Günlük burç yorumları: 2 Ocak

2 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
2 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Fikirlerinizin bir araya gelerek daha büyük ve etkili fikirlere dönüştüğünü gözlemleyeceksiniz. Eğer planladığınız bir şeyler varsa, bu durum konuyla ilgili isteğinizi arttıracak.

Uplifers önerisi: Gelecekle ilgili planlarınıza, yakınınızdaki insanları da dahil edin. Onların size vereceği güç, motivasyon ve sahip olduğunuz istekle, daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Boğa

İlerlemek için yapmanız gereken sıçrayışın büyüklüğüne karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Ayaklarınızın üzerine düşmekle ilgili bir endişeniz olmasın; çünkü gereken güce sahipsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında seçimler yapmak zorunda kalıyoruz. Aslında uygulayacağımız bir kaç pratik yöntemle , doğru adımlar attığımız konusunda emin olmamız mümkün.

İkizler

Her ne kadar çoklu görevleri gerçekleştirebilme kapasitesine ve burcunuzun verdiği kozmik bir ikiz güce sahip olsanız da; zihninizin kapasitesini aşıyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tempolu bir hayatın neden olduğu yoğunluk ve yorgunluktan sıyrılabilmek için biraz ara vermelisiniz. Bu sırada size yardımcı olabilecek bir güce ihtiyacınız varsa; “2 dakikalık rahatlama turu

Yengeç

Yaratıcılığınız, hayal kurmanızı kolaylaştırıyor. Bu gücünüzü, bu yılki planlarınızı gözden geçirerek, önemli detayları eklemekte kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yıla başlarken alacağınız kararlar, zamanınızı çok daha etkili ve verimli kullanmanızı sağlayacaktır. Hedeflerinizi belirlerken hayal gücünüzden ve yaratıcılığınızdan yardım alın.

Aslan

Genel ruh halinizdeki ciddiyet ve hassaslık, sizi aşağıya çekiyor. Bakış açınızı değiştirmeniz söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Mutluluk, bir seçimdir. Hayata bakış açınızı değiştirerek, hayalini kurduğunuz mutluluğa erişebilirsiniz. Size yardımcı olması için; “Kendimizi mutlu etmek için eğitebilir miyiz?

Başak

Eğer parçalar yerlerine sorunsuz bir şekilde oturmuyorsa, belki de durum yeterince açık değildir. Tek ihtiyacınız olan doğru soruları sormak.

Uplifers önerisi: Sonuca ulaşabilmek için, bulunduğunuz her aşamada; kendinize, sizi doğru yönlendirecek sorular ve bakış açılarıyla destek olmalısınız. İlham almanız için; “Başarılı insanların izledikleri yol

Terazi

Fikirlerinizi eleştiren ya da sorgulayan birileri varsa, onlara izin verin. Bu size gerçekten inandığınız şeyin ne olduğunu ve hatta neden inandığınızı görme şansı verecektir.

Uplifers önerisi:  Eleştiri, yapıcı olduğu zaman, sizi ileriye taşıyacaktır. Sabit fikirli olmak yerine; çevrenizdekilerin eleştirilerini, ders almak ve gözden kaçırdığınız noktaların tekrar üzerinden geçebilmek için kullanmaya çalışın.

Akrep

Bugün motivasyonunuz tavan yapacak. Hedeflerinize doğru yavaş ve emin adımlarla ilerlemek için gereken sabra sahip olsanız da, dikkat dağıtıcı etkenler konusunda aynı sakinliği gösteremeyeceksiniz.

Uplifers önerisi:  Bir konu üzerinde çalışmaya başlamadan önce, çevrenizdeki dikkat dağıtıcı tüm etkenleri ortadan kaldırmak, bölünmenizi engelleyeceğinden; yararınıza olacaktır.

Yay

Bugün arkadaşlarınızla ya da iş arkadaşlarınızla yapacağınız bir toplantı, size belli bir durumla ilgili farklı bir bakış açısı kazandırabilir.

Uplifers önerisi: Ne kadar dikkatli olursanız olun, bazı detayların gözünüzden kaçma ihtimali olacağından; güvendiğiniz kişilerin fikirlerine başvurmanızda fayda var.

Oğlak

Bugün hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyacınız olan şeyin, hayatınıza eklediklerinizden çok, hayatınızdan çıkardıklarınızla ilgili olduğunun farkına varacaksınız.

Uplifers önerisi: Aslında, olgunluğa ulaşabilmek için biriktirmeniz gereken şeyler; sizi heyecanlandıran, ders alabileceğiniz ve size bir şeyler katan anlar. Hayatınızın maddi kalabalığından kurtulabilmeniz için; “Yaşamınızı sadeleştirerek mutlu olmanın 50 yolu

Kova

Yeni yılda yeni bir başlangıç yapmak konusundaki heyecanınızı gizleyemiyorsunuz. Zihninizde boş bir tuval canlandırın ve fırçanızı elinize alarak, geleceğinizi şekillendirmeye başlayın.

Uplifers önerisi: 2013 yılını kendi başarı ve mutluluk hikayenize dönüştürebilmek için; “Yeni yılda yeni bir başlangıç yapın

Balık

Nefes almak ve daha rahat düşünebilmek için daha sakin bir yerler aramaya başlayın. Böylece kendi zihninizin sesini duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Duygusal durumunuzu dengeleyebilmek ve kendinizle daha yakın olabilmek için; günlük olarak uygulayabileceğiniz “Ruhsal fitness egzersizleri”nden yardım alabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!