Günlük burç yorumları: 27 Eylül

Koç Burcu

Gökyüzündeki hareketlilik, yeni bir başlangıç için çok doğru bir zaman olmadığını gösteriyor. Bunun yerine yeni şeyler hayal etmek, planlar yapmak, geleceği programlamak için daha ideal bir gün olabilir. 

Uplifers önerisi: Hiçbir şey düşündüğümüz hali ile var olmuyor hayatın akışında… Her şey senin “zannettiğin, umduğun, varsaydığın, planların çerçevesinde olsun istediğin, direttiğin, çabaladığın” halleriyle var. Var ama gerçekten uzak… “Hayalden gerçeğe, gerçek sandığından hayal sandığına bir yol: Hayat

Boğa Burcu

Harcamalarınız konusunda biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Çok istediğinizi zannettiğiniz şeyi almak, sizi aslında düşündüğünüz kadar mutlu etmeyebilir. Biraz daha ileriyi düşünerek harcama yapmayı deneyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kredi kartı kullanmadığınız, borç ödeme derdinizin ve bankadan gelen harcama mesajlarının olmadığı bir dünya düşünün. Böyle bir dünyada sadece o ay kazandığınız maaşa bağlı kalarak şu an sahip olduğunuz yaşam standartlarını sürdürebilmeniz mümkün olur muydu?Tüketim kültürü ve harcama alışkanlıkları: Neyi, neden, nasıl ve ne kadar harcıyoruz?

İkizler Burcu

Bugün biraz daha kendinizi önceliklendirmeniz iyi olabilir. İhtiyaçlarınız, dış görünüşünüz, yetenekleriniz, hayalleriniz üzerine düşünüp, tüm bunları nasıl daha iyileştirebileceğinizin yollarını araştırmak bugün için ödeviniz olabilir.  

Uplifers önerisi:  Herkesin diğer insanlara göre daha iyi olduğu, daha iyi becerdiği konular ve alanlar var. Bazıları daha iyi iletişim kurarken, bazıları kelimelerle ustaca oynayabiliyor, bazıları tuvalde devleşirken, bazılarıysa adeta koşarken kanatlanıyor… “Yetenek nasıl geliştirilir?

Yengeç Burcu

Bugün biraz daha kendi kabuğunuza çekilme günü. Çevrenizdekilerin, dünyanın sizden beklentilerini bir kenara bırakıp bugünü düşünmeye, hayal kurmaya, sakin kalmaya ayırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Şehir hayatından kaçmak, özellikle de pandemi döneminden sonra, İstanbul gibi metropollerde yaşayanların en büyük hayallerinden biri. Küçük de olsa bahçeli bir eve sahip olmak, dalından topladığımız meyve ve sebzelerle sofralarımızı donatmak, keyifli akşam sohbetlerinden sonra erkenden uyumak ve gün doğumuyla uyanmak, daha yavaş, daha sakin, daha huzurlu bir yaşam… Peki şehri bırakıp sahil kasabasına, köye ya da taşraya yerleşmek neleri değiştiriyor? “Şehir hayatından kaçanların ilham veren öyküleri: Her şeyi bırakıp uzaklara gitmek nelere çözüm, nelere değil?

Aslan Burcu

Çevrenizdekilerle etkileşimde olmak, iş yerinde ekip çalışmalarına dahil olmak için harika bir gün. Çevrenizdekilerden kaptıklarınızla yeni şeyler ortaya koyabilir, siz de çevrenize ilham veren bir kaynak olabilirsiniz. Böyle günlerin kıymetini bilmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Başak Burcu

Ay’ın gökyüzündeki konumu, motivasyonlarınızın peşinden gidip yeni şeyler ortaya koymak için size cesaret veriyor. Ancak bugün romantik ilişkiler konusunda biraz dikkatli olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: İnsanlık olarak bilincimiz her geçen gün evriliyor. Değişiyoruz, gelişiyoruz. Duyduklarımız, okuduklarımız ve deneyimlerimiz varlığımıza bambaşka boyutlar kazandırıyor. “Yeni başlangıçlara cesaretle adım atmanın yolu: Yaşam amacını keşfetmek

Terazi Burcu

Konforlu alanınızın dışına çıkmanın tam zamanı! Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız cesaretinizi toplayın ve harekete geçin. Evren size karşı bonkör davranıyor. 

