Günlük burç yorumları: 21 Şubat

21 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugünlerde rüyalarınızda oldukça aktifsiniz. İlham verici ve yeni fikirlerle uyanmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi unutmadan not alabilmek için, yatağınızın başında defter ve kalem bulundurmak isteyebilirsiniz.

Boğa

Yaratıcı seçenekleriniz çoğaldıkça, gelirleriniz de artabilir. Birden fazla gelir kaynağınızın olduğunu fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınızı en iyi şekilde ifade edebilmenize yardımcı olabilecek şeylerin başında hobileriniz gelir. Eğer kendinizi yeterince geliştirebilirseniz, keyfinizi paraya çevirmeniz de söz konusu olabilir. “Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın

İkizler

Bugün, kendinizin ve yakın çevrenizin sahip olduğu sosyal sorumluluk bilincinin farkına vararak, kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi: İhtiyacı olanlara yardım etmek veya doğayı ve hayvanları korumak gibi konulardaki hassasiyetiniz, kendinizle ilgili tatmin duygunuzu arttırır. Kişisel tatmininizi arttırmak için diğer önerilerimiz; “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Yengeç

Sezgileriniz ve hassasiyetiniz oldukça yüksek. Kendinize ve çevrenizdekilere karşı nezaketiniz artabilir.

Uplifers önerisi: Nazik olmak ve iltifat etmek, çevrenizdekilerin gününü ve hatta belki hayatını güzelleştirmenizi sağlayabilir. Nasıl mı; “Mutlu eden filmler: Validation

Aslan

Kendinizi, entellektüel ve ruhani yönlerden geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Farklı bir alanı ya da yeni bir kültürü keşfetmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Edindiğiniz yeni bilgilerin, size hayat boyu yardımcı olamasını isterseniz, listemize bir göz atın; “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey

Başak

Sözleşmeli olarak çalıştığınız kişiler ya da gruplar üzerinde yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Bazı konularda, iş tanımınızın dışına çıkmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer fazladan sorumluluk almanızı gerekntiren şey, çalışma ortamınızdaki bir problemse; daha mutlu bir iş ortamı yaratmak için; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Terazi

Bugün, size yardımcı olmak isteyen kişilerin desteğini alacaksınız. Sevdiğiniz kişi de bu gruba dahil olabilir.

Uplifers önerisi: Çevrenizde size yardımcı olan ve desteğini esirgemeyen kişiler varsa, minnet duygunuzu göstermeyi ihmal etmeyin.

Akrep

Gün içerisinde düzenli olarak dinlenmeye zaman ayırın. Ara vermek, işinize daha kolay odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, çalışırken bölünmenin, probleminizin çözümü konusunda faydalı olabileceği yönünde. Detaylar için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Yay

Finansal değişimlerle nasıl başa çıkacağınıza dair önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Başkalarından gelecek önerilere açık olacaksınız.

Uplifers önerisi: Finansal konulara çok hakim değilseniz, zarara uğramamak için; bir finansal danışmandan yardım alın ve piyasa araştırması yapmayı ihmal etmeyin.

Oğlak

Hayatınızın belirli alanlarında yön değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Değişiklik istemenizin sebebi, çabalarınız üzerinde daha çok kontrole sahip olma arzunuz olabilir.

Uplifers önerisi: Yaşadıklarınızın, kontrolünüz dışında şekillendiğini hissediyorsanız, kendinize hatırlatmanızda fayda var; “Hayatımızın kumandası bizde

Kova

Bugün, işinize olan bağlılığınız ve ilginiz azalacağından; size daha büyük fırsatlar sunacak seçenekler aramaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İşinizle ilgili olumsuz hislerinizin kalıcı olacağını düşünüyorsanız, sizi daha mutlu edecek seçenekler aramaya başlayın. Ancak geçiciyse, kendinize işinizin sevdiğiniz yanlarını hatırlatarak, olumsuz hislerinizden bir an önce kurtulmaya çalışın.

Balık

Bugün enerjinizin ve iyimserliğinizin faydalarını deneyimleyerek görmeniz söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız değişikliklerin kalıcı olmasını istiyorsanız; hem enerji seviyenizi yüksek tutmak, hem de daha mutlu olabilmek için, spor yapın. Başlamadan önce “Live up” kategorimize göz atmak isteyebilirsiniz.”

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!