Günlük burç yorumları: 17 Ocak

17 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları
17 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

Koç

Eğer kendi işinizin başındaysanız, önemli müşterilerinizden biriyle yapacağınız bir anlaşma, statünüzü yükseltebilir. Çok çalışıyor olmanızın karşılığını alacaksınız.

Uplifers önerisi: Çok çalışıyor olmak, iş hayatının stresini, hayatınızın geri kalanına yansıtmanıza da neden oluyor olabilir. Bunun önüne geçebilmek için uygulayabileceğiniz yöntemler “İşi işte bırakmanın yolları

Boğa

Partneriniz, seyahat özleminizi fark ederek sizin için sürpriz bir program hazırlayabilir. Yalnızsanız, gözlerden uzak bir tatil hazırlığında olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Seyahat planlarınızı yaparken “Explore up” kategorimizden ilham alabilirsiniz.

İkizler

Olumsuzlukların önüne geçebilmek için, ortağınız ya da yapacağınız finansal düzenlemeler üzerinde yoğunlaşmanız gereken bir gün. Hesaplarınızı kontrol altına almanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Maddi problemler zamanında çözülmezse, hayatınızın her alanında sıkıntılara yol açabilir. Vaktiniz varken önlemini almak yararınıza olacaktır.

Yengeç

Bazen spontane olabilmek için de planlı olmak gerekiyor. Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinize zaman ayırabilmek için bir gününüzü boş bırakın ve takviminize işaretleyin.

Uplifers önerisi: Sağlıklı bir ilişki sürdürebilmenin en önelli koşullarından biri, partnerinize zaman ayırmaktır. Haftanızı planlarken, bir gününüzü baş başa geçirebilmek için ayırın.

Aslan

Hayatın sorumluluklarıyla başa çıkabilmek, evde başlar. Eğer sorumluluklarınızın altında eziliyorsanız, zaman yönetimi konusunda yeni bir planlama yaparak rahatlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zaman yönetimi konusunda problem yaşıyorsanız; belki de yapmanız gereken çok çalışmak değil, daha verimli çalışmanın yollarını aramaktır. Üretkenliğinizi arttırabilmek için öneriler; “Daha verimli çalışmanın yolları

Başak

Başarıya ulaşmak, sıkı çalışmaktan geçiyor. Uzun vadede çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız; ancak şu an yaşadığınız sürecin tadını çıkarmaya bakın.

Uplifers önerisi: Bazen, yolunda sonunda ulaştıklarınız kadar, yol üzerinde nelerle karşılaştığınız da önemlidir. Başarı hikayesini Wil Smith’in ağzından dinlemek için; “Will Smith başarı hikayesini anlatıyor

Terazi

Eviniz ya da ailenizle ilgili finansal konularda da sorumluluk almanızı gerektiriyor. Seçeneklerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Aile bireyleriniz ya da eviniz için yapacağınız yatırım, asla boşa gidecek bir yatırım değildir. Bir araya gelerek, nelere ihtiyacınız olduğuna karar verin ve kendi üzerinize düşen payın sorumluluğunu almaktan çekinmeyin.

Akrep

Fikrinizi destekleyebilmek için biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Şimdiye kadar sorulan soruları cevaplayabilmek için bir hazırlık içine girebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bir işe başlamadan önce gerekli araştırmayı yapmak; üretim süreciniz boyunca kendinizden emin adımlar atmanıza yardımcı olmasının yanı sıra, işinize farklı açılardan da bakmanızı sağlayabilir. Gerekli bilgileri edinebilmek için yeterli zamanı ayırmaktan çekinmeyin.

Yay

Finansal gelişmelere odaklanmanız gereken bir gün. Yolun sonunda ödüle ulaşmanızı sağlayacak yeni bir anlayış geliştirmeniz mümkün.

Uplifers önerisi: Maddi durumunuzu iyileştirebilmek için, detaylı şekilde bütçe oluşturmak ve harcamalarınızı ve yatırımlarınızı sık sık gözden geçirmeniz gerekir. Vakit kaybetmeden kağıt kalemi elinize alın ve düzenlemeler yapmaya başlayın.

Oğlak

Çevrenizi ve becerilerinizi geliştirme isteği duyacağınız bir zaman dilimi içerisindesiniz. Başkalarıyla beraber çalışmak, iletişim ağınızı genişletmenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Daha verimli bir hayat için; ilişkilerinizi geliştirmenin yanı sıra kendinizi de geliştirmeniz gerekiyor. Özgüveninizin artmasına yardımcı olabilecek öneriler; “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey

Kova

Bir misyonunuzun olması, daha kolay adımlar atmanızı sağlayabilir. Attığınız adımların amacını belirleyerek, aksiyon planınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hedeflerinizi doğru belirleyebilmek ve bu hedeflere ulaşmak için doğru adımlar atabilmek için; “Başarılı insanların farklı yaptığı şeyler”den ilham alabilirsiniz.

Balık

Eğer kariyerinizle ilgili hedeflerinizi belirlediyseniz, onlara ulaşmanıza yardımcı olacak yeni bir beceri edinmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapmak istediğiniz işe yönelik, bilgi ve becerilerinizi geliştirmek; kariyer basamaklarını daha verimli, daha üretken ve daha özgüvenli bir şekilde çıkmanıza yardımcı olur.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!