Günlük burç yorumları: 23 Haziran

23 Haziran 2013 Günlük  Burç Yorumları
23 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde ilginiz eviniz ve evinizi paylaştığınız kişiler üzerinde olacak. Evinizde yapmayı planladığınız değişiklikler, olumlu sonuçlar doğurabilir.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmaya karar vermeden önce, birlikte yaşadığınız kişiler varsa, onların da fikirlerini sorun. Önemli olan, evinizi, herkes için daha kullanılabilir hale getirmek.

Boğa Burcu

Bugünlerde, ihtiyaçlarınızı karşılamak için alışveriş yaparken, ekstra harcamalardan kaçınmak yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Alışveriş yaparken, herhangi bir şey satın almadan önce tekrar düşünün. Alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirmenize ve harcamalarınızı düzenlemenize yardımcı olacak öneriler için; “Para biriktirmenizi kolaylaştıracak 21 ipucu

İkizler Burcu

Bugünlerde, yola çıkarken attığınız tohumların yavaş yavaş meyve vermeye başladığını fark edebilirsiniz. Hayatınızın en parlak finansal dönemlerinden biri sizi bekliyor.

Uplifers önerisi: Gelirleriniz ne kadar yüksek olursa olsun, birikim yapmayı ihmal etmeyin. Yatırım yaparak, hayatın karşınıza çıkarabileceği olumsuzluklara hazırlanın. “Yaşam kalitenizi yükseltecek 96 altın öneri

Yengeç Burcu

Şansınız oldukça açık. Bu süreç içerisinde hedeflerinizin bilincinde olarak, her birini en iyi şekilde tamamlamaya özen gösterin.

Uplifers önerisi: Hedeflerinizi doğru şekilde belirlemek, en az onlara ulaşmak için atacağınız adımlar kadar önemli. Kendinize uygun, doğru hedefler belirlemenize yardımcı olacak SMART tekniği için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Aslan Burcu

Çekiciliğiniz artıyor. Bugünlerde, dış görünüşünüzü de geliştirmek için bir çaba içerisine girebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dış görünüşünüzle ilgili yapacağınız değişikliklerle ilgili olarak, stil önerileri, moda haberleri ve kombinler için “Style up” kategorimize göz atın.

Başak Burcu

Bugünlerde çok sayıda yeni insanla tanışarak çevrenizi genişletebilirsiniz. Daha hareketli bir yaşam sürmek için, yeni arkadaşlıklar kurmaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Hayatınıza doğru insanları alabilmek için, karşınızdakini tanımanız şart. Yeni insanlarla tanıştığınızda, onları tanımanızı kolaylaştıracak anahtar sorular için; “Karşınızdakini tanımanıza yardımcı olacak 45 soru

Terazi Burcu

Bugünlerde, işinizle ilgili önemli kişilerin ilgisini kazanabilirsiniz. Bu durum, kariyeriniz için kaçırılmaz bir fırsat olacak.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarılı olabilmek için ne kadar çaba gösterirseniz gösterin, hak ettiğiniz ilgiyi her zaman göremeyebilirsiniz. Ancak ne olursa olsun, motivasyonunuzu yüksek tutmanız şart. “Motivasyon için ödül mü özgür irade mi?

Akrep Burcu

Bugünlerde atacağınız adımlar, ufkunuzu geliştirecek. Seyahat etmek, önceliklerinizden biri haline gelebilir.

Uplifers önerisi: Ufkunuzu genişletecek verimli seyahat planları yapabilmek için, tek başınıza seyahate çıkın. Faydalarına göz atmak için; “Tek başınıza seyahat etmek için 10 sebep

Yay Burcu

Yakın zamanda aldığınız zam ya da terfi, maddi beklentilerinizi karşılamadıysa; bugünlerde ekstra gelir kaynaklarını araştırmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gelir kaynaklarınızı arttırmak için, yarı zamanlı iş fırsatları ve ders vermek gibi seçenekleri değerlendirin. Böylece hem karşınızdakine yardım edebilir, hem de tecrübelerinizden yararlanabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Önümüzdeki bir yıl boyunca, evlilik için uygun bir dönemde olacaksınız. Eğer evliyseniz, ilişkiniz olumlu bir sürece girecek.

Uplifers önerisi: Evlilik gibi, hayatınızı büyük ölçüde değiştirecek bir karar almadan önce, evlilik hakkında yapılan araştırmaların sonuçlarına bir göz atın. “Evlilik ve mutluluk arasındaki ilişkinin bilinmeyen yönleri

Kova Burcu

Bugünlerde, gezegenlerin hareketlerinin de etkisiyle, fiziksel durumunuzu geliştirecek ve daha sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlayacak adımlar atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Spor yapmak, size daha fit bir görünüm kazandırmasının yanı sıra, sağlıklı bir yaşam sürmenize de yardımcı olur. her türlü beslenme ve egzersiz önerileri için “Live up” kategorimize göz atın.

Balık Burcu

Aşk konusunda oldukça şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Sosyalleşmek için zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Sosyal becerilerinizi geliştirebilmek için, tanıdığınız insanlarla vakit geçirmek kadar, yeni insanlarla tanışmak için de zaman ayırın. Yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olacak öneriler için; “Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!