Günlük burç yorumları: 3 Eylül

Koç Burcu

Uzun ve durgun geçen bir dönemden sonra önümüzdeki hafta işinizle ilgili atağa geçebilir ve yaratıcı fikirlerle ön planda olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Boğa Burcu

Bugünü arkadaşlarınızı ya da ailenizi bir araya getirecek bir buluşma organize etmeye veya evinizle ilgili uzun süredir planlamakta olduğunuz bir değişikliği gerçekleştirmeye ayırın. Evinizin havasını değiştirmek amacıyla sizin için biraz lüks olabilecek parçalar edinmek isteyebilirsiniz. Harcamalarınız konusunda dikkatli davranmalı ve ihtiyaç duymadığınız eşyaları alırken iki kez düşünmelisiniz.

Uplifers önerisi:  Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

İkizler Burcu

Kendinizi entellektüel olarak geliştirecek aktiviteler arıyor olabilirsiniz. Kişisel gelişim eğitimlerinde yer almak ya da kısa süreli bir seyahat, merakınızın artmasına ve araştırmacı ruhunuzun gelişmesine katkıda bulunacaktır.

Uplifers önerisi: Entelektüel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sitemizde yer alan TED konuşmacıları dinleyebilir, üzerine düşünmediğiniz konularda düşünme imkanı bulabilirsiniz. Örnek bir çalışma olan nörobiyoloji söylemlerinin pazarlama dünyasındaki yansımalar için; ¨Sinirbilimsel zırvalıklar:uyanık olun¨

Yengeç Burcu

Bu aralar sizden daha yüksek pozisyonlarda yer alan kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz.  Fikirlerinizi kabul ettirebilmenin yolu özgüveninizin tam olması ve kararlılığınız olacaktır.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Aslan Burcu

Hayatınızda önemli bir yere sahip olan bir insanla olan ilişkilerinizin değiştiğini farkedebilirsiniz. Bu kişiyle konuşmayı planlıyorsanız açık ve net olmaya özen göstermelisiniz.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

Başak Burcu

Günlük rutinlerinizde yapacağınız küçük değişimler, performansınızı önemli ölçüde etkileyebilir. Eğer dışarıda çalışabilme imkanınız varsa ya da iş toplantıları nedeniyle sürekli dışarıda vakit geçiriyorsanız, bu haftayı farklı yerler keşfederek ve çalışmanızı daha eğlenceli hale getirerek değerlendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş yemeklerinizle ilgili nereye gideceğiniz konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Food Fashionista Merve Hatipoğlu’nun son keşfi The Grand Tarabya Oteli Limani Restoran‘a bir göz atabilirsiniz.

Terazi Burcu

Bugünlerde aşk hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaşıyor olabilirsiniz. Doğru insanın hayatınıza girmesi an meselesi. Özgüveninizin tam olmasına ve iletişim kurarken kendinizden emin olmaya dikkat etmelisiniz.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Akrep Burcu

Bugüne kadar hazırlamış olduğunuz iş planlarını gelecek haftadan itibaren yatrımcılarla paylaşabilir, olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Yay Burcu

Bu aralar sıkıntılı bir dönem yaşıyor olabilirsiniz. Bu sıkıntının kaynağını keşfedebilmek için yaşadığınız olumsuzlukları güvendiğiniz biriyle paylaşmayı deneyin.

Uplifers önerisi:  100′lük Liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Oğlak Burcu

Önümüzdeki hafta oldukça romantik anlar ve özel hayatınızla ilgili pozitif gelişmeler sizi bekliyor olacak. Eski deneyimlerinizi hatırlamayı bir kenara bırakıp geleceğinizle ilgili planlar yapmaya başlamalısınız.

Uplifers önerisi: Duyguların sadece rasyonelleştirilmesi değil, bilinçli bir şekilde algılanması veya nitelendirilmesi de bir o kadar önemli ve karmaşıktır. Peki ya duygularımız bize hep doğruyu mu söyler? ¨Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?¨

Kova Burcu

Hayata dair bakış açınız bu aralar değişim aşamasında olabilir. Bu değişimleri kişisel gelişiminize katkıda bulunmak üzere avantaja çevirmeyi deneyin.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Balık Burcu

Yoğun bir hafta başlangıcından sonra bugün iş yerinizde yaşayacağınız olumlu gelişmeler, size maddi olarak geri dönebilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir iş teklifinin,  gelecek hafta gerçekleşmesi söz konusu.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!