Günlük burç yorumları: 4 Mayıs

4 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
4 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde maddi kazançlarınız bir engele takılabilir. Yatırımlarınızın getirisinin azalması ya da ödemelerinizi alamamanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yatırımlarınız ne kadar kazançlı olursa olsun, birikim yapmayı ihmal etmeyin. Kazandıran yatırımlar, geleceğinizi güvence altına alan yatırımlardır. “Hayatınıza yatırım yapın

Boğa Burcu

Bugünlerde düşüncelerinizi dile getirirken anlaşılmıyor olabilirsiniz. Durumu düzeltmek için sessiz kalmanızın bir yararı olmayacak.

Uplifers önerisi: Onaylanmak ya da kabul görmek için, fikirlerinizi ifade etmemezlik yapmayın. Önemli olan çevrenizdekilerin sizi olduğunuz gibi kabullenmesidir.

İkizler Burcu

Bugünlerde karşınıza çıkan fırsatlar çoğalıyor olsa da, hepsine yetişemeyebilirsiniz. Ne kadar enerjik olursanız olun, dinlenmeye ihtiyacınız olabilir.

Uplifers önerisi: Yorgunluğu azaltmanın yolu, yorulmadan dinlenmekten geçer. Yapmanız gereken şeyler ne kadar çok olursa olsun, ara vermeyi ihmal etmeyin. “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Yengeç Burcu

Bugünlerde karar vermeniz, her zamankinden daha zor olacak. Çevrenizdeki herkesin konuyla ilgili görüşlerini belirtmesi kafanızı karıştırabilir.

Uplifers önerisi: Karar verme sürecinde alacağınız öneriler işinizi kolaylaştırıyor gibi görünse de, daha büyük kafa karışıklıklarına neden olabilir. Kararlarınızı kendiniz verin. “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Aslan Burcu

Çevrenizdekiler fikirlerini ne kadar hararetli dile getirirse, siz de kabul etmemek için o kadar dirençli oluyorsunuz. İnatçı olmamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Görüşleriniz konusunda inatçı olmak, anlaşmazlıkların büyümesine neden olabilir. Konuya bir de karşı tarafın gözünden bakmak, orta yolu bulmanıza yardımcı olacaktır. “Empati nedir, ne değildir?

Başak Burcu

Ne kadar moral bozucu olursa olsun, gerçekleri görmemezlikten gelmenizin size bir yararı yok. Değiştirebileceğiniz şeyler olsa da, ihtiyacınız olan alanı bulamayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız olumsuzlukları çözmek zor olsa da, görmezden gelmek size sadece geçici olarak iyi hissettirir. Huzur ve mutluluğa ulaşabilmek için, sorunları çözmek için harekete geçin. “Olumsuzlukları değiştirmenin yolu: Kendimizi değiştirmek

Terazi Burcu

Finansal kaynaklarınızı paylaştığınız biriyle yapacağınız bir görüşme, istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlayamayabilir. Ancak yeni haftayla birlikte olumlu gelişmeler sizi bekliyor olacak.

Uplifers önerisi: Finansal konularda en doğru kararı alabilmenin yolu, gerçekçi olmaktan ve araştırma yapmaktan geçiyor. Ortak bir paydada buluşabilmek için, birlikte çalışmayı deneyin.

Akrep Burcu

Partnerinizle herhangi bir konuda görüş ayrılığı yaşıyor olabilirsiniz. Anlaşmazlıkları çözebilmek için, sabırlı olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: İlişkilerin bozulmasına neden olan yaşanan anlaşmazlıklar değil, çözülmeyen sorunlardır. Olumsuzlukların önüne geçebilmek için, tartışmaları nasıl yöneteceğinizi öğrenin. “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Yay Burcu

Size ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz birine yardım etmeye hazır olsanız da, bazı konularla ilgili bilmediğiniz ayrıntılar, bu duruma engel olabilir.

Uplifers önerisi: Karşınızdakilerin düşüncelerini ya da isteklerini tahmin ederek hareket etmek, her zaman yararınıza olmayabilir. Ancak iletişim kurmak, tüm sorunlar için çözüm olabilir;”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Oğlak Burcu

Bir grupla beraber çalışıyorsanız, kendinizi riske atmak ya da görüşlerinizde ısrarcı olmak size yardımcı olmayabilir. Biraz sakinleşmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Eğer işleriniz beklediğiniz yönde ilerlemiyorsa iletişim problemleri yaşıyorsanız ya da işin stresinden bunaldıysanız; durun ve sakinleşmeye bakın. Leo Babauta’nın konuyla ilgili ilham verici bakış açısı için; “Durun ve sadece nefes alın

Kova Burcu

Yaratıcı fikirler üretmek konusunda hevesli olduğunuz bir dönemdesiniz. İstediğiniz sonuçları alamıyorsanız, yeni haftayı beklemek yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni fikirler üretme sürecinde, yaratıcılığınızı engelleyen durumlar söz konusu olabilir. İstediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olacak farklı bir yaklaşım için; “Fikir üretme tekniği olarak 100’lük liste

Balık Burcu

Bugünlerde fikirlerinizi ya da isteklerinizi kabul ettirmek için ısrarcı olmamanızda fayda var. Karşınızdakileri ikna etmenin farklı yollarını bulmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekilere görüşlerinizi kabul ettirebilmek için, bilimsel olarak kanıtlanmış ikna yöntemleri özerinde çalışmayı deneyin. Yardımcı olabilecek örnekler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!