Günlük burç yorumları: 16 Ocak

16 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Daha önce üzerinde anlaşılan, yerine getirmeniz gereken sorumluluklar için çaba gösterin. Ancak eğer karşınızdakilerin eleştirilerine hak vermiyorsanız, ciddiye almayın.

Uplifers önerisi: Eleştiri her zaman var olacaktır; siz sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirseniz bile. Siz farklı beklentiler içindeyken, karşıdan gelecek olumsuz fikirlerin, sizi üzmesine ya da öfkelendirmesine izin vermeyin.

Boğa

Bugün, gününüzün yoğunluğundan ya da sadeliğinden bağımsız olarak, zihniniz oldukça aktif olacak. Görünenden fazla iş çıkardığınızı düşünüyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zihninizin gücünü en etkin şekilde kullanabilmek için; “Zihnin gücü beyni yendi

İkizler

Eğer çözmeniz gereken bir problem varsa; bir yandan diğer işlerinizle uğraşırken diğer yandan onu çözmeye çalışmayın. Probleminize odaklanmak için belirli bir zaman ayırın.

Uplifers önerisi: Çözüme ulaşmak için uygulayabileceğiniz en etkili yöntemlerden biri de; probleminize farklı yönlerden bakabilmenizi sağlayacak listeler yapmaktır.

Yengeç

Bugün sevgilinizle bağlarınızı güçlendireceksiniz. Birbirinize karşı neler hissettiğiniz ve birbirinizden neler beklediğinizi açıklığa kavuşturun.

Uplifers önerisi: Sağlıklı bir ilişki yaşayabilmek için; sevgilinize karşı dürüst olmalı ve üzerinize düşen sorumlulukları da yerine getirmelisiniz. Bağlanmaktan korkmanızın nedeni sorumluluklarsa; “İlişkide sorumluluk almaktan kaçınmanın nedenleri

Aslan

Büyük bir projeyi bitirmek üzereyseniz; aralıksız çalışırsanız, bitirmek için ihtiyacınız olan güç de artacak.

Uplifers önerisi: Gün içerisinde uygulayabileceğiniz bir kaç pratik yöntemle, yenilenmeniz ve daha aktif olabilmeniz mümkün. “Gün boyu enerjik olabilmek için öneriler

Başak

İş olarak ya da zevk için; bugün yaratıcı projelerinize zaman ve enerji ayırarak, ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Daha verimli çalışabilmek ve üretkenliğinizi arttırabilmek için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Terazi

Eviniz ve kişisel hayatınızla ilgili, hassas sorumluluklarınıza eğilmeniz gerekebilir. Hassas olsalar da, herhangi bir krize yol açmaları söz konusu değil.

Uplifers önerisi: Hayatımızda iki şey üzerine kontrolümüz vardır; kendimiz ve şimdiki zaman. Bu ikisini kontrol edebildiğimiz sürece, yaşayacağımız sorunların da önüne geçebiliriz.

Akrep

Aklınızdaki ciddi konular, tüm ilginizi üzerlerine çekecek. Belli bir problem konusunda takıntılı hale gelebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Takıntılar, zihninizden uzaklaştıramadığınız, iradeniz ve kontrolünüz dışında aklınıza gelen düşüncelerdir. Sorunlarınızı, takıntı haline getirmeden önce çözüme kavuşturarak, huzursuzluğun önüne geçebilirsiniz.

Yay

İçgüdülerinizi dinlemek için kendinize gereken alanı sağlayacaksınız. Ruhunuz ve keyfiniz, bundan en iyi şekilde yararlanacak.

Uplifers önerisi: Duygusal dengenizi yerli yerine oturtabilmek için; “Ruhsal fitness egzersizleri

Oğlak

İşlerin üstesinden gelebiliyorsunuz ve bunun herkes farkında. Fakat, eğer ilişkileriniz çok fazla ilgi istiyorsa, kendinize bunun nedenini sorun.

Uplifers önerisi: İş başarılarınız, duygusal hayatınızı bir kenara koymanıza neden olmuş olabilir. Ancak ilişkilerinizi sağlıklı şekilde devam ettirebilmek istiyorsanız; “İyi bir ilişkinin formülü

Kova

Eğer bir konuyla ilgili beklenti içerisindeyseniz, endişeleriniz önümüzdeki haftanın sonlarına doğru kendiliğinden çözüme ulaşacak. Bu süre içerisinde, enerjinizi daha eğlenceli konulara yönlendirin.

Uplifers önerisi: Sizin için eğlence seyahat etmekten, spor yapmaktan ya da yeni şeyler keşfetmekten geçiyorsa, “Explore up” kategorimiz tam size göre.

Balık

Yılın nasıl geçeceğiyle ilgili düşünceleriniz ve planlarınız olabilir. Hayaller kurmak yerine, hedeflerinize ulaşmaya odaklanın.

Uplifers önerisi:  Potansiyelinizi en doğru şekilde kullanabilmeniz ve kendi mutluluğunuzun mimarı olabilmeniz için; başarılı insanların uyguladığı yöntemlerden ilham alabilirsiniz. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!