Günlük burç yorumları: 21 Şubat

Koç Burcu

Akrep burcundaki Ay, Güneş ile güzel bir bağ kuruyor ve bu etkileşim size de yansıyor. Kendinizi iyi hissedeceğiniz, dengeli ruh halinizle çevrenizle uyum içinde geçireceğiniz bir gün sizi bekliyor. Siz iyi oldukça, etrafınızı saran her şey daha iyi görünecek. 

Uplifers önerisi: İyi yaş alma, iyi yaşlanma, aktif yaşlanma gibi kavramların yoğun kullanıldığı günümüzde aslında bilmeliyiz ki kişisel iyi oluş sağlayabilmektir iyi yaşlanma… İçinde yaşam kalitesi, psikolojik iyi oluş, mutluluk ve yaşam memnuniyeti, maneviyat ve aşmışlık, başarılı kişilerarası ilişkiler gibi unsurları barındıran… “İyi yaşlanmak için kişisel iyi oluş: İyilik halini nasıl koruyabiliriz?

Boğa Burcu

Akrep burcundaki Ay ile Balık burcundaki Güneş arasındaki bağ, sizi adeta aydınlatıyor. Eğer dikkatini çekmek istediğiniz birileri varsa, harekete geçmenin tam sırası… Belki sosyal medyada yapacağınız bir paylaşım bile dikkat çekmenize yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Onu aklınızdan bir türlü çıkaramıyorsunuz. O adeta zihninizin içinde yaşıyor. Evet, siz yeni aşık oldunuz, içiniz kıpır kıpır, kendinizi hem heyecanlı, hem daha enerjik, hem de yenilenmiş gibi hissediyorsunuz. “Aşk: Kendimizin daha iyi versiyonu olmamız için bir ilham kaynağı

İkizler Burcu

Akrep burcundaki Ay ile Güneş arasındaki uyum, özellikle sabah saatlerinde işlerinizi kolaylıkla halletmenize yardımcı olabilir. Ancak öğleden sonra Merkür ile Ay arasındaki karşıt konum nedeniyle bazı zorlanmalar, eksilikler yaşayabilirsiniz. moralinizi bozmayın ve karşınıza çıkan aksiliklerin sizi olgunlaştırmasına izin verin. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Yengeç Burcu

Ay ve Güneş arasındaki pozitif etkileşim sizi adeta yüceltiyor. Özgüveniniz, karizmanız, etkileme gücünüz çok yüksek. Ancak buna güvenip işleri hafife almamalısınız. Özenli bir şekilde çalışmalarınıza devam edin ve gökyüzündeki bu destekleyici enerjinin gücünü hissedin. 

Uplifers önerisi: Bir şirketin veya kuruluşun lideri olmak, hem zor hem de yorucu bir şey olabilir ancak bir yandan da insanı onurlandıran, başarılı hissettiren ve güçlü bir pozisyondur. İster uzun zamandır bir yerde lider pozisyonda olun, ister yeni liderlik etmeye başlamış olun, ister gelecekte lider olma hayalleri kurun, hepimizin büyük liderlerin özelliklerini bilmeye ihtiyacı var. “İş hayatında başarıya koşan güçlü liderlerin 14 ortak özelliği

Aslan Burcu

Ay ve Güneş arasındaki uyum, sizi biraz ev hayatınıza, ailenize yönlendirebilir. Onlarla birlikte olduğunuz için şükretmek, sahip olduklarınızın farkına varmak için güzel bir vesile… Sevdiklerinizle birlikte olmanın ne kadar kıymetli bir şey olduğunu yeniden hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Şükretmek neden bu kadar önemli? Şimdiye kadar yapılmış sayısız çalışma, şükretmenin hayatın birçok alanındaki pozitif etkilerini tespit etmeyi başardı. Üstelik bu çalışmalar arasında niceliksel verilere dayanarak yapılan çalışmalar da oldu. “Şükretmeyi alışkanlık haline getirmenin yolları

Başak Burcu

Sabah saatlerini sevdiğiniz kişiyle romantik konuşmalar yapmak, onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu söylemek için değerlendirebilirsiniz. Hepimiz gündelik hayatın koşuşturmacası içinde sevdiklerimizi unutuyoruz. Oysa değer verdiğimiz kişiler için de zaman ayırmalıyız. 