Uplifers önerisi: Hayatının değişmesini kimler ister? Daha iyi şartlar, daha iyi bir kariyer, daha fazla bolluk, bereket, başarı, huzur… İyinin iyisi her zaman var, her zaman var olacak… Her zaman daha iyisini isteyeceğiz… Peki konu harekete geçmek olduğunda neden bu isteği koruyamıyoruz? Bizleri daha iyi versiyonumuza ulaşmaktan alıkoyan şey nedir? “Değişimi gerçekten istiyor musun: Konfor alanının dışına çıkma zamanı

Akrep Burcu

Dünyevi isteklerin, sorumlulukların dışına çıkmaya, biraz nefes almaya ihtiyacınız olabilir. Kendinizle baş başa kalmak isterken romantik ilişkilerinizi de hesaba katmalısınız. Sevdiklerinizi incitmeden bunu dile getirmenin mutlaka bir yolu vardır. 

Uplifers önerisi: Tek başınalığı çoğunlukla olumsuz ve korkutucu bir tecrübe olarak görürüz. Yalnızların mahkûm olduğu bir huzursuzluk; çekilmesi gereken bir cezaymış gibi kaçarız tek başımıza kalmaktan. Halbuki bazı araştırmalar tek başınalığın, bizim tercihimize bağlıysa, bir nevi terapi etkisi yaratabileceğini söylüyor. “Tek başına kalmanın tenhalığında gerçek kimliğimiz saklı olabilir mi?

Yay Burcu

Ay, sizin karşıt burcunuzda yer alıyor. Hayatınızdaki en önemli ilişkilerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bu sıralar ilişkilerinize odaklanmak iyi olabilir. Şanslısınız çünkü Ay’ın Jüpiter’le olan bağı, iletişimi kolaylaştırıyor. 

Uplifers önerisi: Her ne kadar zaman içinde hepimiz değişip farklı fikirlere sahip olsak da, çiftlerin arasında yer alan sevgi ve saygı bitmediği sürece, bir şeyleri yürütebilmek için şansınız hala var demektir. “İlişkilerin en temel yapıtaşı: Doğru iletişim üzerine düşünceler

Oğlak Burcu

Bir Oğlak burcu olarak yaptığınız işle, kişisel özellikleriniz birbiriyle uyumlu olmalı. Bugün biraz bu konu üzerine düşünmek, yaptığınız işi değerlendirmek iyi olabilir. Ancak iletişim konusunda dikkatli davranmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Ortada herhangi bir sorun dahi yokken, ciddi bir durumla karşılaşılmasa da normal bir zamanda iletişimde yapılan ufak hatalar önemsiz bir konunun büyümesine, içinden çıkılmaz bir hale gelmesine, hatta ilişkinin tıkanmasına neden olabilir. “İletişim kurarken yaptığımız hata: Duygulara düşüncelerle cevap vermek

Kova Burcu

Ay’ın gökyüzündeki konumu, özellikle aşkla ilgili konularda yeniliklerin habercisi olabilir. Belki romantik bir akşam yemeği yemek, girdiğiniz bir ortamdaki kişiyle flört etmek için uygun bir zaman olabilir. Yeniliklere açık olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Onu aklınızdan bir türlü çıkaramıyorsunuz. O adeta zihninizin içinde yaşıyor. Evet, siz yeni aşık oldunuz, içiniz kıpır kıpır, kendinizi hem heyecanlı, hem daha enerjik, hem de yenilenmiş gibi hissediyorsunuz. “Aşk: Kendimizin daha iyi versiyonu olmamız için bir ilham kaynağı

Balık Burcu

Evinizle, ailenizle ilgili bir gündeminiz olabilir. Özellikle evinizi değiştirmek, yenilenme, yeni bir dekorasyon gibi fikirleriniz varsa, harekete geçmek için doğru zaman. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!