başlangıçlara cesaretle adım atmanın yolu: Yaşam amacını keşfetmek

İkizler Burcu

İkizler burcu olarak hayatı hızlı yaşamayı seviyorsunuz. Bir yerde, bir konumda uzun süre durmak sizin karakterinize pek uymuyor. Özellikle aile çevrenizde, ev hayatınızda önemli bir değişimin başlangıcında olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Yengeç Burcu

Zihinsel ve iletişimsel dünyanızda yeni bir alan keşfedebilirsiniz. Kendinizi ifade etme anlamında yeni yollar denemek, yeni yeteneklerinizi keşfetmek size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Herkesin diğer insanlara göre daha iyi olduğu, daha iyi becerdiği konular ve alanlar var. Bazıları daha iyi iletişim kurarken, bazıları kelimelerle ustaca oynayabiliyor, bazıları tuvalde devleşirken, bazılarıysa adeta koşarken kanatlanıyor… “Yetenek nasıl geliştirilir?

Aslan Burcu

Kariyer hedeflerinizle ilgili bir yenilik sizi bekliyor. Yeteneklerinizi ileri taşımak, kariyerinizde ilerlemek konusunda çok isteklisiniz. Gökyüzü de bu isteğinizi gerçekleştirme konusunda size destek oluyor. Geriye sadece disiplinli çalışma ve kararlılık kalıyor. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Başak Burcu

Sizin için yılın en önemli zamanlarından biri başladı. Eğer uzun zamandır istediğiniz, hayal ettiğiniz bir şey varsa, gerçekleştirmek için doğru zamandasınız. Gökyüzü size yenilikler, yeni fırsatlar, yeni kapılar sunuyor.

Uplifers önerisi: Sevmek, birlikte olmak ama diğer yandan sürekli kaybedeceğine inanmak… Hayal etmek bir iş başvurusunda bulunmak fakat diğer yandan ya seçilmezsem diye kahrolmak. Ve en önemlisi ise sonuç tam da “kahrolduğumuz” yönde olmasa da bu kez sahip olduğumuz o hayal ettiğimiz pozisyonu kaybetmekten korkmak… Endişe, korku ve vesvese ile “istediklerimizi” sözde dile getirirken, blokları özde dizmeye devam etmek… “Açık, net ve çelişkisiz olmak: Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için reçete

Terazi Burcu

Hayatınızdaki fazlalıklardan, zihninizi bulandıran kalabalıklardan kurtulmanın tam zamanı. Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz zihinsel ve fiziksel temizlik için harekete geçebilirsiniz. Gökyüzü de bu konuda sizi destekliyor. 

Uplifers önerisi: Hayatımızda bir şeylerin dağılması her zaman kötü değildir. Dağılanları toplarken insan, sahip olduklarının envanterini yapar. Parçalar resimden kopup savrulmuşken etrafa, artık resme uymayan parçalar kendilerini ele verir, tıpkı yeni gelen parçalar gibi. Resme artık yabancı kalan parçaları ve resimde yer açması gereken yepyeni parçaları keşfeder insan. “Yenilik zamanı geldiğinde: Dağılanları toplayıp, değişime doğru yelken açmak

Akrep Burcu

Bir süredir hayallerinizi gerçekleştirmek için büyük bir özveriyle çalışmış olabilirsiniz. Biraz rahatlama zamanı çünkü gökyüzü size ihtiyacınız olan desteği sunuyor ve işleri kolaylaştırmak için destek oluyor. Ancak yine de kararlılığı elden bırakmamakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Güneş her gün yeniden doğar! Savaşlar olur, kıyametler kopar ama o yeniden ve her gün doğmaktan hiç vazgeçmez. Üstelik tüm ihtişamıyla! Güneş gibi biz de dışarıda ne olursa olsun tüm görkemimizle her gün yeniden ve yeniden doğmayı öğrenmeliyiz. Bu hepimizin ortak sınavı. “Güneş gibi olmak: Kararlı ve görkemli

Yay Burcu

Büyük hedefleriniz, uzun vadeli planlarınız varsa bunları netleştirmek için bugün doğru bir gün. Kariyerinizle ilgili karşınıza çok şaşırtıcı fırsatlar çıkabilir. Sürprizlerle dolu bir hafta sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Günlük yaşantımızda olsun, hayatımızın geneline baktığımızda olsun pek çok istekte bulunuyoruz. Bu istekler kimi zaman hayalde kalırken, kimi zaman bunları kendimize hedef olarak belirliyoruz. Kimi istekler gerçekleşirken, kimisi yalnızca istek olarak da kalabiliyor. “Ne istediğimiz değil, onu neden istediğimiz önemli: İhtiyaçlarımız bize neler anlatır?

Oğlak Burcu

Konforlu alanınızdan çıkmanın zamanı geldi! Eğer kendiniz için iyi bir şey yapmak istiyorsanız, konforu bırakıp karşınıza çıkan yeni fırsatları değerlendirmeli ve size uygun olanlar için harekete geçmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Risk nedir? Neden risk dediğimizde herkes bir adım geriye doğru gider? Ya “ben yaparım, ben denerim, ben gönüllüyüm” diyebilenlerimiz? Onlar riskten ne anlıyor? Risk dediğimizde bizde nasıl bir anlam akışı tetikleniyor da bizler “riskten” kaçıyoruz veya riskle kalıyoruz veya “riske” ancak uzaktan bakıyoruz? “Liderliğin sırrı: Konfor alanından çıkıp risk alabilmek

Kova Burcu

Duygularınızı ifade etmek, kendinizi duygulara bırakmak sizin için her zaman mümkün olan bir şey değil. Ancak gökyüzündeki hareketlilik, size duygularınızla iletişim kurmak için fırsatlar sunuyor. Duygularınızın sesine daha çok kulak verebilir, onları tanımaya çalışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Duyguları paylaşabildikçe insan insana yakınlaşır. Üzgün olduğunuzu, kıskandığınızı, kızdığınızı, utandığınızı, suçluluk duygusuyla kendinizi dövdüğünüzü, öfkenizi, nefretinizden kin, intikam güttüğünüzü ifade edebilir misiniz? Tüm duygularınızı, korkularınızı korkmadan, karşınızdaki kişi “sizin hakkınızda ne düşünür?” diye düşünmeden, hesap kitap yapmadan olabildiğince doğal ifade edebilir misiniz? “Paylaşmak yakınlaştırır: Duygularınızı ifade edebildiğinizi düşünüyor musunuz?

Balık Burcu

Bugünlerde kişisel hayatınızda, ilişkilerinizde bir takım yenilikler söz konusu olabilir. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bunların farkında olarak yaşamak, hayatla bağlarınızı kuvvetlendirir. 

Uplifers önerisi: Suyu düşünürseniz yeri geldiğinde durağandır, yeri geldiğinde de doğası gereği akışta bir hareket hali vardır. Bizim de bedenlerimiz yürüdüğümüzde, spor veya yoga yaptığımızda, dans ettiğimizde hep bir akış halinde aslında. Ve biz durağan kaldığımız kadar akışta da olmalıyız ki vücudumuz dengesini bulsun. “Dengeli bir hayat için akışta olmanın önemi

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!