Günlük burç yorumları: 15 Ekim

Koç Burcu

Güneş ve Jüpiter arasındaki güzel açı, hedeflerinizle ilgili size yepyeni kapılar aralayabilir. Karizmanız ve insanları etkileme gücünüz sayesinde pek çok kişiyi kendi tarafınıza çekebilirsiniz. Kazançlı, pozitif bir gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalar, en basit hareketlerin bile kendine güven, başkalarını ikna edebilme, empati yapma, bilişsel performansı destekleme gibi yetenekleri artırabildiğini gösteriyor. “Beden dilinizi kullanarak hayattaki performansınızı artırmanın 9 yolu

Boğa Burcu

Bugünlerde karşınıza çıkan bir yatırım ya da iş ortaklığı fırsatı iyi bir fikir gibi görünse de, biraz daha araştırma yapmanızda ve uzmanlardan görüş almanızda fayda var. Belki de kendinize ne istediğinizi sormak ve bunun üzerine kafa yormak, daha emin adımlar atmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Yatırım ya da ortaklık konusunda karar vermeden önce, seçeneklerinizin tamamını gözden geçirin ve gerekli araştırmayı yapmayı ihmal etmeyin. “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

İkizler Burcu

Yeni yolculuklar, yeni maceralar için karşınıza zaman zaman fırsatlar çıkıyor. İlk bakışta bu fırsatlar cazip görünse de bir şeyleri değiştirmek, büyük bir adım atmak için hazır mısınız? Belki de kendinizi biraz daha ölçüp tartmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Güneş her gün yeniden doğar! Savaşlar olur, kıyametler kopar ama o yeniden ve her gün doğmaktan hiç vazgeçmez. Üstelik tüm ihtişamıyla! Güneş gibi biz de dışarıda ne olursa olsun tüm görkemimizle her gün yeniden ve yeniden doğmayı öğrenmeliyiz. Bu hepimizin ortak sınavı. “Güneş gibi olmak: Kararlı ve görkemli

Yengeç Burcu

Son zamanlarda kendi iç dünyanızda hareketli günler yaşanmış olabilir. Güneş ve Jüpiter arasındaki güzel açı, özellikle ilişkiler anlamında bazı açık yaralar, boşluklar varsa bunları iyileştirmeniz için yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Bazı şeyleri değiştirmek istediğinizi düşünürken, aslında belki de yaşanması gereken değişime karşı koymak için çabaladığınızı fark edersiniz… Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımızda ne yapmalıyız? Değişime direnmeli miyiz? Yoksa her şeyi olduğu gibi akışına mı bırakmalıyız? “İlişkilerin en temel yapıtaşı: Doğru iletişim üzerine düşünceler

Aslan Burcu

Burcunuzun yöneticisi Güneş, Jüpiter ile çok güzel bir uyum içinde. İyi hissedeceğiniz, çevrenizdekilere de ilham ve neşe vereceğiniz bir gün olabilir. Bugünlerde üzerinde çalıştığınız bir proje varsa, birkaç kişiyle bir araya gelmek, ilerlemenizi kolaylaştırabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Başak Burcu 

Stresten kurtulmanıza ve iç dengenizi yakalamanıza yardımcı olacak aktivitelerle gününüzü aydınlatabilirsiniz. Meditasyon, yoga gibi sizi hem zihnen hem de bedenen dinlendirecek aktivitelerde yer alabilirsiniz. Bu aynı zamanda sakinleşmenize ve özgüveninizi artırmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Stresten arınabilmek, rahatlayabilmek ve iç dengenizi bulabilmek için, meditasyon yapın. Meditasyonla tanımanıza yardımcı olacak öneriler için; ”Gün içinde meditasyona zaman ayırmak neden önemlidir?

Terazi Burcu

Bugünlerde çekiciliğiniz artabilir. Sizinle ilgilenen kişilerin sayısı artsa da, siz kiminle ilgilendiğinizi çok iyi bildiğiniz için bu durum herhangi bir kafa karışıklığına yol açmayacaktır.

