Günlük burç yorumları: 23 Şubat

23 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
23 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Sezgileriniz oldukça kuvvetli olacak ve bazı şeyleri görmezden gelemeyeceksiniz. Ani kararlarla almamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Harekete geçmeden önce, derin bir nefes almak ve iki dakika düşünmek, sakinleşmenize yardımcı olarak daha sağlıklı kararlar almanızı sağlayacaktır. “Hayatınızı 2 dakikada değiştirebilecek 10 madde

Boğa

Farklı kaynaklardan, kulağınıza aynı bilgi çalınabilir. Konu ne olursa olsun, harekete geçmeden düşünmeniz yararınıza.

Uplifers önerisi: Ani kararlarla hareket etmek, sizi hedefinizi ulaştırmak yerine, çoğunlukla daha zor durumlar içine sokar. Fikirlerinizi uygulamadan önce, tekrar gözden geçirin.

İkizler

İletişim kurarken açık ve amaca uygun hareket etmeye özen gösterin. Beklentileri olan birinin yanlış fikirlere kapılmasını istemeyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmek için; açık ve dürüst olun. Karşınızdakilerin farklı beklentilere girmesini ya da fikirlerinin değişmesini istemezsiniz.

Yengeç

Fikirleriniz, oldukça büyük olduğundan, açıklamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bir süre daha beklemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Bazı şeylerin mükemmelliğe ulaşabilmesi için biraz zamana ihtiyacı vardır. Fikirleriniz ne kadar parlak olursa olsun, tamamen oluşmadan paylaşmayın ya da uygulamaya geçmeyin.

Aslan

Fikirlerinizi açıkça ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Daha sakin ve açık konuşabilmek için, hafta başını beklemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizin yollarından biri, beden dilinizi etkin şekilde kullanmaktır. Beden diliyle ilgili detaylı bilgi için; “Beden diliniz ne anlatıyor?

Başak

Partnerinizle, istekleriniz hakkında açık konuşun. Gönülden dinleyip konuşursanız, ne zaman durmanız gerektiğini bilebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizi daha iyi anlayabilmek ve kendinizi daha iyi ifade edebilmek için, empati yeteneğinizi geliştirin. “Empati nedir, ne değildir?

Terazi

Özgürce deneyler yapabileceğiniz ya da yeni fikirler üretebileceğiniz yaratıcı işlere odaklanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hobiler, yaratıcılığınızı özgürce sergilemeniz olanak sağlamasının yanı sıra, keyifli vakit geçirmek için de birebirdir. “Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın

Akrep

Sezgilerinize güvenin ve yolunuza çıkan şeylere karşılık vermekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Engelleri başa çıkılması zor durumlarmış gibi görmektense,  sorunun çözümüne odaklanın. Bu durum, gerginliğinizi azaltacaktır. “Endişelerle başa çıkmanın 6 yolu: Korkularınızla yüzleşin

Yay

Geçmişle ilgili bir konu ya da ailenizle ilgili yeni öğrendiğiniz bir konu, kafanızı meşgul ediyor olabilir. Yazmak iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Canınızı sıkan şeyleri geri plana atmaktansa, kabullenin ve üzerlerinde düşünerek hayatınızdan çıkarmaya bakın. “Zor zamanlar kılavuzu

Oğlak

Fazla miktarda bilgi akışına maruz kaldıysanız, kafanızda öncelik sıralaması yapın. Çözdüğünüzü sandığınız konularla biraz daha ilgilenmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Yapmak istediklerinize karar verip bu adımları “etkin ve hızlı” bir şekilde yaptığınızı hayal etmek, başarılı bir performans sergilemenize yardımcı olacaktır. “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Kova

Finansal verilerinizi gözden geçirerek, hesaplarınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz. Fazladan para bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Elinize fazladan bir miktar para geçerse, harcamak yerine, biriktirmeyi deneyin.

Balık

Sezgilerinize güveniyor olsanız da, duygularınızdan emin olmadan harekete geçmeyin. Kafanız karışıksa, sakinleşmek için kendinize biraz zaman verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İki dakikada sakinleşmenizi sağlayacak bir yatdımcı için; “İki dakikalık rahatlama seansı

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!