Günlük burç yorumları: 30 Ocak

30 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
30 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Buün yapacağınız anlaşmalar, sizi hedeflerinize ulaşmak konusunda güçlendirebilir ya da özgürlüğünüzü kısıtlayabilir. Karar vermeden önce iyi düşünün.

Uplifers önerisi: Bir işi yapmaya karar vermeden önce; size kazandırabilecekleri kadar kaybettireceklerini de göz önünde bulundurun. Eksileri artılarından fazla olan bir iş için kendinizi fazlan strese sokmayın.

Boğa

Son zamanlarda, yoğun iş temponuz konusunda destekçiniz olmayan partneriniz, bugünlerde tavrını değiştirebilir.

Uplifers önerisi: Yaşayacağınız herhangi bir anlaşmazlık ya da problem halinde; partnerinizden beklediğiniz anlayışı, siz de ona gösterin. Sorunları çözebilmenin ilk adımı, sorunun nedenini bulabilmektir.

İkizler

Son birkaç aydır belirsiz duran eğitim veya seyahat programlarınız, bugünlerde tekrar gündeme gelebilir. Olumlu bir bakış açısı, kaldığınız yerden devam etmenize yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Yarım bıraktığınız planlarınızı yeniden gündeme getirmeden önce, yine aynı sıkıntıları yaşamamak için; ara vermenize neden olan şeyleri tekrar gözden geçirin ve programınızı bunları göz önünde bulundurarak oluşturun.

Yengeç

Bugün düşüncelerinizi, maddi konular üzerine yoğunlaştıracaksınız. Tedbirli olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Birikimlerinizi çoğaltarak kendinizi daha güçlü hissedebilmek için; harcamalarınız konusunda tedbirli olmanızda fayda var. Ancak sizin için önemli olan konularda, gereken harcamayı yapmaktan çekinmeyin.

Aslan

Bugün, evinizle ilgili sorumluluklar konusunda, partnerinizle anlaşmazlığa düşebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizle ilgili görev dağılımını yapmadan önce, göz atmak isteyebilirsiniz; “Temizlik yapan erkekler daha mı mutlu?

Başak

Bugün kariyeriniz yükselişte. Daha önce durdurulmuş olan bir projenizle ilgili yeşil ışık yanabilir ya da başarıyla tamamladığınız bir iş övgüleri toplayabilir.

Uplifers önerisi: Eğer başarıya ulaşmanızı sağlayan şey, bilinçli attığınız adımlarsa; başlayacağınız her yeni işten önce, bu adımları tekrar gözden geçirerek hareket edin.

Terazi

Gereksiz harcamalar yapabileceğiniz bir gün. Bütçenizi aşmamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Daha bilinçli ve kontrollü olabilmek için, bütçe planlaması yaparak harcamalarınızı ona uygun şekilde düzenleyin. Yapacağınız ekstra harcamalar için, ayırdığınız miktarın çok üstüne çıkmamaya gayret gösterin.

Akrep

Evinizle ilgili birtakım kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Yavaş ve güvenli adımlarla ilerlemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Sizi daha mutlu edecek kararlar verebilmenizi sağlayacak öneriler; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Yay

Kişisel ya da profesyonel bir konuda uzun zamandır ertelediğiniz bir konuşmayı yapmaya karar verebilirsiniz ancak şartlar değişmiş olabilir.

Uplifers önerisi: Yapmanız gereken şeyleri geciktirmek, konuyla ilgili stresini arttırıp, motivasyonunuzu değiştirebileceği gibi; sizi, yeniden plan yapmak zorunda da bırakabilir. Zaman kaybetmemek için, işlerinizi ertelemeyin.

Oğlak

Önümüzdeki haftalarda programınız gittikçe yoğunlaşacak. Bu haftaları biraz daha sakin şekilde, gelirinizi nasıl arttırabileceğinizi düşünerek geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hedefinizi net bir şekilde belirledikten sonra, ilk adım plan yapmaktır. Kendinize, ne şekilde yol alacağınızı gösteren ve size ışık tutan, esnek bir plan hazırlayın.

Kova

Bugün kendinizi yeni girişimler içinde bulabilirsiniz. Ancak bu işe, planladığınızdan çok daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Vakit ayırmanız gereken işler ya da sorumluluklarınız artıyorsa, verimliliğinizi ve üretkenliğinizi artırmaya yönelik yeni uygulamalar geliştirmeniz gerekebilir. Programınızı, yapmanız gerekenlerin tümünü gözden geçirerek yeniden düzenleyin.

Balık

Bugün ailevi konulara yoğunlaşacaksınız. Ancak planlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak zemini hazırlayabilmek için diğer yandan çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlarınızı gerçeğe dönüştürebilmek ve hedeflerinize ulaşabilmek için aklınızdan çıkamamanız gereken öneriler; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!