Günlük burç yorumları: 20 Şubat

20 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
20 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bağlılık ve inanç gerektiren bir proje üzerinde yaptığınız gizli çalışmalar, size fikirlerinizi test etme şansı verebilir.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşmak için attığınız adımların her zaman kusursuz ve hatasız olmasını beklemeyin. Yanılma ya da başarısız olma ihtimaliniz olsa da, farklı yöntemler denemekten çekinmeyin. “Başarısız olma kaygısı

Boğa

Kalabalık bir insan grubunun sorunlarını çözmek için çaba gösteren bir gruba dahil olabilirsiniz. Fark yaratmanız söz konusu.

Uplifers önerisi: İhtiyacı olan kişilere yardım etmek ve gönüllü aktivitelerde bulunmak, sizi hayat boyu mutlu edecektir. Sizi asla kötü hissettirmeyecek diğer seçimler için; “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

İkizler

Güneş ve Neptün’ün hareketleri, iş dünyasıyla ilgili bir hayalinizin gerçekleşmesine yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: İş dünyasında en büyük hayalin başarılı olmak olduğunu göz önünde bulundurursak, hayallerinizi gerçekleştirebilmek için öneriler; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Yengeç

Yapmayı planladığınız seyahatin rotasını suya yakın bir yerlere çevirmeniz ya da su üzerinde gerçireceğiniz bir tatil planlama ihtimaliniz çok yüksek.

Uplifers önerisi: Mavinin en güzel tonlarının bulunduğu yerleri keşfetmek ve tatiliniz için ilham alabilmek için; “Yeryüzünün mavi cennetleri

Aslan

Potansiyel bir yatırımla ilgili olumlu hisleriniz varsa da, bu duruma toz pembe gözlüklerle bakmadığınızdan emin olmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karamsar olmanın kimseye bir faydası yok; ancak daha dikkatli adımlar atabilmek ve objektif durum değerlendirmesi yapabilmek için, iyimserliğinizin seviyesini ayarlamanızda fayda var.

Başak

Yakın olduğunuz biriyle olan ilişkiniz sizi çok mutlu ediyor olabilir. Ancak partnerinizin insan olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Uplifers önerisi: İlişkinizde, beklentilerinizi yüksek tutmak yerine; partnerinizle birlikte kendi mutluluğunuzun formülünü bularak beraber uygulayın. Yardımcı olabilecek öneriler için; “İyi bir ilişkinin formülü

Terazi

Bugün, üzerinde çalıştığınız konuda, hayal gücünüzü oldukça etkili olarak kullanabilirsiniz. Güneş ve Neptün’ün konumu, yaratıcı ruhunuzu ortaya çıkaracak.

Uplifers önerisi: Yaratıcılıkla ilgili yapılmış en ilham verici konuşmalardan biri için; “Yaratıcı ruhların gölgesinde: Deha

Akrep

Yalnızsanız, bugün sizi büyüleyecek biriyle tanışma ihtimaliniz çok yüksek. Güçlü bir manevi bağ hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Onun da sizden etkilenip etkilenmediğini anlamanıza yardımcı olacak ipuçları için; “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Yay

Bugün, Güneş ve Neptün’ün konumu sayesinde, sakinlik ve huzur evinizi ele geçirecek.

Uplifers önerisi: Hayatınızda huzur ve dinginliğin kalıcı olmasını istiyorsanız, göz atmanızda yarar var; “Zen huzuruna ulaşmak için 12 altın kural

Oğlak

Bugün kardeşlerinizden birinden, hayallerinin gerçekleşmesiyle ilgili gelişmeler duyabilirsiniz. Bu durum, sizi de olumlu etkileyebilir.

Uplifers önerisi: Aileniz ve arkadaşlarınız, her zaman yanınızda olacak ve sizi asla yalnız bırakmayacaktır. Kötü zamanlarında yanlarında olduğunuz gibi, mutluluklarını paylaşmayı da ihmal etmeyin.

Kova

Paranın parmaklarınızın arasından kaydığını hissediyorsanız, bugünlerde konuyla ilgili önemli bir gelişme kaydedebilirsiniz. En azından sorunun nerede olduğunu keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ortada bir sorun varsa, o noktaya gelene kadar attığınız adımların ve kullandığınız yöntemlerin tamamını gözden geçirin ve farklı bir yöntem uygulasaydınız nelerin değişebileceğini düşünün. Sorunun kaynağını bulmanıza yardımcı olabilir.

Balık

Başkalarının, gerçek hislerinizi anlaması kolay olacak. İhtiyacı olan birine yapacağınız yardımlar karşılıksız kalmayacak.

Uplifers önerisi: Yaptığınız iyiliklerin ya da fedakarlıkların karşılığını her zaman alamıyor olsanız da, yapmaktan vazgeçmeyin. Önemli olan, yaptıklarınızın kişisel tatmininizi ve özsaygınızı arttıracak olması.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!