Günlük burç yorumları: 25 Mayıs

25 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
25 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Son dönemde işe alım, yerleşim ya da emlak anlaşmaları konusunda yaşanan gecikmeler, bugünlerde sona erebilir. Bugün detaylara son şeklini verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaptığınız işi bitirmenize yakın yapacağınız kontroller ve bilinçli değişiklikler, alacağınız sonuçları olumlu yönde değiştirebilir. Yine de, planlı çalışmayı ihmal etmeyin.  “Başarıya ulaşmanın yolları

Boğa Burcu

Bugün, patronunuzun iş ortamında olumlu değişiklikler yapacağı haberini alabilirsiniz. Ayrıca bugün gelir kaynaklarınızın birinde nakit akışı söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Mutlu bir iş hayatı sürebilmek için, mutlu olacağınız koşulları kendiniz yaratın. Nasıl mı? “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

İkizler Burcu

İlişkilerinizle ilgili bir soru, bugün omuzlarınızda büyük bir yüke dönüşebilir. Yakın zamanda, kulağınıza karar vermenizi kolaylaştıracak bir bilgi çalınabilir.

Uplifers önerisi: İlişkilerinizle ilgili kararlar alırken, çevrenizden duyduklarınızdan etkilenmek yerine, ikili ilişkinize odaklanın. Kararlarınızı kendiniz alın. “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Yengeç Burcu

Bugün, yorgunluğunuzun sebebini bulmak için bir doktora başvurabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan birinin yurt dışındaki bir pozisyona getirilmesi söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Bir sağlık probleminiz yoksa, gün içerisinde belirli aralıklarla yapacağınız küçük uygulamalar, enerjinizi yüksek tutmanıza yardımcı olabilir. Önerilere göz atmak için; “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Aslan Burcu

Partnerinizin ilişkinizle ilgili düşünceleri hakkında emin olamıyorsanız, sezgilerinize güvenebilirsiniz. Sonlar, yeni başlangıçların habercisidir.

Uplifers önerisi: İlişkinizin gideceği yönü belirleyebilmek için, partnerinizle dürüst ve açık şekilde konuşun. Eğer ayrılık söz konusuysa; “Yalnız kalmanın tadını çıkarın

Başak Burcu

İş yerinde artan otoriteniz, hoşunuza gidiyor olabilir. Sorumluluklarınızın ve çalışma saatlerinizin artması nedeniyle, ailenizi ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Başarılı bir yaşam sürebilmek için, hayatınızın her alanında dengeyi ve mutluluğu yakalamaya özen gösterin. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemi

Terazi Burcu

Bugünlerde tatil planlamanızı yaparken yurt içi ve yurt dışı arasında kararsız kaldıysanız, farklı bir bakış açısı karar vermeniz yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Tatiliniz için nereye gideceğinize karar veremiyorsanız, belki yeterince iyi bir seçeneğiniz yoktur. İlham almak için “Görsel Şölen” köşemize bir göz atın.

Akrep Burcu

Gelirlerinizle ilgili büyük bir değişiklik gerçekleşebilir. Bulunduğunuz yeri güvence altına almak için, karar mercii olan biriyle tanışmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatta karşınıza çıkacak fırsatları arttırmak için, yeni insanlarla tanışmayı ihmal etmeyin. Kimin size nasıl yararı olacağını önceden bilemezsiniz. “Hayatınıza yatırım yapın

Yay Burcu

Bugün, kendinizi özel ya da profesyonel bir ilişkinizde dönüm noktasında bulabilirsiniz. Duygusal bir seçim yapmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Sizi mutlu edecek kararlar alabilmek için, duygularınız kadar mantığınızı da dinleyin. Sezgilerinize güvenmeyi ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu

Bugün, korkularınız ya da fobilerinizden birini yenmek için, profesyonel birinden yardım almak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Korkularınız ya da fobileriniz yaşam alanınızı kısıtlıyorsa, yardım almaktan çekinmeyin. Fobilerle ilgili bilgi sahibi olmak için; “Fobiler: Neden korkuyoruz?

Kova Burcu

Dostlarınızdan ya da iş arkadaşlarınızdan birinin herhangi bir sebeple işi bırakması söz konusu olabilir. Karışık duygular içinde olsanız da, onun adına mutlu olacaksınız.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızdan biriyle aranıza fiziksel mesafeler giriyorsa, bunu sorun etmeyin. Güçlü bir arkadaşlık bağı, her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. İletişiminizi koparmayın.

Balık Burcu

Bu hafta sonunu diken üstünden geçirebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklediğiniz haberin heyecanını, ailenizle atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ailenizle olmak, stres atmanıza, kafanızı boşaltmanıza ve mutlu olmanıza yardımcı olur. Heyecanınızı yatıştırabilmek için sevdiklerinizle zaman geçirin. “Kendini iyi hissetmenin 99 adı

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!