Günlük burç yorumları: 2 Mart

2 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
2 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Sizi oldukça heyecanlandıran bir fikrinizi çevrenizdekilerle paylaşmak istiyorsanız, doğru zamanın geldiğinden emin olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Parlak bir fikrimiz olduğunda ya da olumlu gelişmeler söz konusuysa, ilk yapmak istediğimiz şey paylaşmak olur. Ancak yapılan araştırmalar, sessiz kalmanızın hedeflerinize ulaşabilmeniz için daha iyi olduğunu gösteriyor; “Hedeflerinizi kendinize saklayın – Video

Boğa

Herhangi bir konuya ya da özel bir projeye maddi/manevi anlamda destek olmanız bekleniyor olabilir. Tutamayacağınız sözler vermeyin.

Uplifers önerisi: Araştırmalara göre, özverili olmak, mutluluğa ulaşmanın en kısa yollarında biri. Enerjiniz ve gücünüz dahilinde, çevrenizdekilere yardım etmekten çekinmeyin. “Mutlu olmak için 7 öneri

İkizler

Kendinizi göstermek ve yapabileceğinizin fazlasını vaat etmek arasındaki ince çizgidesiniz. Sizin bile sınırlarınız olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Uplifers önerisi: Başarılı olabilmek için, yapabileceklerinizin farkında olun ve kendinizi çok zorlamayın.

Yengeç

Sizi heyecanlandıran bir konuda araştırma yapmak zorunda hissediyor olabilirsiniz. Harekete geçmeden birkaç gün beklemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyleri yapmak yerine, kalbinizin sesini dinleyerek doğru olanı bulmaya çalışın. Vazgeçmek, her zaman kaybetmek demek değildir; “Vazgeçtikçe başarıya ulaşın

Aslan

Bir arkadaşınız ya da yakınınız, sizi herhangi bir konuda ikna etmeye çalışıyor olabilir. Eğer yeterince etkilenmediyseniz, harekete geçmemeniz yararınıza olabilir. .

Uplifers önerisi: Kendinize olan saygınızı korumak adına, kişisel istekleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda hayır demekten çekinmeyin; “Hayır deme korkusu

Başak

İyi niyetli bir ortağınız ya da arkadaşınız, sizi üzerinde düşündüğünüz bir konuyla ilgili harekete geçmeniz için cesaretlendirebilir.

Uplifers önerisi: Kendinizi geliştirebilmek için, karşınıza çıkan fırsatları, hazır hissetmiyor olduğunuz için geri çevirmektense, değerlendirmeye çalışın. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Terazi

Bir projeyle ilgili size  en çok ilham veren şey potansiyeli olsa da, devam etmenizi sağlayacak olan şey, yaratıcılığınızdan ve yaptıklarınızdan keyif almaktır.

Uplifers önerisi: Madde 22; Maaşı daha az olsa bile, sevdiğiniz işi yapın. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Akrep

Yapmayı ya da denemeyi çok istediğiniz bir şeyin, sahip olabileceğinizden çok daha fazlası olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sizi destekleyecek birilerini bulmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşabilmek konusundaki en büyük engel, potansiyelinizin farkında olmamanızdır. Başarıya ulaşabilmek için, önce kendinize güvenin; “Kendimize olan inançsızlığımız

Yay

Bir yakınınız, sizi kendinizi gördüğünüzden çok farklı şekilde görüyor olabilir. Sorular, daha önce farkına varmadığınız şeyleri fark etmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Araştırmalara göre, birini iyice tanıyabilmek için başkalarının onun hakkındaki görüşlerini almamız gerektiğini gösteriyor. Kim olduğunuzun farkında varabilmek için, başkalarının hakkınızda düşündüklerini gözden geçirin.

Oğlak

Birkaç gündür kafanızda dolaşan fikirler, ilk halinden uzaklaşıp abartılı hale gelmiş olabilir.

Uplifers önerisi: Bir konu üzerinde çok düşünmek, konunun dallanıp budaklanmasına ve başladığı noktadan uzaklaşmasına neden olabilir. Çok fazla düşünmek yerine, deneyimleyebilmek için harekete geçin.

Kova

Gerçek olamayacak kadar iyi görünen bir yatırım, gereğinden daha hızlı hareket ederseniz, riskli bir hal alabilir.

Uplifers önerisi: Yeterince araştırmadan yapacağınız yatırımlar, kaynaklarınızı kaybetmenize neden olabilir. Size hep kazandıracak yatırımlar içinse; “Hayatınıza yatırım yapın

Balık

Sizi düşüncelere sevk eden sorular, ne kadar rahatsız edici olsalar da, kendinize karşı dürüst olmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Hislerinizin ve düşüncelerinizin farkına varabilmek için, zaman zaman kendinizle içten bir sohbete girmeyi ihmal etmeyin. Sonunda iyi hissedeceğiniz kesin. “Kendini iyi hissetmenin 99 adı

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!