Günlük burç yorumları: 20 Ocak

20 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
20 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız görüşme, orijinal bir fikir geliştirmenize yardımcı olabilir. Ay sonuna doğru, romantik gelişmelere hazır olun.

Uplifers önerisi: Yakın çevrenizle yapacağınız fikir alışverişleri, yeni fikirler üretmenize yardımcı olacaktır. Eğer ne yapmanız gerektiğine karar veremiyorsanız, çevrenize danışmanızda fayda var.

Boğa

Bugünlerde üreteceğiniz yenilikçi fikirler müşterilerinizi ya da patronunuzu daha da etkilemenize yardımcı olarak maddi anlamda da yükselmenizi sağlayacak.

Uplifers önerisi: Yaratıcı fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin, özellikle işiniz konusunda. Patronunuzun ya da müşterilerinizin beklediği fikir, belki de sizin aklınıza gelendir.

İkizler

Geniş çevreniz ve ilişki kurma konusundaki beceriniz sayesinde, işinizin görünürlüğünü arttıracak bir fırsatla karşılaşmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Tanıdığınız her yeni insan, hem size bir şeyler katacak, hem de yeni fırsatlar sunacaktır. Yeni insanlarla tanışmaya ve sosyalleşmeye, her an açık olun.

Yengeç

Beklenmedik bir kaynaktan finansal destek alabilirsiniz. İş planınızı, haftanın ilk günlerinde daha fazla çalışarak hafifletmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Haftanın sonlarına doğru, hem iş planınızın hafiflemesinin rahatlığını yaşamak, hem de kendinize zaman ayırabilmek için; haftaya daha enerjik başlayarak verimliliğinizi arttırın.

Aslan

Sosyal hayatınız parıldayacak. Ayın 26’sı civarı, sizin için önemli olan bir konuda, beklentileriniz fazlasıyla karşılanacak.

Uplifers önerisi: Eğer hedeflerinizle ilgili iyi bir zaman planlaması yapmadıysanız, beklentileriniz gerçekçi olmayacaktır. Motivasyonunuzu kaybetmemeniz ve gerçekçi hedefler kurmanızı sağlayacak öneriler için; “Başarıya ulaşmanın yolları

Başak

Görevlerinizi ustalıkla ve hızla yerine getiriyor olmanız, üstlerinizin dikkatini çekecek. Ancak bu durum, çalışma arkadaşlarından birinin sizi kıskanmasına neden olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızın her alanında, her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Başarınız yüzünden kıskanılıyor olmak, bir şeyleri doğru yaptığınızın göstergesi olabilir. Dert etmeyin ve yolunuza devam edin.

Terazi

Bu hafta sevgilinizle beraber romantik bir kaçamak planlayabilirsiniz. Her zaman gittiğiniz yerlerden farklı bir yer denemek konusunda istekli olacaksınız.

Uplifers önerisi: Eğer İstanbul’daysanız ve yeni bir yerler keşfetmek istiyorsanız, sizi Kuruçeşme’nin yeni yıldızlarıyla tanıştıralım.

Akrep

Tanıdığınız biriyle yapacağınız bir iş görüşmesi beklediğinizden daha iyi geçecek. Ayın sonlarına doğru, önemli birilerinin dikkatini çekebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hem kendinizin hem de çevrenizdekilerin beklentilerini karşılayabilmek için, bazen yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamanız gerekebilir. Konuyla ilgili ilham verici bir konuşma için; “Yaratıcı ruhların gölgesinde: Deha

Yay

Haftanın başında, yenilikçi bir iş ortaklığı konusunda anlaşmaya varacaksınız. Uzun mesafeli görüşmeler söz konusu olacak.

Uplifers önerisi: Yeni bir iş birliği yapmadan önce, tüm olanaklarınızı ve fırsatlarınızı iyi değerlendirdiğinize emin olun.

Oğlak

Bu hafta yapacağınız bir işin ödemesi, sizi tatmin edecek ve maddi durumunuzu düzeltmenize yardımcı olacak. Detaylara önem vermeniz gerekiyor.

Uplifers önerisi: Şeytan ayrıntıda gizlidir. Ancak hem kişisel hem de profesyonel hayatınızı kolaylaştırmak için, detayları takıntı haline getirmeyin.

Kova

Haftanın sonlarına doğru, partnerinizle aranızdaki bağ derinleşecek. Cuma akşamı için romantik bir gece planlayarak, onu şaşırtabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha sağlam ve sağlıklı bir ilişkinin yolu, paylaşımınızın artmasından geçiyor. Kendinizi daha iyi ifade edebilmek ve partnerinizi daha iyi anlayabilmek için; “İyi bir ilişkinin formülü

Balık

Yakınlarınızdan birine yapacağınız bir iyiliğin değeri anlaşılacak. Yapmanız gereken bir işi, kendinizle gurur duymanızı sağlayacak kadar iyi şekilde tamamlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Yapmanız gereken işin, sizi başarıya ulaştırabilmesi ve mutlu etmesi için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!