Günlük burç yorumları: 17 Mayıs

17 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
17 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu aralar olumlu düşünceler ve diyaloglar içine girebilirsiniz. Bu diyalogları çok ciddiye almasanız da, sizi rahatlatacakları kesin.

Uplifers önerisi: Olumlu düşünmek, geleceğe bakış açınızı güzelleştirerek, yaşantınıza anlam katar. Olumlu düşünmekten vazgeçmeyin. “Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için 20 ipucu

Boğa Burcu

Bugünlerde finansal durumunuzun detaylı bir incelemesini yapabilirsiniz. Planlama aşamasında dışarıdan destek almak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapacağınız hatalar kayıplara neden olabileceğinden, özellikle finansal konularda ihtiyaç duyduğunuzda profesyonellerden yardım istemekten çekinmeyin.

İkizler Burcu

Bugünlerde girdiğiniz her ortamı aydınlatan bir enerjiye sahip olabilirsiniz. Karşınıza çıkan herkesi etkilemek isteseniz de, daha derin sohbetler etmek yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak sizi sosyal anlamda geliştirse de, hayatınıza gereksiz kişileri sokmamanızda fayda var. “Yaşamınızı sadeleştirerek mutlu olmanın 50 yolu

Yengeç Burcu

Bugünlerde projelerinizde başarılı bir sonuca doğru yaklaşıyor olabilirsiniz. İşlerinizi bitirip kutlama yapmaya hazırlanın.

Uplifers önerisi: Kutlama yapmak, başarılarınızı sindirmenize yardımcı olurken, gelecek için de motivasyonunuzu arttırır. Başarılarınızı kutlayın. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Aslan Burcu

İşbirliği yapmak için oldukça uygun bir zaman. Benzer fikirlere sahip olduğunuz arkadaşlarınızla bir araya gelerek yeni başarılar elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İşbirliği yapacağınız kişilerin güvenilir ve sizinle benzer hedeflere sahip kişiler olmalarına özen gösterin. Yoksa, başarıya ulaşabilmek için “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Başak Burcu

Bugünlerde oldukça dost canlısı ve girişkensiniz. İş arkadaşlarınızla eğlenceli diyaloglara girmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla keyifli diyaloglara girmek, iş yerindeki mutluluğunuzu arttıracaktır. İş hayatındaki ilişkilerinizi geliştirmekten çekinmeyin; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Terazi Burcu

Bugünlerde gününüzü eğitim ya da seyahat planları yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı beslemek için oldukça uygun bir dönem.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınızı beslemek için, hobilerinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Eğer bir hobiniz yoksa, ilgi alanlarınıza yönelik bir tane edinin; “Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın

Akrep Burcu

Bugün, geçmişe döneceğiniz birkaç dakika yüzünüzü gülümsetebilir. Nereden geldiğiniz, nereye gittiğinizin göstergesi olabilir.

Uplifers önerisi: Nostalji yapmak ve güzel anılarınızı gözünüzde canlandırmak sizi mutlu edecektir. Mutluluğunuzu arttıracak diğer öneriler için; “Mutlu olmak için 7 öneri

Yay Burcu

Aşk konusunda oldukça şanslısınız. Partnerinizle geçireceğiniz keyifli zamanlar iş hayatının stresinden uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinize vakit ayırmak, günlük hayatın stresinden uzaklaşmanıza, dinlenmenize ve zihninizi boşaltmanıza yardımcı olur. Sizin için özel olan kişilere vakit ayırmayı ihmal etmeyin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Oğlak Burcu

Bugünlerde yapacağınız küçük bir araştırma, sağlığınız ve yaşam kalitenizle ilgili ilginç bilgilere ulaşmanızı sağlayabilir. Forma girmek konusunda hevesli olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha sağlıklı bir yaşama adım atabilmek için, beslenme, spor ve diyetler hakkındaki uzman önerileri için “Live up” kategorimize bir göz atın.

Kova Burcu

Bugün gününüz ne kadar yoğun olursa olsun, merak ettiğiniz konularda araştırma yapmak için vakit ayıracaksınız. Evinizi yenilemenin farklı yollarını arıyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Evinizi yenilerken aynı zamanda daha verimli bir alana dönüştürmek isterseniz, önerilerimize bir göz atın; “Alanınızı kişiselleştirin

Balık Burcu

Alışveriş yapmak için oldukça istekli olabileceğiniz bir gün. Farklı fikirlerinizi ve tarzınızı yansıtabileceğiniz yeni kıyafetlerin arayışında olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Alışveriş öncesi yeni trendler hakkında fikir sahibi olmak ve kombin önerilerinden ilham almak için, “Style up” kategorimize bir göz atın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!