Günlük burç yorumları: 15 Kasım

astro k

Koç Burcu

Yeni haftanın size çok mutlu olacağınız sürprizleri var. Uzun zamandır gerçekleşmesini beklediğiniz bir şey hiç beklemediğiniz bir anda hayatınızda belirebilir.

Uplifers önerisi: Ne dilediğinize dikkat edin, her an gerçeğe dönüşebilir: “Kalbinizden geçenlere dikkat: Ne dilersen, o gerçek oluyor”

Boğa Burcu

Ailenizi çok seviyor ve önemsiyor olmanız kendi isteklerinizi geri planda tutmanız anlamına gelmiyor. Farklı fikirlere sahip olduğunuzu ortaya koymaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Ailenizin fikirlerine değer verirken kendi isteklerinizi bir kenara koymamaya çalışın: “Sınırlar: Kişilerarası ilişkilerde sınır koymak neden önemli?”

İkizler Burcu

Bazen duvarlarınızı öyle sert inşa ediyorsunuz ki karşınızdakiler size yaklaşmaya bile cesaret edemiyorlar. Kendinizi tabii ki koruyacaksınız ama bu kadar sert hamlelerle size açılmak isteyenlerin de gözünü korkuttuğunuzu bilmelisiniz.

Uplifers önerisi: Size yaklaşmak için can atan birilerine belki de artık şans vermenin zamanı gelmiş olabilir: “Yaşamınıza sihirli bir dokunuş: Kalbinizi açabilmek sihri üzerine”

Yengeç Burcu

Geçmişe ve geleceğe bu kadar odaklanmayı bırakmalısınız. Şimdiki anın tadını çıkarın, elinizdeki en kıymetli şeyin bugün olduğunu unutmayın.

Uplifers önerisi: Ne geçmişi değiştirebilirsiniz, ne geleceği bilebilirsiniz. Yalnızca bugünü en iyi şekilde yaşayabilirsiniz: “Şimdiki anda olmanın sihirli anahtarı: Bilinçli farkındalık teknikleri ve anda olma pratikleri”

Aslan Burcu

Geçmişte kalbiniz yara aldı diye sonsuza kadar kalbinizin kapılarını kapalı tutamazsınız. Sizce de artık geçmişi unutup kalbinizde yeni mutluluklar yeşertmenin vakti gelmedi mi?

Uplifers önerisi: Geçmişin açtığı yaraları sarmak zor olsa da imkansız değil: “Her ilişki farklıdır: Yeni bir aşk için yeni bir “sen” olmaya hazır mısın?”

Başak Burcu

Zorlu bir hafta sizi bekliyor gibi görünüyor. Motivasyonunuzu yüksek tutmaya ve enerjik kalmaya her zamankinden daha çok ihtiyacınız olabilir.

Uplifers önerisi: Daha zor haftaların bile üzerinden gelebildiğinizi hatırlayın ve modunuzu düşürmeyin: “Zor zamanlarda kendinizi motive etmenizi sağlayacak ünlü sözler”

Terazi Burcu

Çözemediğiniz sorunlarla tek başınıza boğuşmak zorunda değilsiniz. Belki de cevapları bu kez kendi içinizde değil başkasında aramanız gerekiyordur. Boşuna kafanızda kurmayın, konuşmayı deneyin.

Uplifers önerisi: Doğru bir iletişim ile aklınızı kurcalayan her şeyi karşınızdaki kişiyi kırmadan ve kendinizi yıpratmadan sorabilirsiniz: “Daha kaliteli bir iletişim kurabilmek için uymanız gereken 10 altın kural”

Akrep Burcu

Bedeninizin ihtiyaçlarına kulak vermelisiniz. “Bana bir şey olmaz.” demeyin, havalar soğumaya devam ederken bağışıklığınızı güçlendirmeniz şart.

Uplifers önerisi: Mevsim geçişlerinde kendinize daha fazla dikkat etmeyi unutmayın: “Bağışıklığınızı güçlendirmek için tüketmeniz gereken 3 besin grubu”

Yay Burcu

Herkese anlayış gösteriyor, çevrenizdekileri anlamak için çaba harcıyorsunuz. Fakat tüm bunları yaparken kendinize biraz acımasız davranıyorsunuz. Kendinize karşı sergilediğiniz yaklaşımı değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başkalarınıza gösterdiğiniz anlayışı kendinize de göstermelisiniz: “Öz şefkat: Benliği yargılamadan ve cezalandırmadan, şefkatle kucaklayabilmenin gücü”

Oğlak Burcu

Bu aralar hareket etmeyi biraz unutmuş gibisiniz. Ağrı dolu kasların sebebi hareketsizlik olabilir. Bedeninizi dinleyin ve ihtiyaç duyduğu hareketi sağlayın.

Uplifers önerisi: Zaman bulamamaktan, dışarı çıkıp yürüyüş yapamamaktan şikayet etmek yerine evde hemen hareket etmeye başlayabilirsiniz: “Evde uygulayabileceğiniz en etkili egzersiz hareketleri”

Kova Burcu

Hafta sonu sizi dinlendirmek yerine biraz yormuş gibi… Stresin bedeninizde ve zihninizde yarattığı etkiyi haftanın diğer günlerine taşırmadan hemen bugün üzerinizden atmalısınız.

Uplifers önerisi: Stresin sizi ele geçirmesine ve modunuzu düşürmesine izin vermeyin: “Hayatınızdaki stresi azaltmak için hemen şimdi uygulayabileceğiniz adımlar”

Balık Burcu

Kendinizi savunmak için bu kadar enerji harcamanıza hiç gerek yok. Bırakın, kim nasıl düşünmek istiyorsa öyle düşünsün. Siz kendinizden emin olduğunuz sürece başka hiçbir sözün önemi yok.

Uplifers önerisi: Başkalarının görüşlerinin sizin kendinizle ilgili düşüncelerinizi etkilemesine izin vermeyin. Kendinize güvenmekten asla vazgeçmeyin: “Özgüven formülü: “Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!