Uplifers önerisi: Kitapları dolduracak kadar çünkü sayabiliriz konu sevgi ve “neden seviyor olduğumuz” sorusu olduğunda… “Gerçek sevgi: Onu nelere rağmen sevdiğinizi hiç düşündünüz mü?

Terazi Burcu

Sabah saatlerinde bedeninize odaklanmak, bedeninizin ihtiyaçlarına kulak vermek iyi olabilir. Belki sabah uyanınca yapacağınız ufak bir meditasyon veya kısa bir yoga bile tüm gün kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Bedeninizin sizin için ne kadar değerli ve önemli olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Dikkatli nefes alma meditasyonu, insan zihnini eğitmek için yüzyıllar boyunca kullanılan bir yöntem. Bu uygulama, her nefeste düşüncelerini o anın içinde kalarak kontrol etmeni ve dengelemeni sağlar. “Nefes alarak rahatla: Nefes meditasyonunun 7 faydası

Akrep Burcu

İlham perileri sizinle… Aklınıza gelen fikirleri, önerilerinizi kendinize saklamaktan vazgeçin. Özgüveninizi toplayın ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyin. Belki de bu fikirler, bambaşka kapılar açabilir ve gelişerek büyüyebilir. 

Uplifers önerisi: Yeni bir fikir mi var aklınızda? Belki yeni bir proje, yeni toplantılar, yeni insanlar… Bu yoğun iş yaşantımızda aslında başrolümüz “beynimiz”. Ona iyi bakmalıyız. “Başarı, sağlıklı zihinden geçer: Beyninize iyi bakmak için 6 öneri

Yay Burcu

Bu sabah şefkat duygunuz yoğun bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı bu şefkat duygunuzu gösterirken, onları sıkmadığınızdan emin olmalısınız. Bazen aşırıya kaçmak, karşınızdaki kişiye mutluluk değil sıkıntı verebilir. 

Uplifers önerisi: Romantik ilişkide olduğunuz kişi sık sık lafınızı kesiyor, düşüncelerinize önem vermiyor, sizi başkalarının yanında küçük düşürüyor. Kısacası size saygı duymuyor. Saygı, bireylerin, özellikle yakın ilişkilerinde olmak üzere tüm ilişkilerinde geçerli olan ve uyulması gereken örtük bir kuraldır. “İlişkilerin olmazsa olmazı saygı: Sınırlarımızı nasıl koruruz?

Oğlak Burcu

Bugün arkadaşlıklar tarafında güzel bir enerji sizi bekliyor. Eğer arkadaşlarınızla bağlarınızı güçlendirmek, aranızı sıkılaştırmak istiyorsanız harika bir gün… Aranızdaki paylaşımı artırarak, karşınızdaki kişiyi anlamaya çalışarak ilk adımı siz atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Kova Burcu

Ay ve Güneş arasındaki uyum, adeta bir yıldız gibi parlamanıza yardımcı oluyor. İş yerinde etkilemek istediğiniz kişiler varsa, bugün bunun için en doğru gün… Özgüveninizi arkanıza alarak fikirlerinizi söylemekten çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Şüphesiz ki özgüveni yüksek insanları kalabalık bir topluluk içinde bile olsa kolayca fark edebiliyoruz. Çalışmalar, yüksek özgüven seviyesine sahip insanların hayatlarında daha başarılı işler yaptıklarını, insan ilişkilerinde daha iyi olduklarını, profesyonel ve özel hayatlarında daha eğlenceli deneyimler yaşadıklarını ortaya koymakta. “Özgüveninizi artırmanıza yardımcı olacak 15 öneri

Balık Burcu

Bugün adeta güne bir aydınlanma duygusuyla başlayabilirsiniz. Altıncı hissinizin ve sezgilerinizin yoğun olduğu bir başlangıç yapıyorsunuz. Ancak dikkatli olmakta fayda var; buna çok fazla odaklanarak zihinsel bir yorgunluk yaşayabilirsiniz. Her zaman dengede kalmaya özen gösterin. 

Uplifers önerisi: Suyu düşünürseniz yeri geldiğinde durağandır, yeri geldiğinde de doğası gereği akışta bir hareket hali vardır. Bizim de bedenlerimiz yürüdüğümüzde, spor veya yoga yaptığımızda, dans ettiğimizde hep bir akış halinde aslında. Ve biz durağan kaldığımız kadar akışta da olmalıyız ki vücudumuz dengesini bulsun. “Dengeli bir hayat için akışta olmanın önemi

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!