Günlük burç yorumları: 26 Ocak

26 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
26 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bu geceki dolunay, kişiliğinizin eğlenceli yönünün doruğa çıkmasını sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Bir parti ya da kutlama organize etmek isterseniz; pratik kokteyl ve aperatif önerilerimize göz atabilirsiniz.

Boğa

Akşam saatlerinde, duygusal olarak dolmuş bir yakınınız ya da akrabanızla ilgili haberler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Aileniz ve sevdikleriniz, hayatınız boyunca sizin yanınızda olacak, sizi dinleyecek kişilerdir. Aynı anlayışı siz de onlara gösterin, ilişkinizi güçlendirmek için beraber vakit geçirmeyi ihmal etmeyin.

İkizler

Evinizle ya da otomobilinizle ilgili değişiklikler ya da yeni sözleşmeler söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer ev ya da otomobil konusunda yeni yatırımlar yapmanız gerekiyorsa; yeterli araştırmayı yapmayı ihmal etmeyin.

Yengeç

Takdir edildiğinizin farkındasınız. Ancak bugün, yeteneklerinizin finansal yönden beklediğiniz karşılığı alamadığını hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Profesyonel hayatınızda, yeteneklerinizin ya da çabalarınızın karşılığını alamadığınızı düşünüyorsanız; ya bu konuyu açık yüreklilik ve olgunlukla konuşmalı, ya da sizi daha çok tatmin edecek yollar aramaya başlamalısınız.

Aslan

Birçok farklı yöne çekiliyor olduğunuz için, bugün kendinize karşı daha anlayışlı olmalısınız. Ailenizle ya da partnerinizle gerginlikler yaşamanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızda olup bitenlere yakınmak yerine, hoşnut olmadığınız şeyleri değiştirmeyi deneyin. Ne istediğinize karar verdikten sonra vakit kaybetmeden, adımlarınızı değişim ya da gelişim için atmaya başlayın.

Başak

Kaygılarınızın artabileceği bir gün. Stresten kurtulabilmek için yalnız kalmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yalnız kalmak, her zaman hüzün ya da terk edilmek demek değildir. Eğer kendinizle baş başa kalmak için tercihinizi yalnızlıktan yana kullanırsanız, kişisel huzurunuzun sırlarını keşfedebilirsiniz.

Terazi

Herhangi bir konuda liderliği ele almanız ya da karar mercii olmanız beklenebilir. Kabul etmeden önce iyice düşündüğünüzden emin olun.

Uplifers önerisi: Eğer altından kalkabileceğinizden fazla sorumluluk almanız gerekiyorsa, kendinizi yormamak ve fazladan stres yaşamamak için; artıları ve eksileri iyice değerlendirip, kararınızı öyle verin.

Akrep

Profesyonel hayatınızdaki tatmininiz, kariyerinizin yükselmesine yardımcı olabilir. Profesyonel hayatınızda gösterdiğiniz çaba, dikkatleri üzerinize çekebilir.

Uplifers önerisi: Mutlu olduğunuz bir iş ortamı; daha verimli çalışma saatleri ve daha başarılı bir performans demektir. “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Yay

Herhangi bir karar ya da anlaşmayı sonlandırırken; sadece konuyu kapatmak istediğiniz için, istediğinizden daha fazla fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Kendinize duyduğunuz saygının zarar görmemesi için; istekleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda “hayır” demeyi öğrenin.

Oğlak

Bugün, finansal konulardaki sorumluluklarınıza eğilmeniz gerekebilir. Bankalarla ya da iş ortaklarınızla diyaloğa girebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Finansal konulardaki sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Bütçe planlamanızı doğru yaparak ve uygulayarak, maddi konuların stresinden kurtulun.

Kova

Eğer ilişkinizin kötü gidişatını durdurmak istiyorsanız, bugün iletişim kurmanızı kolaylaştırması için bir aracıdan yardım isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sağlıklı bir ilişki için, partnerler arasındaki saygı ve sevgi kadar, iletişimin de güçlü olması gerekir. Üçüncü kişilerden yardım istemek yerine, kendinizi daha samimi ifade edebilmek için, baş başa kalabileceğiniz bir zaman yaratmaya çalışın.

Balık

Bitirmeniz gereken bir iş için sahip olduğunuz süre azalıyorsa, bu geceki dolunay size projenizi bitirmeniz konusunda yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer belirli bir süre içinde tamamlamanız gereken bir iş varsa; daha verimli ve üretken çalışmanın yollarını bularak, sahip olduğunuz süreyi en iyi şekilde kullanmaya bakın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!