Uplifers önerisi: Çevrenizde sizinle ilgilenen çok sayıda kişinin olması, kafanızın karışmasına neden oluyorsa ve bunun nedenini anlamak istiyorsanız; “Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?

Akrep Burcu

Yakın zamanda yaşadığınız duygusal zorluklar artık geride kalıyor. Güneş’in optimist etkisi, hayatınızın her alanında hissediliyor. Belki bugünü sevdiklerinizle, evinizde, daha sakin bir ortamda geçirmek size çok iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Psikolojik sağlamlık, pozitif psikolojinin çalıştığı konulardan biri. Zor durumlar karşısında adeta bir hacıyatmaz gibi yeniden ayağa kalkma ve toparlanma yeteneği olarak tanımlanıyor. “Psikolojik sağlamlık nedir: Duygusal dayanıklılığı yüksek kişilerin 14 özelliği

Yay Burcu

Güneş ve Jüpiter arasındaki güzel açı, sizin için bir rehber, önünüzü aydınlatan bir ışık görevi görüyor. Eğer son dönemde aklınızdan geçen bir fikir varsa, bu konuyla ilgili yeni detayların farkında varabilirsiniz. Bu öngörülü davranışlar, aynı zamanda özgüveninizi de artıracaktır. 

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi geliştirmek, planlarınızı ideale ulaştırabilmek için, güvendiğiniz kişilerle fikir alışverişi yapmayı ihmal etmeyin. “24 adımda potansiyelinizi açığa çıkarın

Oğlak Burcu

Güneş ve Jüpiter arasındaki güzel açı, özellikle iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerin habercisi. Eğer kariyerinizle ilgili bir sonraki adımınızın ne olacağına karar veremiyorsanız, bu konuda işinizi kolaylaştıracak bir durum söz konusu olabilir. 

Uplifers önerisi: Günlük yaşantımızda olsun, hayatımızın geneline baktığımızda olsun pek çok istekte bulunuyoruz. Bu istekler kimi zaman hayalde kalırken, kimi zaman bunları kendimize hedef olarak belirliyoruz. Kimi istekler gerçekleşirken, kimisi yalnızca istek olarak da kalabiliyor. “Ne istediğimiz değil, onu neden istediğimiz önemli: İhtiyaçlarımız bize neler anlatır?

Kova Burcu

Bugünlerde sosyalleşme için karşınıza farklı seçenekler çıkabilir. En yakın arkadaşlarınızdan biriyle vakit geçirmek, keyfinizi yerine getirebilir. Gökyüzündeki olumlu atmosfer, sizin üzerinizde de keyifli bir etki yaratıyor. 

Uplifers önerisi: İyimser insanlar deyince aklınıza dünyaya pembe gözlüklerle bakan, hayal aleminde yaşayan, gerçekçi olmayan insanlar mı geliyor? Gerçekçi iyimserlik kavramını duyduğunuzda iyimserlik hakkındaki bu düşüncenizin değişeceğine eminim. Gerçekçi iyimserlik dünyaya pembe gözlüklerle bakmak yerine dünyadaki negatifliğin de farkına varmak ama pozitifliğe odaklanmaktır. “Gerçekçi iyimserlik: Negatifin farkında olup pozitife odaklanma sanatı

Balık Burcu

Bugün yaşayacağınız birkaç olaydan sonra, ilişkilerde küçük şeylerin ne kadar önemli olduğunu fark edebilirsiniz; özellikle bu tarz durumlar üst üste geldiğinde ayrıntıların önemini daha iyi anlayacaksınız. Güneş ve Jüpiter arasındaki güzel açı, özellikle ilişkilerinizle ilgili konularda karşınızdakini anlamanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatacak. 

Uplifers önerisi: İlişkilerinizi sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için çatışma çözme becerinizi geliştirin. Problemlerinizin üstünü örtmek yerine, onları çözmek için adım atın. “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!